Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:59 20.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Цитат. И питанка.нови [re: Jesy]  
Автор ДжeмиМодератор (...jorgovani...)
Публикувано09.04.04 23:44



Пълен абсурд!
При Венера в Близнаци - когато и да те тресне колата - все веднъж ще да се е случило... хъм... В най-лошия случай, ще се е случило няколко пъти. Имам предвид любовта, де.


Знаеш ли, до днес и аз гледах точно така на нещата: Разпети петък е най-черният ден. Но днес нещо се случи... Беше ден, в който спрях да виждам взаимното отрицание на Живота и Смъртта. Това едно. Другото е, че Той просто е вървял според Звездите си. Казано е, че никому не се дава повече, отколкото може да понесе...
За мен денят е Светъл.

Поздрав! :)))

Да вървя на майната си?!?
Че аз оттам идвам, бе...


Тема Re: Цитат. И питанка.нови [re: sega]  
Автор ДжeмиМодератор (...jorgovani...)
Публикувано09.04.04 23:46



Хехех.. цигари - задължително!
А към тях бая неща се намират... ъъъ... все още... хъм...

Да вървя на майната си?!?
Че аз оттам идвам, бе...


Тема Re: Цитат. И питанка.нови [re: Джeми]  
Автор sega ()
Публикувано09.04.04 23:49



думай коги?!

`не че ме няма, има ме, обаче ме няма`


Тема Re: Цитат. И питанка.нови [re: sega]  
Автор ДжeмиМодератор (...jorgovani...)
Публикувано09.04.04 23:55



Ми, когито... аз пуша по всяко време...

Да вървя на майната си?!?
Че аз оттам идвам, бе...


Тема Re: Цитат. И питанка.нови [re: sega]  
Автор Jesy (®)
Публикувано10.04.04 01:23



Май не си ме прочела, но то така като само бира ти в главуната


Важни са пътищата със сърце...

Тема Re: Цитат. И питанка.нови [re: Джeми]  
Автор Jesy (®)
Публикувано10.04.04 02:06



Да ти разкажа ли аз до онзи ден как гледах на нещата или по-добре как сега ги виждам. Нещо ме накара да помисля, да застана настрани от себе си и да разгледам наоколо...доста интересно преживяване, но как да не си го причиня като разбрах от това Нещо, че съм в най-голямата си дупка от 30 години насам, не че не го усещах с всяка фибра на тялото и душата си, но определено не го осъзнавах (деба и сатурна). Та да започна от там, че подобни депресивно, самотно, разрушително унищожителни състояния съвсем не са ми непознати. Напротив случват ми се и много им се ядосвам, така да се каже : не се понасям като се чувствам така, вероятно защото безсилието застава над мен и волята ми... знам ли, но наистина не се понасям... и като ми мине се чудя как хората около мен ме понасят, ама на : хора и хора. И седа си аз наблюдавайки- минало, сегашно, бъдеще (виждам си го, кво да се прави, доста покривено и неясно ама...), хора, познанства, любови, приятелства и в един момент се почувствах щастлива. Откачена история, но ме заля спокойствие и щастие, просто ей така от нищото, от прозрението на нещо елементарно : всяко зло за добро! В тези моменти всъщност разбрах колко добри приятели имам, стойностни и качествени хора... не че преди не съм го знаела, но не се бях замисляла през колко изпитания несъзнателно съм ги накарала да минат и те пак са до мен, ненатрапчиво, без думи, но там и в безмълвието им усещам опора. Не мога да опиша с думи това, толкова силно ..и толкова важно...и толкова ги обичам... просто не намирам думи...
И не се свърши до тук, нали винаги има някой за който ти се плаче и със сълзи си рисувал неговият образ, а той своя с думи. Дар беше за мен, успокоителен и освобождаващ да осъзная, защото винаги съм го знаела, но някак съм бягала от тази простичка истина. Да осъзная, че не думите, а делата са важни... Знаеш ли не ми се беше случвало да моля, просто мразя да моля и още по-просто: не го правя! Да молиш за приятелство или обич е жалко, а и без смисъл... не те ли усетят какъв е смисъла, но именно това нещо което толкова много мразя ми даде знание и свобода.
А за осъзнаването на всичко това благодаря на теб Джемини.
Много ти благодаря наистина



Важни са пътищата със сърце...

Тема По традиция вече,нови [re: Jesy]  
Автор ДжeмиМодератор (...jorgovani...)
Публикувано10.04.04 13:45



отново прехвърляме темата на някакво друго ниво. Но - лошо няма, нали докато сме живи, за каквото и да си говорим, все е замесена Любовта.

И друг път ми се е случвало да казвам, че хората сме само средства. Всъщност, чувството ти на благодарност е насочено към нещо, което е на повече от 10,000 години като възраст и което е съпровождало човечеството през цялата му осъзната история. Мен лично може единствено да ме радва, че съм се оказала подходящото средство в подходящото време и на подходящото място.
Животно, което го боли, в момента на болката не може да направи нищо друго, освен да дере и да хапе безогледно. Чак когато болката заглъхне, то е в състояние да разпознае "стопанина си" и да му се довери отново.
Добрата новина в случая е, че болката очевидно затихва, щом можеш да направиш крачката навън от себе си и да видиш Цялото. Аз все си мисля, че - колкото и гордост да носим в себе си - не сме нищо различно от животните. А в тяхната животинска мъдрост се крие и това, че за всяка болка си има билка... хъм.. и са запазили инстинкта си да я разпознават.
Пък на нас, понеже сме хора и сме горди и величествени, инстинктите ни до толкова са закърнели, че от всички възможни билки все си избираме ония, които най-перфектно да ни отровят...

Щастлива Пролет ти пожелавам! С правилната билка за болката!

Да вървя на майната си?!?
Че аз оттам идвам, бе...


Тема Ами...нови [re: Джeми]  
Автор Sad Perfume Girl (заразна)
Публикувано10.04.04 15:49



Близначката ти пуши ли.....и къде да я намеря?Ако не пие обаче и мен ме няма..

на есен с песен..


Тема Re: Ами...нови [re: Sad Perfume Girl]  
Автор ДжeмиМодератор (...jorgovani...)
Публикувано10.04.04 16:09



Ако можеш да ми дадеш прилично обяснение на титлата си - заразна - и особено да ми кажеш с какво се лекува после, на драго сърце ще ти отговоря... хъммм...


А, бе, истината е, че цялата ми гилдия Близнаци и пушат повече от мен, и пият повече от мен и всичко правят повече от мен... ъъъ...

Да вървя на майната си?!?
Че аз оттам идвам, бе...


Тема Re: Ами...нови [re: Джeми]  
Авторzarazna girl (Нерегистриран)
Публикувано10.04.04 16:12



Ако знаех как се лекува.....
Кога казваш ще се чукаме,тези дни за това само се говори..
А щом пие ще ми дадеш ли координати??Близначката..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.