Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:12 28.09.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Честит Рожден Ден, Котко моя!  
Автор ДжeмиМодератор (...jorgovani...)
Публикувано30.03.04 01:13



След десетки панички мляко по пътя към къщи,
след стотици думи, изписани в смях или сълзи,
след хиляди звезди, заселили се в сърцето ти,
след милион причини да намираш хората, които са точно за теб,
след безброй споделености:
дано винаги остава Смисълът... дори да е невидим за момента.

Обичам те, Котко моя!


Безсънно ми е
и като в сън
се събуждам
за реалността бездънна
на твоята нежност.
Протягам се утринно
и простора докосвам
с приятелска
безусловност.
Слънцето се процежда
през прозореца
на душите ни,
сяда по средата на чистото,
няма въпроси,
няма отговори,
само малко дъжд
и дъга магическа.

Милена

/продиктувано по телефона в 01:00 през Нощта... /

Да вървя на майната си?!?
Че аз оттам идвам, бе...


Тема Re: Честит Рожден Ден, Котко моя!нови [re: Джeми]  
Автор hot pocket in the 4Os (непознат)
Публикувано30.03.04 06:25



Да, Котко! Честито да ти е. Благодаря ти за съветите и за поезията и за пастите и за времето в разговори. Дано винаги да си обичана.



Тема Re: Честит Рожден Ден, Котко моя!нови [re: Джeми]  
Автор Mapтeнcka Koтka (кипра)
Публикувано30.03.04 07:09



... хич не спах, ама хич... вие все ме държите будна... :-) Дали от онова детско радостно предчувствие, което прави март "моя месец" или заради очакването "нещо да се случи"... или заради всичко това и още нещо отгоре... заради това, че ви има и сте точно такива, каквито сте... и аз точно такива ви обичам с цялата си душа - всякакви!
... повъртях се малко, усмихнах се на един среднощен смс и станах да гледам стари снимки... Кюто ми напомня, че имам рожден ден. И понеже в мен е дълбоко вкоренено суеверието, че нечетните години са хубавите години, дай Боже да е хубава за Котките и Притежателките им, за Слънцата, Патета, Вещиците, Телетата и всички Други Луди Жени и Единият Мъж в Живота ми...
Да знаете и никога да не забравяте, че сте обичани, обичани, обичани до дъното на душата ми... ако тя има такова... че сте обичани с целия ми огън, дори когато ви лази по нервите, че сте обичани напук, че сте обичани защото, че сте обичани въпреки, че сте обичани безусловно и на инат... и че колкото и да си тръгвате, аз тъпо и упорито ще очаквам да се връщате при мен... пак и отново... Защото сте страстта и солта на живота ми... защото сте високото и дълбокото, светлото и тъмното, сладкото и горчивото, болката и тръпката, усмивката ми, сълзите ми, защото вие сте ми всичкото...

Да ви има! За да ме има и мен... за да се намирам и преоткривам в прегръдките и струните и ранните часове на деня, будна и възхитена и щастлива и жива от това, какво чудо е да съм с вас в Живота си... Да ви има! ... и нека винаги да знаем, че "сега" е всичко, което има значение... защото нито миналото, нито светлото бъдеще не са в състояние да ни дадат това, което имаме в този момент, миг, секунда, в която сме заедно. А "заедното" има хиляди начини... от близо и от разстояние, всеки си има резервирана стая в хотела на сърцето ми... обзаведен с всичко /надявам се/ необходимо, за да се чувства добре... и ако случайно камината пуши, не ми връзвайте кусури, още утре ще повикам коминочистачКА...
Да ви има - за да ме оцелявате - за да ви оцелявам! За да ви лекувам разбитите колена и да ви изписвам антибиотици и да ви поя с чай и да ви приготвям закуска, преди сутрин да се втурнете в деня...
Да ви има - за да сте мои - за да съм ваша. Защото съм ви избрала и съм ви търсила и съм ви срещала и съм се сблъсквала с вас и съм нахлувала и съм превземала и съм искала ... да ме имате.

Добро утро, елате в деня ми.
Кафе и палчинки?



Урокът започва от ритъма, а сливането започва като поставиш ръцете си върху тонколоните.


Тема ***нови [re: Джeми]  
Автор Mapтeнcka Koтka (кипра)
Публикувано30.03.04 07:29



***
Не ме карай
да ти обещая, че
ще те обичам винаги.
Обичам те днес.
А когато днес стане утре,
пак ще ти кажа същото.

30.03.1999
Белослава,
която ме обича вече 10 години...

Урокът започва от ритъма, а сливането започва като поставиш ръцете си върху тонколоните.


Тема Re: Честит Рожден Ден, Котко моя!нови [re: Джeми]  
Автор nAdEtO (гонидяволка)
Публикувано30.03.04 08:13



Аз не разбрах......котката ли ти го е продиктувала......или Милена

Редактирано от nAdEtO на 30.03.04 08:12.



Тема Хех,нови [re: nAdEtO]  
Автор Mapтeнcka Koтka (кипра)
Публикувано30.03.04 08:32



Но аз пък
всичко разбрах!
Което, в крайна сметка, е важното...



Урокът започва от ритъма, а сливането започва като поставиш ръцете си върху тонколоните.

Тема Re: Хех,нови [re: Mapтeнcka Koтka]  
Автор ДжeмиМодератор (...jorgovani...)
Публикувано30.03.04 08:57



Не просто е важното... хъм... най-важното е!

И аз не можах да спя много... Потеглям към Деня, в който Котките върлуват...

Да вървя на майната си?!?
Че аз оттам идвам, бе...


Тема Re: Честит Рожден Ден!нови [re: Джeми]  
Автор candyperfumegirl ()
Публикувано30.03.04 10:15



Ч.Р.Д. Мацко!Пожелавам ти паничката пред теб да е винаги пълна и по всяко време да има кой да те погали

paradise.........not for me


Тема Re: Честит Рожден Ден, Котко моя!нови [re: Джeми]  
Автор Caramba (бутилка ром)
Публикувано30.03.04 11:31



Честит рожден ден, Котарачке и от мен!

И, ъм, дам...ако обичаш, палачинката със сладко от череши, мерси!

Да ти е сладко!


Искам море ...


Тема Re: Честит Рожден Ден, Котко моя!нови [re: Джeми]  
Автор sega (svinkiasbaurka)
Публикувано30.03.04 11:38



да си, когато поискаш...
да си, когато не искаш...
но винаги да ЗНАЕШ, че си!

Честит Рожден Ден

`не че ме няма, има ме, обаче ме няма`



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.