Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:54 02.07.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема БИ-сексуалносттанови  
Автордoли (Нерегистриран)
Публикувано16.02.04 14:47



Как мислите вие, момичета - БИ сексуалността нещо приемливо ли е за вас или смятате, че човек трябва да е със строго определени възгледи.
В смисъл такъв - когато попитам някой хетеро, той или тя обикновено отговарят супер грубо, че не е нормално. Обаче много често, когато опозная някой отблизо, човекът споделя, че всъщност му се е случвало да бъде привлечен от някой конкретен човек и всъщност смята, че може да е нормално понякога да харесаш човек от твоя пол, независимо, че си си "нормален". Други казват, че на тях не им се е случвало, но напълно приемат факта, че на други може. Това разговори само наистина близки хора, за които зная, че споделят искрените си чувства.
От друга страна, когато съм питала хомосексуални хора, те често реагират остро и казват, че човек е или така, или така и че това по средата за тях означава, че човекът го е страх да си признае хомосексуалността и че такова нещо като бисексуалност не съществува.
Та какво е вашето лично мнение по темата?



Тема Re: БИ-сексуалносттанови [re: дoли]  
Авторandy (Нерегистриран)
Публикувано16.02.04 14:53



тия дни оставам с впечатлението,че -би,е екстра за онези,които се осъзнават по-късно. или греша?



Тема Re: БИ-сексуалносттанови [re: дoли]  
Автор dete (вълк)
Публикувано16.02.04 14:55



Въпроса ти какъв е точно? Дали е нормално или не според нас?
Ако това питаш-кой каквото иска да си прави (май ъпиниън)

Всичко е моментност. Нещата зависят само от дължината на дадения момент.


Тема Re: БИ-сексуалността [re: dete]  
Автордoли (Нерегистриран)
Публикувано16.02.04 15:48



В общи линии ме интересува не толкова дали е нормално или не, а как мотивирате отговора си. Защото мотивацията разкрива степента на искреност, поне според мен.



Тема Омнисексуалностнови [re: дoли]  
Автор Koтkaтa Mapтa (PerpetuumMobile)
Публикувано16.02.04 18:58



Дори и "бисексуален" е просто етикет.
Иначе съм съгласна с дИтето... всеки да прави, каквото му идва...

This is why the lady is a PUNK!


Тема Re: БИ-сексуалносттанови [re: дoли]  
Автор me4opuh (ice cool)
Публикувано16.02.04 19:30



сте се мотивирам кратко и надявам се ясно:харесвам го,искам го ,правя го....



Тема Re: БИ-сексуалносттанови [re: дoли]  
Автор Dept. ()
Публикувано17.02.04 08:36



Съществува,как да не съществува!



Тема Re: БИ-сексуалносттанови [re: дoли]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано19.02.04 06:09



привет :)

1. нкой няма да ти каже в прав текст, но и тук сред постояннотото мнознство бисксуалността също не е на почит сред немалка чяст. тяхно право на избор на ценности.

2. няколко сериозни изследвания, провдени в САЩ преди доста години, доказаха, че поне 70% он населението е бисексуално. и това дали ще се формира хетеро, хомо или би човек - най-чесдто става в пубертета. държа да подчиртая - за тия около 70%. защото има около 30% други, където нещага са си формирани далеч далеч по-рано.и по съвсем различн механизми.

ако те интересува ощ едно мнение /щото не подцнявам останалите/
пиши ми бележка или мейл, както ти е по-удобно




поздрави,
Вени



IMAGINE...

Редактирано от Джeйн на 19.02.04 06:47.



Тема Re: БИ-сексуалносттанови [re: andy]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано19.02.04 06:53



мой се права. ез де осъзнах на 29 години с два брака зад гърба си и с една любов, заради която правишх да се самоубия (за мъж говоря, ве). и след първата ми приятелка почнах да ти "мешам". важното бе да обичам човека, а от какъв пол беше /и все още/ е подробност като цвета на очите

възхищавам ти се на прозрението

IMAGINE...


Тема ееее, котко..... [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано19.02.04 07:03



наистина не мога да повярвам, че приемаш и некрофилията, и особено педофирлията.

то и зоофилията не я приемем, ама не би ми била пречка да общуваме, ако си падаш по нея
и евентуален твой ексхибициониъм бих приела. но заради теб, а не по принцип....

IMAGINE...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.