Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:33 05.07.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: аминови [re: Lessy*]  
Автор eva_s (profligate)
Публикувано26.02.04 20:20



Ама че неприлично!

Ако искаме дъга, трябва да се примирим с дъжда...


Тема Да?:-)нови [re: Джeми]  
Автор eva_s (profligate)
Публикувано26.02.04 20:21



Това зависи преди всичко и точно от характера на желания ефект

Ако искаме дъга, трябва да се примирим с дъжда...


Тема Re: аминови [re: Lessy*]  
Автор JACKY (познат)
Публикувано27.02.04 04:23




Усмихна ме
Ама аз се усмихвам, дори, когато се дразня
Обичам да се усмихвам
за теб



Тема Re: do nevnimatelnata JackY::нови [re: Pistol]  
Автор JACKY (познат)
Публикувано27.02.04 04:26



Леле, колко съм невнимателна
Прочетох темата много внимателно, преди да пиша в нея :-), но не виждам нищо лошо с Джейн да използваме едни и същи думи, макар в двата случая да са в малко различен контекст - тя говори за себе си като бисексуална, която обича човека, а не пола му, а аз имах предвид, че всички, според мен, независимо от сексуалността обичат човека, а не пола.



Тема Re: Безочливо инови [re: eva_s]  
Автор JACKY (познат)
Публикувано27.02.04 04:35



Всеки има различно мнение и различни разбирания, а аз уважавам чуждите. С теб просто имаме различни такива, и в това няма нищо лошо. За мен не е безочливо и вулгарно, за теб е - ок.А докъде съм стигнала аз, за да използвам този пример - просто доста често се занимавам с кампании в полза на домове за сираци, затова ми хрумна този пример.
Ние нещо си разменяме ролите - сега аз се усмихвам, а ти се дразниш...

Какво ме е подразнило съм написала в първите си 2 поста, който трябваше го разбра:-), а уточнения и адресирания избира дали да прави пишещия, не съм прецедент :-) Примерът нямаше нищо общо, него дадох във връзка с написано от теб, което пък нямаше връзка с писано от мен, така, че съвсем, ама съвсем далеч отидохме от това, за което съм говорила в началото :-).

Подминавам квалификациите, тона и отношението - също...просто ще замълча...
Отново ти предлагам да спрем. Въпреки всичко - с искрено добри чувства от моя страна.




Тема Re: аминови [re: eva_s]  
Автор Lessy* (аз съм)
Публикувано27.02.04 08:06



Кое е неприличното на усмивка, която огрява?

Понякога съм бяла и добра,
понякога съм си е***а майката.


Тема ... огледално...нови [re: JACKY]  
Автор Koтkaтa Mapтa (PerpetuumMobile)
Публикувано27.02.04 21:11



”Затова казах – дай Боже повече хора да се дразнят, когато нещо не е в ред, когато е несправедливо. Ако те се дразнят точно на неща, които не ги касаят, но са несправедливи не биха вършили те самите несправедливи неща, напротив биха правили малкото, което могат, за да ги няма.

Но наистина – не искам да “грея” и да се усмихвам, когато нещо под носа ми трябва да ме подразни, не бих се харесала…”


... би следвало да ме разбираш... хм? Ти как си с харесването на себе си?

Урокът започва от ритъма, а сливането започва като поставиш ръцете си върху тонколоните.

Редактирано от Koтkaтa Mapтa на 27.02.04 21:17.



Тема Re: ... огледално...нови [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор JACKY (познат)
Публикувано28.02.04 04:46



Благодаря ти за този постинг...
Отговорът - непрекъснато Огледалото е пред мен...
Много често не се харесвам... и по споменатите, и по други причини...
Когато видя и осъзная собствения си нехаресван образ в огледалото се опитвам да не си давам повод за нехаресвания при следващо оглеждане ...Не казвам, че е лесно и става с магическа пръчка... Мисля, че с всеки е така, но важното е наистина да се сещаме да поглеждаме в Огледалото...и да вижадме..., а и да променяме...последното е най-трудно...за мен - също...




Тема хехнови [re: JACKY]  
Автор eva_s (profligate)
Публикувано01.03.04 00:07



ще трябва да съм била заслепена от нещо, та да взема да сбъркам благородството с вандализъм. Тук е мястото да кажа Браво, Jacky:-)
На теб явно ти идва от вътре... да си сменяш ролите имам предвид


Ако искаме дъга, трябва да се примирим с дъжда...


Тема Re: ами [re: Lessy*]  
Автор eva_s (profligate)
Публикувано01.03.04 00:09



ама не съм забравила, че обичаш да не схващаш...
уж


Ако искаме дъга, трябва да се примирим с дъжда...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.