Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:15 08.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Едно не успявам да проумея:нови [re: didi]  
Авторпиcтoл (Нерегистриран)
Публикувано11.02.04 20:02



интересно тъкмо исках да те питам мога ли да купя името ти, много искам да имам име като диди или дани-----(трябва ли да сложа жълтоточовече за да стане ясно че все пак се шегувам?)...

понякога хората се хващат за думите, а изпускат идеите.....



Тема Re: предишното трябваше да сенови [re: пиcтoл]  
Авторпиcтoл (Нерегистриран)
Публикувано11.02.04 20:04



отнесе към Бинди, всъщност, за да няма противоречия



Тема Re: Едно не успявам да проумея:нови [re: didi]  
Автор БиндиМодератор (..свиркай си..)
Публикувано11.02.04 20:36



Логиката е логиката на името. Да ти е живо и здраво, но това не отменя гравитацията в него - простички са нещата.
Иначе щеше да разбереш, че "доброто" няма конкретните параметри, които му придаваш. То просто Е. Независимо от теб, мен и всичко останало.

В тази връзка - моята котка се казва Котка... и много й отива!

Да вървя на майната си?!?
Че аз оттам идвам, бе...


Тема Re: Едно не успявам да проумея:нови [re: пиcтoл]  
Автор БиндиМодератор (..свиркай си..)
Публикувано11.02.04 20:38



Ми, пошегувай се, де... не ти преча!

Да вървя на майната си?!?
Че аз оттам идвам, бе...


Тема Re: Едно не успявам да проумея:нови [re: Бинди]  
Авторdidi (Нерегистриран)
Публикувано11.02.04 20:52



Az syshto imam kotka-siamka, tova obache ne vijdam kakva vryzka ima s davaneto. nito pyk kakva vryzka ima dobroto s davaneto. Izglejda identificirash imeto s kotkata s davaneto s dobroto?
Vsichko, koeto kazah, e che e glupavo da smiatash che triabva da davash nezavisimo kyde na kogo i kolko i pri tova dadoh primeri. Ti gi omalovaji kato chastni, zatova shte ti dam drug primer za razmishlenie.
Ti ne mojesh da davash neogranicheno i ne si slynce da ogriavash navsiakyde. Imash opredeleni sili, koito triabva da razpredelish-rabota, dom, deca, zadyljeniia kym roditeli i drugi. Ne viarvam da ne si pravish smetkata i to s edinstvenata cel da uspeesh navsiakyde.
Tochno absoliutnoto razdavane e chasten sluchai. Ne viarvam nito ti, nito Marta da razdavate navsiakyde i neogranicheno liubov. Nai-malkoto zashtoto v tazi tema ti iavno podkrepi izmisleni teorii, zashtoto prinadlejat na priiatel i zastana sreshtu razumni dovodi, zashtoto prinadlejat na niakakyv si gravitirasht nik.
Kakvo mi dade i kak se razdade na men che ne razbrah.


Obichai kotkite no poveche obichai istinata.
Osobeno sled kato nosish i po-goliama otgovornost na moderator. Az ne vidiah bezpristrastnost, kamo li razdavane-i ot dvete vi.



Тема Re: Едно не успявам да проумея:нови [re: didi]  
Автор БиндиМодератор (..свиркай си..)
Публикувано11.02.04 21:17



Аз пък мисля, че е глупаво да се определя кое е глупавото, само защото твоята действителност не отговаря на моята - срещу това възразих.
Логика, която не пасва на твоята действителност, няма как да я възприемеш, нали? Е, да приемем, че са ни различни действителностите и да спрем да се забелязваме...

Иначе подкрепих не теория, а сходно на моето убеждение... което е напълно логично, щом подкрепям приятел, той да има сходни с моите убеждения! А "разумни доводи", пасващи на моята действителност, така и не видях.. Нито пък ми стана ясно защо се налага на теб да се раздавам?!? Ще ти се раздам тогава, когато се засечем на убеждения... не е ли логично?!?

Коя истина? Твоята или моята? Или ти знаеш Абсолютната Истина?

И какво е общото между по-голямата ми отговорност на модератор и личната ми позиция по даден въпрос? Да не би да съм те модерирала, защото не сме на едно мнение?!?

Да вървя на майната си?!?
Че аз оттам идвам, бе...


Тема Re: Ем просто ми хареса... :))))нови [re: Джeйн]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано11.02.04 22:58



ами няма нужда да го правиш това...хората, които държат на мен, ще продължават да го правят, независимо какво се говори за мен и зад гърба ми... хората, които обичам в момента ме разбират и да ти кажа това ми е напълно достатъчно...мнението на другите не ме интересува, нека си спорят иначе кой за каквото желае...


Няма да допусна да съм жалко отражение на лошия ти вкус...

Тема Re: Едно не успявам да проумея:нови [re: Бинди]  
Авторdidi (Нерегистриран)
Публикувано11.02.04 23:11



как е възможно да се самоназовеш "didi" и да настояваш на това, че ти е ясно за какво става дума?!? Това наименование е прекалено обременено с гравитация, че да отлепи от земята...



Аз пък мисля, че е глупаво да се определя кое е глупавото, само защото твоята действителност не отговаря на моята - срещу това възразих.


Az pyk mislia che e oshte po-glupavo da se opitvash da othvyrlish ili prinizish realnost zaradi imeto na predstaviashtiiat ia.



Тема Re: Едно не успявам да проумея:нови [re: didi]  
Автор БиндиМодератор (..свиркай си..)
Публикувано11.02.04 23:21



А най-глупаво е да не разбираш кога са ти предложили просто да си вървиш по пътя... с мир...

За последно: спри да ме забелязваш.. просто си върви по пътя. С мир.
За да спра и аз да те забелязвам.

Да вървя на майната си?!?
Че аз оттам идвам, бе...


Тема didi:)нови [re: didi]  
АвторJesica (Нерегистриран)
Публикувано12.02.04 09:03



Didi,

Mai vsi4ko opira do tam koi kakvo to4no iska da
prieme za istina/fakt i kakvo ne iska ili ne mu
otarva ili...e nesposoben da go vidi, osaznae i t.n.
Zatova nqma po-hubavo neshto ot tova
v jivota si da sreshtash vse pove4e hora,
s koito da Razgovarqte na Edin i sasht ezik-
ina4e se polu4ava...vseki si govori svoeto
i obshtuvaneto e po4ti monologi4no:)
Haresva mi kak mislish!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.