Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:57 02.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема 2-в-1нови  
Автор geminiledМодератор (южен вятър)
Публикувано30.12.03 00:31



От известно време насам ме мъчат две теми - но не мога да реша коя ме мъчи повече. Да не говорим, че и двете обещах да ги пусна... След кратък размисъл /не казвам, че е трезв! / стигнах до идеята да ги съвместя.
Първата е за клубно състезание по псуване.
И без това са празници. Значи, поводи за псуване - бол! Като условието е темата да е само за "спортно" псуване, да се види кой какво може на това поле. Което ще рече, че никакви звездички и Г-та няма да се слагат.
НО - без лични нападки, без разчистване на сметки. Само псуване /веднага мога да дам пример с БТК, роднини, ВиК, съседи, още по-далечни роднини и, разбира се, Енергото.../

Втората е за ерогенните зони на... хъм... зодиите.
Оставих се наскоро да ме въвлекат в спор може ли според зодията да се налучкат по-бързо зоните въпросни. Дали наистина на Близнаците ръцете са най-чувствителни, дали при Везните е областта на кръста, а при Водолеите - краката?

А комбинацията от двете за мен е - със или без телефон, ток и вода - че в момента зверски ми се псуват определени зодии, със или без ерогенните им зони...
Мамата им на всички Близнаци, Везни и Водолеи! Д'го'ба и тригонът му въздушен, откъм ушите д'го'ба! 'Щото нищо не влиза през тях... И в главите д'ги'ба! 'Щото имат черни дупки, вместо мозък... И в зрението д'ги'ба! 'Щото са кьорави по рождение...
Коя е ерогенната зона на Въздуха ли?!? Думите, мамицата им, думите...
Е, как да не ги псуваш с удоволствие?!?

Тъ, псувайте. И ако ви е прекипяло от някоя зодия и всичкото й - съвсем смело псувайте!

Да вървя на майната си?!?
Че аз оттам идвам, бе...


Тема Re: 2-в-1нови [re: geminiled]  
Автор Orлeдaлнa (magica)
Публикувано30.12.03 00:36



Ти иба пъргавото близнашко езиче... Пъргаво, още раздвоено...СССсс...не, че
искам да напомня за змийския ви нрав...
Ти иба оралните умения ти иба!
Везнищата ли? Ми и тях с удоволствие ша запсувам...фетишисти ниедни...
дай им да връткат квото връткат пред Огледалото...ако може и отзад на гърба си да лепнеш Огледало...казах, огледало, а не Огледална да им се качи на гърба...
Огледална само на главата им може да се качи, мамка им зодиакална!
И да не е посмяла модката да ме трие, да я еба и нея, и домашната й фауна.

Catch me...


Тема Re: 2-в-1нови [re: geminiled]  
Авторcandyparfumegirl (Нерегистриран)
Публикувано30.12.03 00:46



Да еба и водката-все не стига,и в дни като този.....да еба и Айсикютата-няма с кой да си кажа две думи....зодиите...кво да ги еба....те са си ебани достатъчно.Аз съм наебана с най-добрата зодия,да ме пита човек как се родих след няколко дни.Ебах ти темата обширна....



Тема Re: 2-в-1нови [re: Orлeдaлнa]  
Автор geminiledМодератор (южен вятър)
Публикувано30.12.03 00:52



Хъм... В оралните умения?!? В пиене на бира от бутилката?!?
Интересно, интересно... много интересно даже!

Ииии... такова, като стигнеш до костенурката - може ли да гледам? Това пък ще е съвсем интересно!

Да вървя на майната си?!?
Че аз оттам идвам, бе...


Тема Re: 2-в-1нови [re: candyparfumegirl]  
Автор geminiledМодератор (южен вятър)
Публикувано30.12.03 00:56



Темата наистина е обширна... ама какво те шокира в това, д'го'ба ???

Да вървя на майната си?!?
Че аз оттам идвам, бе...


Тема Да не се окаже...нови [re: geminiled]  
Автор Koтkaтa Mapтa (ГрешкаНаРастежа)
Публикувано30.12.03 01:11



... че всеки прилежно ще напсува себе си?
Защото какво са ми виновни горките Козирози, Деви, Раци, Рибки и Скорпиони..?! Господи, само нека ме отмине горчивата чаша, за да няма пострадали...

Виж, една уфсъ си е съвсем друго нещо... примитивно, първично добиче с толкова необуздан устрем, че имаш чувството, че те е блъснал влак, ако случайно си клекнала край пътя да береш цветя... Абсолютно първосигнални реакции. Първо реагираме, после мислим. Да се еба у първичния инстинкт!
Само нещо ми се губи красноречието
Sizif на помощ!

This is why the lady is a PUNK!


Тема Re: 2-в-1нови [re: geminiled]  
Автор Orлeдaлнa (magica)
Публикувано30.12.03 01:17



Ми то двете за ръка си вървят... И да паднем, и да бием, пак ще се напием...
Сиреч. И да падне /Джеминилед под масата/, и да я бие /Огледална/ - пак ще
се напием, а бирата...абе, не ме занимавай с тоя разредител, тук някакво маце с парфюм за водка ми говори...
Не бъркай шампоана с шампанското, абе, не ми изливай първото в чашата и второто връз главата, мама ти заблудена.
По костенурки не си падам, мерси, предпочитам нещо по-страстно...:)

Catch me...


Тема Re: 2-в-1нови [re: geminiled]  
Авторcandyparfumegirl (Нерегистриран)
Публикувано30.12.03 01:19



Щото да го еба ми се доспа,сега се сещам-сега забравих да еба и всички дето си мислят че жените не го могат!Абе geminiled-майката си е ебало и после за баща си е питало!Айде наеби и ти някой,а?!Ако няма кой-мен.



Тема Винаги и по всяко временови [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор Orлeдaлнa (magica)
Публикувано30.12.03 01:22



имам желание да ръгна един...ъъъ...нож на Овцете:=)
И с удоволствие ги дърпам за мериносовото руно.
Мама ти пуловерска

Catch me...


Тема Че какво лошо в това?!? [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор geminiledМодератор (южен вятър)
Публикувано30.12.03 01:34



По-добре аз да си се еба, че поне знам как после ще се възстановявам психически...
Мдам... нека ми!

Да вървя на майната си?!?
Че аз оттам идвам, бе...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.