Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:44 05.10.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Ебаси честитата Коледа !!!нови  
Автор Rene ()
Публикувано26.12.03 01:49



Готвя значи...нали така се посрещала Жената...Готвя от 19 часа вечерта...еба му се майката на френския ми парфюм /мод, без назвездичквания /, и на тоталната ми епилация от веждите надолу също й се случиха сексуални приключения..... И кво - да ми се довлече с 2 /две !!! / подрастващи девойки, при това хетеросексуални, и да ми обясни, че това е Пътят, и Истината, и Животът...Та така - първо, обръща Пътят / Анатема !!!/, второ - обръща Истината, трето - поучава ме в името на някакъв истинен Живот....
А аз сега какво - да стана хетеросексуална - ще приличам на Акулата от "Челюсти", да го обърна на Истини - ще си е в прав текст живот в света на сексуалните фантазии, да го обърна на Живот по нейния метод - къщата ще стане сборище на хетерки, дето трябва да ангажирам Джеминиленд да ги агитира в другите вери.....
Докато скубя коси и се колебая, Еви да се счита канена на руска оригинална водка, модераторката да се чувства поканена на ревю "body line", аз се считам поканена на сгляда като за снаха - сега остана и някой да ме ..............мммммммммм ,хареса , вие какво си помислихте ?!? :))))))))
Весела Коледа и весели празници, дами, като оставам изцяло ваша, свободна и все още въплъщение на невинността :


Редактирано от Rene на 26.12.03 02:13.



Тема Re: Ебаси честитата Коледа !!!нови [re: Rene]  
Автор Rauch (Steppenwoelfin)
Публикувано26.12.03 03:17



Баф, къде ги намира Жената тез' хетерки, бре Рене? Това ще да са капитанките на баскетболните отбори "И белите каки могат да скачат" и "От Айше маала не сме по-тъпи". Машалла и респект. Гледа да се тренира дори и по празници Жената. Бъди над тези неща, Рене, и весела Коледа.:)

Поздрави на адаша и Жената!:)



Тема Re: Ебаси честитата Коледа !!! [re: Rene]  
Авторspoko (Нерегистриран)
Публикувано26.12.03 05:07



pyk az 6te te 4akam..





Тема Re: Ебаси честитата Коледа !!!нови [re: Rene]  
Автор Hopтттчe (мъглявo)
Публикувано26.12.03 09:03



Като един оплескан до ушите рудничар се поразрових в твойто описание, за да потърся нещо положително в честитоколедната случка :-)

Но се боя че освен идеята, че явно момичето се интересува от добруването ти, след като проявява загриженност за спасението на душата ти :-)

Почесвам се обаче зад ухото и си мисля туй зрънце злато златно ли е :-)



Тема Re: Ебаси честитата Коледа !!!нови [re: Rene]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано26.12.03 09:51





IMAGINE...


Тема Re: Ебаси честитата Коледа !!!нови [re: Rene]  
Автор Sperantza (in da club)
Публикувано27.12.03 14:19



E,Reneeeeeee
Izvinqvai za latinskiq........ama dotam li stignahte?!?



Тема Re: Тенкс Рене!нови [re: Rene]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано28.12.03 16:19



Да не изпиеш руската оригинална водка...аз ще донеса "Флирт" и "Маниа", каса бира "Каменица", бидон червено вино и бутилка шампанско,че да се олеем тотално и качествено-реално!

...черни въглени скучаят върху моята съдба....


Тема Re: Тенкс Рене!нови [re: EVl]  
Автор Rene ()
Публикувано28.12.03 20:34



Няма, засега допивам едно "Грантс" - много трудно върви :)

Впрочем, не може ли бирата да е не е от тази, дето мъжете знаели каквозащо ? :) И да разбирам, че мезетата остават на моят личен избор ? Понеже нали знаеш основното предназначение на мезето ? :))))



Тема Re: Ебаси честитата Коледа !!!нови [re: Sperantza]  
Автор Rene ()
Публикувано28.12.03 20:36



Докъде бре, малката ? Отгоре погледнато, или отдолу пипнато ? :)



Тема Re: Ебаси честитата Коледа !!!нови [re: Rene]  
АвторSperantza (Нерегистриран)
Публикувано29.12.03 12:27



ами значи.....тя обърнала резбата?Ами погледни първо себе си-как я посрещаш!.....с манджи и с...хм
И после......тия пищни бедра дето си ги проснала най-отдолу за какво служат?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.