Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:06 20.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема за Дядо Коледа , Лапландиянови  
Автор D.Модератор (...)
Публикувано22.12.03 13:03



Скъпи Дядо Коледа ,

Пише ти D. от клуб "Ева и Ева" , ама ти това и сам го виждаш от плика на писмото . Дълго време се колебах дали да не взема да пиша до Снежанка , че с нея ще ми е по-лесно и несравнимо по-приятно да се разберем по женски , ама нали традицията изисква да се комуникира с теб за подаръците , та ето - в коледно настроение и подходящ коледен wallpaper се захващам със задачата.

През годината , аз много слушах /все хубава музика и никакви чалги / , хапвах / е , закуската в полза на кафето , ама те скоро учените доказаха , че е много полезно и е антиоксидант , та ми се зачита / и въобще правех всичко , което се изисква , за да съм сигурна , че на финала няма да има къде да избягаш и ще ми донесеш подаръците , които искам

И за да не ставам нахална за себе си ще поискам само едно Mitsubishi EVO 7 и останалото не за мен , за клуба / отбележи си Дядо Коледа , колко добра душа съм / . Прилагам и списък :

за колежката geminiled - донеси и най-после исканото копринено шалче , че жокера от публиката това посочи

за eva_s - четка или гребен - претенции какво точно да е нямам , целта е важна , не средствата - стига е ходила рошава вече , а?

за sizif - една бригадирска количка , че много тежък тоя камък , бе ... кръст не и остана от влачене , а това пречи на семейните задължения

за Rene-то - без съмнение една дузина прашки-кармазъ - стига е ревала , че не и достигат за всички фенки . Така хем тя гащно-задоволена, хем и фенките с трофей ... пък и на жена и ще и е по-лесно със снайпера , ако имат по едно червено парцалче за ориентир

за winnie - цял килер с мед и бягаща пътека , че ако изяде всичко това ще и се наложи и да потренира

за EVI - трябва му на момичето една малка компютърна зала - 2 в 1 - доходи , а и няма да изгубим певицата на клуба

за Aby - да не си посмял да и донесеш карамел , но виж една нова поща - може щото както щедро раздава скоро ще и се наложи

на Маркизата и трябва телепорт несъмнено - кеф ти тук , кеф ти там ... ама това при условие , че мине и прибере всички клубарки пръснати по къде ли не

за famme - ще поискам повишение , че си седи "МЛАДША" суматилък години вече

за mireto - успешен изход от изпитния водовъртеж ... скучно , но от сърце

на Джейн - нова клавиатура ... даже две

за wayward да пратиш известен издател и стихосбирката и да се издаде на 78 езика тази година , а за останалите може и следващата

на DAEMON - тематичен тълковен речник

на култи - нова кухня и голяма маса в трапезарията , че я колко гърла сме в клубчето

на елия - финализирана лесболизация на София до края на годината , а догодина ще поискам и на България , че да не решиш сега , че прекалявам

на Леската - собствена рубрика тип "секса и града" + "скъпо дневниче " във виден национален ежедневник

на dete - играчки и много разходни на чист въздух - така се пораства , нали знаеш

на Soldiera - fortune

на So_Happy - резен лимон , че с тоя ник ;)

на sega - да донесеш и розово бъдеще , за очите и не се притеснявай , тя си има очила

.......

Скъпи Дядо Коледа , многоточието го оставям щото сигурно съм забравила някое от момичетата , ама не от лошо чувство и затова оставям те да си допишат ...

поздравявам те :

D.

П.П. имай предвид , че знам къде живееш и като нищо мога да дойда да прибера Снежанка и да ви видя с Джуждетата как ще я карате само по мъжки...ама това само го споменавам , де...

П.П.П. оставям малко чорапче на камината поради две причини - големи нямам , нося 36-37 номер , а и ключовете за колата не са чак толкова големи...намеквам КЛЮЧОВЕТЕ щото , ако и за миг си си помислил да минеш с мачбокс просто прочети П.П.-то

Редактирано от D. на 22.12.03 17:02.



Тема Re: за Дядо Коледа , Лапландиянови [re: D.]  
Автор Koтkaтa Mapтa (ГрешкаНаРастежа)
Публикувано22.12.03 16:13



Скъпи Дядо Коледа,

Направи ме висока
Ботуши на ток сама си купих, ама пак не стигам ключа на лампата да направя светло.

Направи така, че да не ни е страх да прегръщаме с две ръце, нали затова си ги дал. То май не беше ти, ама вие там с чудесата всичките сте роднини...

***
Боже мой,
проумей си небето,
осъзнай го,
не се страхувай,
че след сблъсък
сме тъй далечни ...
Близо
само в басейна се плува.

Не се бой,
че си чупим крилете,
щом в прегръдка
се хвърлим
отчаяно ...
Най - добре се прегръща с ръцете,
но криле не се дават случайно.

Вяро моя
и болко,
и бездна,
устремена към мене
фатално ...
Тъй е просто и лесно в басейна.
Но небе не се дава случайно.


- ИГЛИКА ПЕЕВА

This is why the lady is a PUNK!


Тема Re: за Дядо Коледа , Лапландиянови [re: D.]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано22.12.03 16:14



Много си МИЛА комши, винаги съм го знаела!


...но не съм никаква "певица", леко си се заблудила, което е напълно нормално за тоз клЪб


...с нетърпение очаквам дед Коледа да ми спретне компи-зала

И не забравяй да Му спишеш, че Еви не си е променила мнението за евентуалноНеадекватната му педофилия и в този ред на мисли - не Му искам евентуалните подаръци, не че някой ще получи нещо

Но се надявайте лейдис....подаръци ще има за всички от сърце...бла, бла, бла...

...черни въглени скучаят върху моята съдба....


Тема Re: за Дядо Коледа , Лапландиянови [re: D.]  
Автор Orлeдaлнa (magica)
Публикувано22.12.03 18:24



Мили дядо Коледа,
Моля те, донеси на Джеминилед готварска книга с рецепти.
Да я вдъхновява и да й напомня за неизбежното...
На мен донеси Огледалце, което да ми казва, че съм най-красивата.
На Ренето връчи щипки за уши и простор.
На Сизифката - наръчник по попържане и пергамент с родословие с пожелание за основаване на принцесина династия.
На Джейн - красиво опакована бутилка детско шампанско...

Весели празници, момичета

Catch me...


Тема Re: за Дядо Коледа , Лапландиянови [re: Orлeдaлнa]  
Автор D.Модератор (...)
Публикувано22.12.03 18:28



аааа , всичко добре , ама на сизиф не и требе наръчник за попържане...тя сама ги пише .... я вместо това помисли как да и отнемем доцентурата в тая област , че единствения професор е на умирачка и тя му е пряка наследница...скоро освен принцеса ще е и професор по попържни науки ...мъка....



Тема Re: за Дядо Коледа , Лапландиянови [re: D.]  
Автор Orлeдaлнa (magica)
Публикувано22.12.03 18:32



Що мъка бе? Друго си е да зинеш от сърце и да кажеш на дядо Коледа какво мислиш за майка му и за Снежанка и всичките й джуджета в неподправена реч На Сизифката партизанското й име е "Иванка Златоустата"
А ти вземи по модераторски да юрнеш Ренето да направи някоя баница...

Catch me...


Тема Re: за Дядо Коледа , Лапландиянови [re: Orлeдaлнa]  
Автор D.Модератор (...)
Публикувано22.12.03 18:40



ааа...аз съм възпитаница на Пансион за Благородни Девици и тия да ги нямаме ... пък не е на добре сизифината наука да се разпространява ... деликатност и кадифена ръкавица му е майката на оправията с Дядо Коледа...

и това с баницата как ти даде сърце да го напишеш ... Ренето да не би затова да се ожени ...



Тема Re: за Дядо Коледа , Лапландиянови [re: D.]  
Автор Orлeдaлнa (magica)
Публикувано22.12.03 19:10



Оки де. Пишем на дядото да донесе на Д. едни кадифени ръкавици и една боксова круша тогава . Да си тренира желязната ръка...
Щото ще й се качулят Снежанките по главата с тоя благ характер.

Ренето освен баница, да сложи и мръвка да цвърчи в тигана... Пък тия прашки, дето ти й ги пожела... по неглиже да сервира ...така де На принцеси така се угажда, ама ха!

Catch me...


Тема Re: за Дядо Коледа , Лапландиянови [re: Orлeдaлнa]  
Автор D.Модератор (...)
Публикувано22.12.03 19:14



ха! много леко ще мине Стареца ... никакви такива , аз EVO7 съм си поръчала щото и боксова круша , че и ръкавици за всякакви случай имам

и добре , съгласих се ...тя , Ренето и червено вино да тича да купи ... ама не какво да ... щото ние не сме лаици

Редактирано от D. на 22.12.03 19:16.



Тема Re: за Дядо Коледа , Лапландиянови [re: D.]  
Автор Lessy* ()
Публикувано22.12.03 19:25



Благодаря ти! Знаех си, че знаеш най-потайните ми желания :)
Виж..знам, че клубът не се явява виден национален ежедневник, ама ще удариш ли едно рамо на дядо Коледа, пък да види, че ще е полезно ако си имам подобна рубрика. Ето, демонстрирам първата си статийка по въпроса :)



второто!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.