Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:47 12.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: за Дядо Коледа , Лапландиянови [re: eva_s]  
Автор Aby (®)
Публикувано29.12.03 02:37



Значи казваш и сътруднички си имала тя... после ходи убеждавай, че въздействието докарало я до полуЕкстаз е от приказката и несравнимите ти ораторски възможности изразени с неповторима дикция... това искам да го чуя под формата на съвсем присъщите за ситуацията пъшкане, ахкане и шепнене... но си права, че все до Нахилване се стига, а може и до песен ... та не лимон, а каквото и да е ще ползвам...

Само да попитам - на нея или на сътрудничките и ще ме препоръчаш?



Път след път, пътища много...

Тема Re: за Дядо Коледа , Лапландиянови [re: D.]  
Автор dete (вълк)
Публикувано12.01.04 18:58



Ой-ой-ой! И за мен ли имало подарък :))) Аз чак сега прочетох. И без това малко подаръци тази година (доста дефицитно ), играчки няма да ми дойдат никак зле :)) даже... ииих, ама много е хубаво това! И чистия въздух ще ми се отрази добре...но дядо Коледа ако чете-ДА НЕ ПОРАСТВАМ ПОВЕЧЕ (физически ).
Мерси, Д. Ти си добро човече.

Всичко е моментност. Нещата зависят само от дължината на дадения момент.


Тема Re: за Дядо Коледа , Лапландиянови [re: dete]  
Автор D.Модератор (...)
Публикувано13.01.04 11:23



Абе тоя Дядо Коледа май не чете , да ти кажа ... аз ключове за кола не получах ... само срещи и маси с роднини ... и сега обмислям отмъщение щото не е добре да му се разминава ...

аха

хей , dete , знаеш ли , че получаваш приза за комплимент ... никога , ама никога никой не ми е казвал , че съм добро човече



Тема Re: за Дядо Коледа , Лапландиянови [re: D.]  
Автор dete (вълк)
Публикувано14.01.04 23:29



Еми..хм.. сега да се засрамя ли?.. да се изчервя де.. ама аз не мога..

Всичко е моментност. Нещата зависят само от дължината на дадения момент.


Тема Re: Добро човече си ти D.нови [re: D.]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано14.01.04 23:59



и аз ти казвам, че си добро човече!

...черни въглени скучаят върху моята съдба....



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.