Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:10 30.04.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Тя би или лесб е  
Авторm. (Нерегистриран)
Публикувано16.12.03 13:32



Здравейте,
аз съм съпруг на бисексуална жена (може би де).
Искам да ви попитам вие как мислите - дали тя все още е бисексуална или вече е лесб. :)
Защо си задавам този въпрос. Когато бяхме гаджета още, аз разбрах за нейната сексуалност. И я приех без резерви. Никога не е било проблем за мен, че тя си ляга с жени. За да бъде ясно искам да уточня, че аз не я ревнувам от тези и връзки. Просто ги приемам като даденост.
Съмненията ми се породиха от факта, че нашия сексуален живот не е това, което беше преди време. Докато секса, който прави с жените, с които е е много по пълноценен, по продължителен ако щете, по разнообразен. И от този факт, в мен се породи въпроса, тя вече е лесб, или както беше казала едно време Елия: "Мога да спя с мъже, но не ме кефи." Или просто сме достигнали да някаква фаза, която е нормална за една дълготрайна връзка, в която просто сексуалния ни живот е замрял (е как ми се иска да е така :).
Тя твърди, че ме обича, но факт е, че когато се увлече по някоя жена, аз оставам на заден план. А положението не е по розово и в моментите когато няма връзка с жена.
Вие как мислите?



Тема Re: Тя?!нови [re: m.]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано16.12.03 15:54



Не знам за нея, но мисля, че ти в качеството си на интелигентен съпруг би трябвало да я оставиш да си живее живота, да не я тормозиш с насилствен секс, само и само заради това, че ти е дългогодишна съпруга, че те "обича" и т.н....даже за мен най-добрия вариант е развода по взаимно съгласие, но вие си решавате!

...черни въглени скучаят върху моята съдба....


Тема Re: Тя?!нови [re: EVl]  
Автор marilyn- ()
Публикувано16.12.03 16:06



На твое място бих казала, разбери я. А за развод не бих и споменала, това как стоят нещата при тях само тя си знае. И така ако го обича, пък и ако може да обича жена истински също, защо трябва да се развали едно семейство. Нали се сешташ, че това са много сериозни неща. Само не ми казвайте, че бисексуалните жени не могат истински да обичат и мъж и жена, че не ми се пишат дълги постинги.



Тема Re: Тя?! Не те съветвам!нови [re: marilyn-]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано16.12.03 16:25



На твое място бих казала, разбери я???!!!

Никой не те кара да се поставяш на мое място и не те съветвам!

Всеки си има шиГано мнение и не схванах, защо се обръщаш именно към мен?!

И на мен не ми се пишат дълги постинги....всеки да си обича който си иска!

И естествено, че е по-добре да се развали едно семейство, отколкото и двамата съпрузи да се измъчват взаимно!

Винаги съм била против БРАКОВЕТЕ и бракоподписите със свидетели в оная мрачна зала...ква беше?! Да не говорим за сватбените тържества, че ми се повдига!

...черни въглени скучаят върху моята съдба....


Тема Re: Тя би или лесб енови [re: m.]  
Авторkaramelche (Нерегистриран)
Публикувано16.12.03 17:50



доколкото разбирам, това се повтаря отново и отново. не е ясно дали жена ти е едното или другото, защото и тя май не знае какво иска... нямате ли деца?



Тема Re: Тя?! Не те съветвам!нови [re: EVl]  
Автор marilyn- ()
Публикувано16.12.03 18:28



От такова шибано мнение пък на мен ми се "повдига"." И естествено, че е по-добре да се развали едно семейство, отколкото и двамата съпрузи да се измъчват взаимно!" Много си в час със семейните дела вижда се и от къде прочете колко пък те се "измъчват взаимно"? Иначе той ще си направи разлика между шибаните и нешибаните. ......мнения. За "конструктивизма" ти поздрави:)))))))



Тема Re: Тя?!нови [re: EVl]  
Авторm. (Нерегистриран)
Публикувано16.12.03 18:40



Ние все пак живеем заедно! И жените, с които е идват в къщи. Така че, не съм я спрял да си живее живота. И както се сещаш, като "интилигентен съпруг" не я тормозя с насилствен секс. Това беше смешно!
Никога не е ставало въпрос за развод. Нашите взаимоотношения не са развалени от това, че тя е с жени. Проблеми за това няма. Проблем има само в леглото.



Тема Re: Тя би или лесб енови [re: karamelche]  
Авторm. (Нерегистриран)
Публикувано16.12.03 18:41



имаме :)
Но това каква връзка има?



Тема Re: Тя би или лесб енови [re: m.]  
АвторArtemis (Нерегистриран)
Публикувано16.12.03 19:34



Spored men e lesbiika,no ima ne6to,koeto ia svurzva s teb.Moje bi use6ta niakakva sigurnost s teb-materialna,socialna i ne iska da ia riskuva.Moje da ne iska da te narani,kato te ostavi.Vsi4ko e vuzmojno.:)



Тема Re: Тя би или лесб е [re: m.]  
Автор George Sand (tejyk sluchai)
Публикувано16.12.03 20:47



Странно...не мога да раzбера наЧина ти на въzприятие и zа това едва ли бих могла да ти дам съвет или мнение...а и по принцип иzбягвам напоследък да го правя.но културният наЧин,по който иzлагаШ въпроса си,ме погъделиЧка да се раzмисля.
Хм...не zнам по какви приЧини не ревнуваШ от жените...Добре е да имаШ пред вид,ае жената обикновено много хлътва в една такава връzка.Достатъано е да е иzживялаа само едно истинско влиубване в жена,zа да й стане zавинаги Чужд контактът с мъже.Оттам нататък,някои МОГАТ да го правят(беz да им доставя удоволствие)други иzобЩо и не опитват...
Така ,Че според мен тоzи вариант е по вероятния.и отново не раzбирам гледната ти тоЧка...не можеШ ли да го приемеШ като даденост?Това няма ниЩо обЩо с теб.Абе...Чудя се,Що мъжете сами си го набутват там,където са беzсилни,при това море от красиви хетеросексуални жени...просто принципно



Po-dobbre bydi w ustite na horata,ot kolkoto w krakata im!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.