Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:19 10.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Феминизъм... лесбийки и др.нови  
Автор DAEMON (-=+=-)
Публикувано11.12.03 09:23



Гледам се аз сутринта в огледалото... гледам се... гледам се... и.... започвам да си се харесвам...
Та се замислих по некои въпроси... вервайте ми... сериозно се замислих.
Та въпросите беха неколко...
1. Има ли лесбийки
2. Има ли феминистки
3. Има ли лесбийки - феминистки
и
4. Има ли лесбийки, дето не са феминистки?... и как точно се наричат?

Замислих си се аз много сериозно... по въпроса... и докато мислех и си чоплех в носа ми хрумна гениалната идея.... впрочем не си бях пила все още хапчетата... че лесбийки-дето-не-са-феминистки се наричат мъжемразки?!!!

Та... докато не сте си пили и вие хапченцата... какво ще кажете?

... та за какво ставаше въпрос?!!!


Тема Re: Феминизъм... лесбийки и др.нови [re: DAEMON]  
Автор Ellen De Generes (lovely)
Публикувано11.12.03 10:05



Аз не пия хапчета а топло мляко.Лесбийки със сигурност има,но е на късмет да попаднеш на някоя ходейки из улиците,пълни най-вече с хетеросексуални.Феминистки има но са се навряли в неква Партия която никак не ми изглежда феминистка и май не се занимават с феминизъм а със защита на собствените си интереси.Лесбийки-феминистки!!!???Тук в България освен Елия други не познавам...май няма такива.А мъжемразки има колкото искаш,само че според мен не е задължително да бъдат определяни като лесбийки,защото не всички измежду тях имат сексуално привличане към жени.Познавам една мъжемразка която доста си е патила от мъжете,дори е била изнасилена,но никога не би й хрумнало да обърне резбата...



Тема Re: Феминизъм... лесбийки и др. [re: DAEMON]  
Автор George Sand (tejyk sluchai)
Публикувано11.12.03 16:46



Ам...и аz съм имала такива моменти...(да се погледна в огледалото и да се харесам...)
и се zамислям...ако питаШ има ли лесбийки...ДА ,АЗако питаШ има ли лесбийки феминистки,отг .ми е ДА, АЗ
а дали има лесб.нефеминистки не мога да кажа,Щото аz си отговарям само zа МЕНЕ СИ ...не представлявам никого и пр...и не zнам другите към какви се Числят
А сега отивам да си вzема хапЧенцата

In my end is my beginning.


Тема Re: Феминизъм... лесбийки и др.нови [re: DAEMON]  
Авторщяxмe дa cи xoдим нa rocти (Нерегистриран)
Публикувано11.12.03 21:24



Деимън, какви феминистки, какви лесбийки, какви хапчета?!?! Аз харесвам и желая любовта между жени. Но не съм нито лесбийка, нито мъжемразка, нито пия хапчета, нито съм феминистка. Деимън, чудесен човеко, какво те е прихванало, какви ги дрънкаш?
Зная, че сега ще последват много укори, за разликата, която правя между любов между жени и лесбийки, но аз наистина я правя. Не зная как е по научному, но аз правя разлика. В най-общи линии това е да правиш секс с жена и да се влюбиш в жена. Елия, моля те, не ме засипвай с правила, просто така мисля.



Тема Re: Феминизъм... лесбийки и др.нови [re: щяxмe дa cи xoдим нa]  
Авторaз-ът (Нерегистриран)
Публикувано11.12.03 21:34



Ти си толкова права... и тази разлика е така голяма. Понякога.



Тема Re: Феминизъм... лесбийки и др.нови [re: Ellen De Generes]  
Автор dete (вълк)
Публикувано12.12.03 07:19



Май твоите и моите представи за феминизъм са различно нещо, щом определяш само Елия като лесбийка-феминистка. Я си сподели представите (ах, това като-сподели си фантазиите-ми заприлича :Р ).
Има и друг въпрос според мен. Има ли феминистки, които не са лесбийки. Отговор - да, има :)

Всичко е моментност. Нещата зависят само от дължината на дадения момент.


Тема Re: Феминизъм... лесбийки и др.нови [re: eлия]  
Автор DAEMON (-=+=-)
Публикувано12.12.03 19:08



Всъшност каква точно е разликата между ЛИЗАЧКА и ЛЕСБИЙКА...
Визираш техническото изпълнение, или влагаш и друг смисъл?
Може да си лесбийка и без да лижеш п...ч...и.
Интересно е като виждане... би ли споделила?!!!

... та за какво ставаше въпрос?!!!


Тема Re: Феминизъм... лесбийки и др.нови [re: DAEMON]  
Авторmonika (Нерегистриран)
Публикувано12.12.03 19:12



че защо "мъжемразки", бе мило, да се наричат лесбийките дето не са феминистки, защо не "женомразки" например? нали се предполага, че те поддържат интимни контакти предимно с жени? феминизмът не е избор на най-добрия пол, а утвърждаване равенството между половете........

феминизмът е да не допускаш един пол да бъде привилегирован в каквото и да било отношение за сметка на другите полове........

феминизмът е половете (които по мое мнение са доста повече от два, но това е друг въпрос) да имат равни права, но и равни задължения.....

феминизмът е отказ от предразсъдъци на основа пол...

феминизмът е отказ от приписване на едни качества на мъжете, други - на жените, трети на - транссексуалните, и т.н.

и не на последно място, вече почти не се употребява терминът феминистКА, по скоро се говори за "активист за равноправие между половете" (защото много от тези, които работят за постигане равноправие между половете, са мъже, транссексуални, интерсексуални и т.н.)

просто не се стърпях да не се изкажа



Тема Re: Феминизъм... лесбийки и др.нови [re: DAEMON]  
Автор geminiledМодератор (примирих се..)
Публикувано12.12.03 20:50



Странно... аз вечер си се харесвам повече...?!?
Е, да, де, след събуждане.. хъм... май е едно и също...
Само дето избягвам да мисля, че е много уморително.

Тъ, и идея си нямам къде какво има... ни време, ни желание да се оглеждам... Но така, разсънвайки се, ще пробвам да се включа.
Значи, лесбийки има. Виждала съм! /не казвам "пипала съм", че да не стават грешки.../ И феминистки съм виждала. И лесбийки - феминистки.
Обаче лесбийки - мъжемразки - не съм...

Но друго ме впечатли повече. Разликите между единствено и множествено число, когато иде реч за отношението към жените... т.е., май разликата между "лесбийка" и "лизачка" е като разликата между качество и количество... ?!?
Да, де... без хапченцата така мисля... с тях - също... тогава защо, по дяволите, изобщо ги пия?!?

Аз съм трийсет угарки на нощ,
аз съм разрошен перчем...


Тема Re: Разликата.. [re: eлия]  
Автор DAEMON (-=+=-)
Публикувано13.12.03 18:42



Но?.....
едните гонят бройката, а другите?
Нещо не се връзва...
Или искаш да кажеш че лесбийките са дами, а лизачките - не са?

пробай пак... ПЛС

... та за какво ставаше въпрос?!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.