Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:45 25.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ........усмивка  
Автор Шar (влечуго)
Публикувано08.11.03 21:52



...............удивителната,необичайната усмивка,която извира от тъмната дълбина вътре в човека-по-дълбока от кладенец,дълбока,колкото най-дълбоката мина.........



....любопитна смесица от жена и дете!



Тема Re: ........усмивканови [re: Шar]  
Автор geminiledМодератор (ще се примиря..)
Публикувано08.11.03 22:59



Интересно... а ти виждала ли си такава усмивка?

... че корените ми са във Въздуха ...


Тема Re: .....и аз това се чудянови [re: geminiled]  
Автор Шar (влечуго)
Публикувано09.11.03 00:40



Такава усмивка ....ами мислех,че съм.....наистина.....но се оказа грешка.....
До нея може би най-близо са децата...не знам....но бих искала това да е усмивката ,с която ме дарява човека до мен....и това ще ми е напълно ,не-повече от достатъчно...
......,излъгах....аз обичам да наблюдавам хората ....не само тези около мен....всички...мисля че съм я забелязвала ...и то няколко пъти...
На лицата на случайни хора...на улицата,в трамвая...и тн...макар да преобладават тъжните ....загрижените...
Забавно е,вгледай се в тях.....със сигурност ще я видиш и ти.....остава само да я различиш...
А ,ако тази усмивка е отправена към теб....е ,приеми моите поздравления !!!
Наблюдавай........

.....любопитна смесица от жена и дете!!!



Тема Да ти кажанови [re: Шar]  
Автор geminiledМодератор (ще се примиря..)
Публикувано09.11.03 01:04



кое ме смути.

усмивка,която извира от тъмната дълбина вътре в човека

Ако усмивката е наистина такава, тя е страшна... за последен път видях една такава преди почти 700 години... но още не мога да я забравя.

Но има и една друга усмивка - тя наистина извира, само че е светла и предава такава енергия, че после няма невъзможни неща. С такава усмивка напоследък ме посреща едно хлапе с вид на ангелче, което упорито се мъчи да ми каже името...
Впрочем, предполагам знаеш, че когато някой бъде назован със името си - той бива призован от зовящия го... Така че, когато назоваваш някого по име, усмихвай се... по светлия начин.

... че корените ми са във Въздуха ...


Тема Re: Да ти отговоря...нови [re: geminiled]  
Автор Шar (влечуго)
Публикувано09.11.03 01:30



...тази дълбина е тъмна....хахах...не за друго...ами е прекалено далече,недостижима...
700 години.............................взе ми страха..............

....ангелче ли....Поздравления!!!,обещах ..:)

...а за усмивката....ами ....сега го правя.....по светлия начин...


.............любопитна смесица от жена и дете!!!



Тема Re: ........усмивканови [re: Шar]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано09.11.03 07:46



може ли в отговор същата?

сега обичам всички. теб повече.

е, не чак повече от Нея

IMAGINE...


Тема Re: Да ти кажанови [re: geminiled]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано09.11.03 08:04



има и тъмна страна - но ако я опознаеш, тя не е страшна.....

жената, майката, вечното женско начало винаги е тъмно, в мрак, в неизвестност - защото носи всичко в себе си...

кажи - за да ти се даде - ако знаеш как - не да поискаш - а да дадеш, за да ти се даде - ....

неслучайо в повечето митологии - всъщност изобщо май - жената е не само първоизконното, а и непознаваемото...непознаваемото докрай и напълно, изцяло....

само жена може да познае изцяло жена.... макар, а може би породи това, че съм би - го знам това толкова добре..... само жена.....

личен въпрос:
разбра ли какво си опитах да кажа, или пак се оплетох в Рачешките си обърканости.....?


IMAGINE...


Тема Re: ........моженови [re: Джeйн]  
Автор Шar (влечуго)
Публикувано09.11.03 16:21



ХАхаах и питаш...........не спирай да се усмихваш..:)
Джейн,добре се справи с описанието на "тъмната дълбина"....6+..:)
Продължавай да обичаш.....



...любопитна смесица от жена и дете!




Тема Re: Да ти отговоря...нови [re: Шar]  
Автор geminiledМодератор (ще се примиря..)
Публикувано09.11.03 19:01



Благодаря за поздравленията!

И повече светли усмивки пожелавам...

... че корените ми са във Въздуха ...


Тема Странно, обаче и дветенови [re: Джeйн]  
Автор geminiledМодератор (ще се примиря..)
Публикувано09.11.03 19:16



са верни...
Хем аз те разбрах, хем ти си се оплела... хъм...
личен отговор беше това!

Аз казах, че усмивката от тъмните дълбини е страшна... Защото усмивката от светлината, колкото и дълбока да е тя, може само да привлече... Това ми беше идеята. Иначе точно мен и точно от тъмното не ме е страх - напротив!...

И позволи ми да поспоря с теб. Това, че женското начало се губи в неизвестността - това далеч не означава, че се губи в тъмнина.. Ти имаш ли представа на свой ред колко дълбока може да бъде Светлината?!?
Тъмата е познаваема, Джейн... всички сме пределно наясно какво е "дявола"... Неизвестното и непознаваемото - все още - е Любовта. Онази, която е самата Светлина... и която наистина няма дъно...
За Нея какво знаеш?

... че корените ми са във Въздуха ...



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.