Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:47 20.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Полъх........  
Автор Шar (влечуго)
Публикувано06.11.03 10:08



Полъх на изкуствено веселие,на предизвикателна тъга.Още една пропаднала вечер,изгубени надежди,а на хоризонта-...........

............мммм,на хоризонта ................???!!!???
.............................................какво?.............
..........


<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Шar на 06.11.03 10:14.</EM></FONT></P>

Редактирано от Шar на 06.11.03 11:26.



Тема Re: Полъх........нови [re: Шar]  
Авторaaa (Нерегистриран)
Публикувано06.11.03 12:04



а на хоризонта ......... едно голямо нищо



Тема Re: Полъх........нови [re: Шar]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано06.11.03 22:11



на хоризонта те чакат толкова хубави вечери, истинско веселие, реализирани надежди....

само трябва да вярваш - и ще се случи.... ще се случва


-------------
бамааму - как може от една вечер да вървиш към обобщения???? хоризовни и али-бали!!!!!!

IMAGINE...


Тема Re: Полъх........нови [re: Джeйн]  
АвторШAГ (Нерегистриран)
Публикувано07.11.03 10:17



ХАхахахаах,това не е обобщение,напротив...
"Полъх.."-изразяваше едно настроение.....Обикновен,но малко тъжен ден...
Вярвам ,че всяка една от вас поне веднъж е имала подобен на моя....
Не се притеснявай,:).,вярата ми е в голям резерв,хахаха...дори дяволски голям...
Аз винаги се смея,дори когато е тъжно....Един приятел ми каза,че съм открила само половината...на какво попитах аз..??!?!А той не отговори.....
И аз започнах ,хихих,да се чудя..Тогава изведнъж се сетих,ами да......способността да се смея....не знам как стигнах до нея......За др хора е странно.....около мен....Мислят си: "Тая луда ли е?!?,а аз отг .:По-добре луда,отколкото обикновена.......част от цялото....Макар и това да е невъзможно..защо ли...ами то си е в природата ни...от...до....няма човек ,способен да съществува сам...има само такива,които се залъгват....А сега идва и въпросът.......:Аз от кои бих искала да съм....?!?!???
...отново прекалих...:)


п.с. Благодаря за отг(отсечените глави),но накрая не го разбрах съвсем...,ако имаш желание...изпрати ми го отново..:)




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.