Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:01 14.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема БЯСНА СЪМ???!!!нови  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано20.10.03 16:12



Не знам как е при вас,как живеете,как ви върви в любовта,но ще ви разкажа случка от моя (скапан) живот,която се случи в петък 17.10.2003г.

Излизам в петък-вечер да се видя с приятели и приятелки,с някои не се бях виждала от няколко месеца,други се бяха завърнали от чужбина и сме заседнали в една кръчмица на една огромна маса,звучи моя любима музика - Хеви-Метъл,всеки ми разказва новите си истории,случки и преживявания,през повечето време се заливаме от смях,защото моите приятели са весели и забавни хора,получих и две предложения за брак?!...аз им отказах учтиво,а и те знаят,че съм лесбийка,но нямат нищо против ...хехе...та значи купона върви в пълна сила...по едно време забелязвам,че в заведението влиза нова компания,които сядат близо до нас (2 момичета и момче),по-симпатичното момиче ме заговаря: - Извинете, Вие Еви ли се казвате? - Да ,казвам аз;- Но, защо ми говорите на Вие?!(а се вижда,че девойчето е поне 5 години по-малка от мен.
А тя: - Нали ти си дъщерята на доктор "еди коя си"? - Да, отговарям скромно аз.И тя :- Боже, колко съм чувала за теб,колко готин човек си...

Оказва се ,че тя е дъщеря на приятелка на мама и е чувала от майка си, колко съм била готина?!...запознавам се с девойчето,както си е реда,подаваме си ръце...аз и казавам,че след малко пак ще се видим,но съм с друга компания и трябва да им обърна внимание...

Обаче усещам как Поля(името и е измислено) ме гледа със зелените си очи и ми се усмихва,аз също и се усмихвам и казвам: - Нашта маса поздравява вашта маса...Наздраве!.... въобще купона тече в пълна сила и по едно време даже сляхме масите,аз естествено се оказах седнала до Поля...говорим си с нея,аз и казвам,че също съм слушала за нея...(Поля е била на работа в Германия,Холандия...знам го от мама)...обяснявам и,че не трябва да слуша майка си,кво е чула за мен,че аз не съм толкова готин човек,че съм безработна в момента и в повечето време съм депресия и т.н.
Но тя, не та не....аз съм ГОТИНА?!Тя се била уверила с очите си,така че да не я разубеждавам...хехе...моята компания вече започва да се разотива...аз казвам на Поля,че и аз ще потеглям,но тя ме хваща за ръката и не ме пуска: - Еви ,аз съм с кола,не се притеснявай,ще те закарам до вас...ела с мен да пийнем по още нещо....аз вече съм на 4 бири,но се съгласявам разбира се...как да откажа на тези зелени очи?!

Тук някъде започва лошата част от съботната сутрин,защото вече е 3 часа...оставаме двете с Поля и тя ме замъква в една съседна дискотека,познава един сервитьор,който естествено ни настанява в едно сепаре,а дискотека е Фраш,гъчкано с народ...аз недоволствам,че е много задимено,мнооо хора плюс гадна музика (звучи рап и чалга),но тя ме успокоява,че ще пием по едно питие,ще си поговорим малко и изчезваме...говорим си ние,тя ме държи за ръка и се възхищава на пръстите ми,колко били тънки и дълги,колко били нежни,по едно време ги целува и ме пита дали имам нещо против да ме целуне...аз естествено нямам нищо против(боже-мой,аз даже не съм и мечтала за такова развитие?!),но и казвам,че съм лесбийка и ако и е неудобно от мен да ми каже....а тя се разсмя и ме целуна...така си седим ние кротко,държим се за ръце и от време на време се целуваме...не чуваме музика,не виждаме никой...но аз имах едно лошо предчувствие и и казвам: - Миличка, по-добре ми пусни ръката,че правим лошо вчепетление...но тя не ми пуска ръката и ми заявява,че никога няма да ме пусне?!
Може би вече е станало 5 ч. сутринта,когато към мен се приближава един шкаф,един от бодигардовете на злощастната дискотека...2 метра висок и толкова дебел,хваща ме най-нагло за рамото и ме гониказва: - Махай се ,тук лесбийски сцени не търпим?!...аз му отговарям най-учтиво да си махне гадната лапа от мен...той започва да ме свлича от диванчето,аз го ритвам,но все едно муха го ухапала...в същия момент Поля му говори,че нищо лошо не сме направили,а само се държим за ръце...аз и казвам да не спори с маймуни...аз продължавам същевременно да се боря с него,той ме извлича от диванчето и ме изкарва вън...а,Поля е все още вътре(оня не я пуска при мен)...тя звъни на ченгетата по телефончето си,аз наблюдавам от вратата как един друг бодигард се опитва да и отнеме GSM ,аз избутвам с всичка сила маймуната,която ми препречва вратата...нахлувам бясна вътре,хващам Поля за ръката и и казвам да бягаме,но по-бързо...една от маймуните се опитва да ме задържи,но получава един ритник(добре,че бях с кубинките)...ние с Поля тичаме...аз и казвам,че няма смисъл да чакаме полицията...тя се съгласява с мен.(а сме пили,а тя кара пийнала)..палим колата и изчезваме...закарва ме вкъщи,целуваме се за лека нощ...размина ни се...само аз имам синина на дясната ръка,от маймуната,която ме стискаше за ръката

...черни въглени скучаят върху моята съдба....


Тема Я виж ти...кацнало пилето и не искало да отлети...нови [re: EVl]  
Автор kultivirana ()
Публикувано20.10.03 16:36



Мажи синката с крем редовно
и за 3 дни ще е изчезнала

А за всичко останало какво да кажа, само една думичка ми идва:

Честито:-)

----
Парчета От Мозайка..


Тема Re: БЯСНА СЪМ???!!!нови [re: EVl]  
Авторeлeнa (Нерегистриран)
Публикувано20.10.03 16:57



божичко!!!!
нима може да се случи такова нещо?! Ние с моята приятелка редовно си излизаме / петъците са си наши/ и ходим в разни клубове и дискотеки/ без рап и чалга/, като си пийнем - започваме да се целуваме итн., хората около нас само ни се радват, да, да, нито една лоша думичка не сме чули!
Бясна съм!



Тема Re: БЯСНА СЪМ???!!!нови [re: EVl]  
Автор Sperantza ()
Публикувано20.10.03 17:17



Брей,също като екшън филм с любовна ноткакуул!!!
Ами аз ако бях на твоеуто място щях да забравя и да не влизам повече там
Щях да се радвам на гаджето



Тема Re: БЯСНА СЪМ???!!!нови [re: eлeнa]  
Автор Resurrector (бивш МиГ)
Публикувано20.10.03 18:15



Абе и аз тва се чудя, тоя бодигард да не е бил гей?




Тема Re: БЯСНА СЪМ???!!!нови [re: Resurrector]  
Автор geminiledМодератор (ще се примиря..)
Публикувано20.10.03 18:21



Това пък в каква връзка???
Какво общо има между ориентацията и грубиянщината?

... че корените ми са във Въздуха ...


Тема Re: БЯСНА СЪМ???!!!нови [re: geminiled]  
Автор Resurrector (бивш МиГ)
Публикувано20.10.03 18:42



ми според мойто скромно мнение, мъж който се дразни от лесбийки, явно не е с правилна ориентация.




Тема Re: БЯСНА СЪМ???!!!нови [re: Resurrector]  
Автор George Sand (fever)
Публикувано20.10.03 20:38



Раzбирам какво имаШ пред вид.


Перфекционизмът е непростим недостатък на онези,които не умеят да блестят с Несъвършенството си.


Тема Re: БЯСНА СЪМ???!!!нови [re: EVl]  
Автор tori (easy rider)
Публикувано20.10.03 20:41



neka ti razkaja edna druga slu4ka...
dve momi4eta na po 17. dvoika. deistvieto se razviva v mьnchen. kakto si vurvjat, hvanali se za ruce, po ulicata otnakade iznikva tumba pijani skinove...zapo4vat da gi obijdat, moje6 da se seti6 za kakvo stava vupros. momi4etata ne reagirat, za6toto vse o6te se nadjavat da se izmuknat samo sus psuvnite...naprazno...otnasjat takuv zverski boi, 4e ednoto momi4e po4iva ot kruvoizlivi na put za bolnicata, a drugoto edvam go spasjavat...

...po opasnite puti6ta na svetlinata


Тема Re: БЯСНА СЪМ???!!!нови [re: Resurrector]  
Автор geminiledМодератор (ще се примиря..)
Публикувано20.10.03 21:08



Не бих заложила на "черно".
Аз пък не се сещам за гей, който да се дразни от лесбийки - защото няма и претенции към тях. До сега съм се сблъсквала само със хипермачисти, които да са недоволни. Май само те са наясно, че - щом са лесбийки - няма да ги огрее...
"Правилните" и с това не са наясно...
Нали знаеш - или е за пари, или е за секс...

Нямам идея дали ми е скромно мнението, но е лично.

... че корените ми са във Въздуха ...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.