Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:42 06.07.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Какво да си мисля ?!?нови  
Автор sizif (принцеса)
Публикувано10.09.03 14:13



... Значи ... звъня си аз по телефона - по-това време винаги гледам да звъня т.е. знае се. Още Лисицата го е казала ... "трябва да дохождаш по едно и също време, за да свикна да те очаквам" - приблизително така го каза ... Но телефона дава заето ... Много заето дава - има няма 1ч.30 мин., а нек'ва кака от мобилния ми обяснява, че ще предаде повикването ... Барабаня си аз с пръстите, омитам пакет вафли "Фокус", вече съм на 2-я литър капучино - ей Богу пак дава заето ... Обаждам се на АТЦ, гукаме си дълго и продължително с блондинката /по гласа ми приличаше на блонди/, докато тя изплю камъчето: "този номер говори", а аз зашеметена от това неочаквано откритие я питам може ли да види с кой номер говори /не съм ревнива!/ - хубавият ми глас за момент я обезоръжава, но в следващия миг ми крясва нещо нечленоразделно и след като вече недочувах леко с лявото ухо, а дясното ми "пърхаше", затворих - таз дали пие кафе сутрин - нек'ва нервна ми се видя накрая ;-) Само телефонен нахал не съм била, но пък със сигурност ще стана трътлеста ... с тия вафли ...
На 3-я час изневиделица телефона започва да дава свободно ... Много свободно ... чак ми спря сърцето за миг ... и продължи да си дава свободно ... Толкова свободно, че чак аз се освободих ...
И сега не знам какво да мисля - имам няколко варианта, но те все ме водят към мръсната дума - секс :
1) го е "ударила" на телефонна любов ---> скоро ще правят секс с другата "слушалка" - дано им се разбрида кабела дано!
2) вече не ме очаква ---> Скоро ще прави секс, щото знае, че няма да се появя от нищото
3) прави секс й е оставила телефона отворен - нарочно, разбира се ---> Да не би да позвъня баш в сюблимния момент, каквато съм си точна
4) има друга ---> "Другата" спи дълбоко в това ранно утро /между 09.30-12.30/ => са правили секс
5) е била в банята ---> Правила е секс - кой нормален човек иначе ще седи 3ч. в банята до бабичасване, на отворен телефон, та да не й прекъсват спомените от миналата нощ ?!?

Да не ми викат sizi_mizi_s_mnogo_mangizi, aко пък знам к'во става !

Там, където е бръкнала природата и медицината е безсилна!


Тема Re: Какво да си мисля ?!?нови [re: sizif]  
Авторjuli (Нерегистриран)
Публикувано10.09.03 15:36



Mili4ka, ot 1 4as se 4udia kakvo da ti kaga
Nai-dobre, hi4 ne go misli- otdai go na BTK-to a kakto e vseizvestno na nego ne moge da se raz4ita



Тема sizi_mizi_s_mnogo_mangiziнови [re: sizif]  
Автор kultivirana ()
Публикувано10.09.03 16:03



Не че мога да имам компетентно мнение по въпроса,
за ...
вафлите "Фокус", де;-)

...но като една средностатистическа домакиня,
сама на себе си цяла,
залагам на вариант
№ 6) една баница, домашно приготвена с масълце, мерак и сиренце
отнема ПОне 3 часа,
през които и да искаш,
не е желателно да се докосваш до мобилният,
ако искаш и занапред да ти служи по предназначение;-)

П.с.
А ти си хванала да се тръшкаш само зарди некви си 1ч.и30 мин.

----
Парчета От Мозайка..



Тема Re: Какво да си мисля ?!?нови [re: sizif]  
Авторнaдя (Нерегистриран)
Публикувано10.09.03 17:20



Ами аз какво да си мисля?!?.........като още чакам и дава "заето"
Тоест,дава свободно,ама никой не вдига,май..........

Гледай да ми "вдигнеш"преди 17-ти


а що се отнася до другия въпрос.........ами не му мисли много........само ме е яд за вафлите



Тема ха! много ми е кефф!нови [re: sizif]  
Автор D.Модератор (...)
Публикувано10.09.03 21:30



айде сега да видиш дали и беше хубаво на Кумата като и казваше нек'ва , че ще предаде на абоната , ама някой друг ден ...евентуално ... съдейки по това как хич не и звънеше телефона на Кумата от получилите "предаденото" ...

и да видиш какво е ... имало Господ , бееее ...



Тема Скъпа моя ... нови [re: kultivirana]  
Автор sizif (принцеса)
Публикувано10.09.03 22:05



... и защо точи баница 3 часа ми кажи ? Ти сама, би ли седнала да си ядеш баницата ?
Значи има друга => прави баница на другата => ще правят секс!
Аз казвам ли, че тука е замесен само секса ;-))
И ти ми казваш, че ... ще щом отново намери масълцето си ... ще се плъзне при НЕЯ ? И тогава ще бъде като в себе си НЕЙНА ? Sooo scandaloussssss ....

Таз песен и аз я знам ;-)

p.s. Ти явно си магистър - домакиня - кажи какво ти е работното време да се наредя и аз на опашката, белким докача нещо ... парче баница имам предвид ;-))

Там, където е бръкнала природата и медицината е безсилна!

Редактирано от sizif на 10.09.03 22:07.



Тема То ...нови [re: D.]  
Автор sizif (принцеса)
Публикувано10.09.03 22:12



... че има Господ - има, ама нали знаеш, че и Божи Дар има ... И тоя Божи Дар е много навит ти полегне на сърцето, белким ти натежи ... "като камък на шия, като белег от нож" ;-))

И то на Кумата все не й е хубаво бре - ни отпред, ни отзад ... ;-))

Там, където е бръкнала природата и медицината е безсилна!


Тема Шшшшш ... [re: нaдя]  
Автор sizif (принцеса)
Публикувано10.09.03 22:13



... аз го вдигам след 22.00ч. бре - по нощната тарифа ;-))

Там, където е бръкнала природата и медицината е безсилна!


Тема Честно казано ... [re: juli]  
Автор sizif (принцеса)
Публикувано10.09.03 22:17



... недей го мисли повече - самия факт, че ме нарече "Mili4ka" ми сломи жестокостта ;-)

Там, където е бръкнала природата и медицината е безсилна!


Тема Re: Какво да си мисля ?!? [re: sizif]  
Автор eva_s (profligate)
Публикувано10.09.03 22:23



Е то е очевадно, Блонди, че е 1). Ясно е и че въпросната, която е хвърлила око на баницата ти е дамата от БТК - тук можеш да си спомниш нечленоразделния звук, който е изкряскала (изстенала) в слушалката си, при опита ти да ги прекъснеш. Щото иначе аз не виждам как в един миг ще е обезоръжена, пък в следващия ще вика:-) Обаче струва ми се, важното е, че и трите сте се освободили:-)) Да питам аз приятелски.... по-евтини вафли няма ли?:-)

Ако искаме дъга, трябва да се примирим с дъжда...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.