Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:47 28.04.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема цинично .......нови  
Авторrpaфa (Нерегистриран)
Публикувано06.09.03 19:50



вие жените непрекъснато пискате за шибаното си равенство макар и понятие да си нямате от игрите за власта.дупката с косми която притежавате е вашия единствен коз и вие бързате да го изиграете.навирате тая дупка под носа на опонента си а сетне почвате да си хапете задниците защото сте останали без козове без сила и без влияние .на мъжете не им пука от емоции.без тях те могат стига да си получат порцията секс .докато при жените е обратно -емоции на всяка цена независимо дали ще бъдат гарантирани със секс или не......вие жените непрекъснато се оплаквате от брака си макар че това е най добрата сделка на живота ви .вашия брак прилича на ценните книжа с които ние понякога боравим.той също е обектна девалвация и инфлация .стойноста му постоянно спада особено в очите на мъжете . и знаете ли защо?защото жените губят качествата си с течение на годините и в крайна сметка ни стават толкова досадни и неприятни колкото старата кола в гаража.жените не могат да стареят по начина по който го прават мъжете .нима някой може да си представи как една педесет годишна мадама вкарва в леглото си 20 годишен хлапак?трудно нали?тук е мястото да ви задам един друг въпрос мили жени:колко са жените които могат да си купуват младоста по начина който го прави мъжът ?някои ще кажат:аз имам 20 годишен любовник .моите поздравления .но дали ще го има когато чукне педесетака ?на света има толкова млади и лесни мацета че май ще се наложи да го причаква евентуалния си любовник пред у-щето и да му обещае велосипед със скорости и още нещо :нима жената на 40 си въобразява че младият и любовник е лапнал по нея както младите мацетасе влюбват в мъжете?на тях винаги ще липсва ващинския образ на татко фройд който постоянно работи в наша полза . мъжът на 40 обикновено изглежда по привлекателен отколкото когато е бил на 20 .а дори навършил 50 той пак може да разчита на външността си .това е биологична даденост и пред нея сте безсилни.........



Тема Re: цинично .......нови [re: rpaфa]  
Автор _Aneta_ (Черната роза)
Публикувано06.09.03 21:12



Какво има, милото ми комплексирано момченце, да не се загуби? Пак ли циклиш на едно и също място в нещастни опити да привлечеш нещо повече от присмех? Ох, милото то, сбъркал си пътя и определено си сбъркал подхода. Защо не отидеш в банята малко да се поуспокоиш, може и с някое списанийце в ръка, а после бавно и леко потегли към клуб Адам и Адам (доколкото знам, още не са измислили Клуб на комплексарите, но пък ти можеш да останеш негов основател).
А ако толкова държиш да привличаш внимание постни нещо различно. Чао, чао така наречени графе (вземи научи как се пише г).

Life is just dream on the way to Death.


Тема нециничнонови [re: rpaфa]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано06.09.03 22:28



очевидно имаш комплекси на сексуална основа, проблеми със самочувствието и самооценката. ако решиш, ще ти препоръчам психолог.

IMAGINE...


Тема Re: цинично .......нови [re: rpaфa]  
Автор HAДЯ (непозната)
Публикувано07.09.03 09:04



:-С poor bloke

От книгата "Да свикнеш с мен"


Тема Re: цинично .......нови [re: _Aneta_]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано07.09.03 11:19



> а после бавно и леко потегли към клуб Адам и Адам (доколкото знам,
> още не са измислили Клуб на комплексарите, но пък ти можеш да
> останеш негов основател)

Е айде пък сега. Моля без обиди

In theory, there is no difference between theory and practice. In practice, there is.


Тема Re: нециничнонови [re: eлия]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано07.09.03 11:20



Професионалната помощ пари струва.

In theory, there is no difference between theory and practice. In practice, there is.


Тема Re: цинично ....... [re: _Aneta_]  
Авторrpaфa (Нерегистриран)
Публикувано07.09.03 11:23



кеф ми е да гледам как се опитваш да бъдеш мъж тоест по вишия вид така ле продължавай ти се



Тема Re: цинично .......нови [re: Пepин]  
Авторrpaфa (Нерегистриран)
Публикувано07.09.03 11:25



колкото и да се мъчеш никога няма да бъдеш мъж хаха




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.