Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:35 07.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Спешна молба!нови  
Авторcriss (Нерегистриран)
Публикувано21.06.03 21:30



Моля за извинение, ако пускайки тук темата, а не в "Обяви", нарушавам правилата на клуба.
Вчера вечерта си загубих портфейла, а най-вероятно е да съм го забравила в В52. Тъмно син е на цвят. Молбата ми е, ако някоя от вас е била там снощи и го е намерила, в заведението или в района около него, да се свърже с мен - criss@mail.bg или на ICQ (номера е в профила ми). Всъщност проблема е за документите, които бяха вътре, трябват ми спешно. Е, и за снимката на гаджето.
Благодаря ви!



Тема Re: Спешна молба!нови [re: criss]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано21.06.03 22:27



само да отбележа, че нямаш профил с този ник /в момента/, а малко хора ще се сетят коя си..

иначе друг път бъди внимателна...


Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите...

Тема Защо...нови [re: mireto:)]  
Автор criss (girl)
Публикувано22.06.03 03:32



...бе, Мире? Ето си ми го профила. Ама не е това въпроса. И не е важно кой ще се сети и без това не се познавам лично с повече от 1-2 жени от клуба.
Иначе благодаря за съвета.



Тема Re: Защо...нови [re: criss]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано22.06.03 09:30



повече са, повече са...

къде се губиш?
много искам да си поговорим с теб. Как изведнъж отново започна да излизаш с жени...? нали преди ...... ти ти правеше проблеми???


Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите...

Тема Re:b 52нови [re: criss]  
Авторmona (Нерегистриран)
Публикувано08.07.03 22:49



ei Criss....ako si su6tata,razbira se,zna4i produljava6 da hodi6 tam? Za6to ne doide na rojdeniq mi den??????????? Miki



Тема Re:b 52нови [re: mona]  
Автор agate (Happy)
Публикувано09.07.03 13:48



Privet! Ne sme se vijdali ot mnogo vreme po edna ili druga prichina.Kak si ti?Kude se izgubi, ili po-tochno kazano maj az se izgubih. Ako njamash jelajni ne mi otgovarjai.



Тема Re:b 52нови [re: mona]  
Автор criss (girl)
Публикувано09.07.03 19:43



Ей, ти ме шашна! :)
Не знам дали съм същата, не знам и дали се познаваме. :)
Но, ако съм обещала да дойда на рождения ти ден, би трябвало да съм дошла.
А, ако все пак съм обещала и не съм го изпълнила - наказанието ми е заслужено и аз съм готова да го понеса. :)



Тема Re:b 52нови [re: criss]  
Авторmona (Нерегистриран)
Публикувано15.07.03 01:02



qvno e gre6ka,no 6tom e stanalo v b52,tova ozna4ava,4e dori i da ne se poznavame li4no to pone sme se vijdali !!!!!!!!! Az sum edna ot sobstveni4kite..



Тема Re:b 52нови [re: agate]  
Авторmona (Нерегистриран)
Публикувано15.07.03 01:15



kak moja da si go pomisli6,,,,,,,oligofrenke pravilno go kaza,zagubenata si ti? Az malko se pozabludih na Albena no ne sum se gubila....A ,,4estito" dobre li e da si omujena jena? Kak vurvi semeiniq jivot? Radvam se 4e mi pisa.



Тема Re:b 52 [re: mona]  
Автор agate (Happy)
Публикувано16.07.03 09:57



YES,ti se seti koja sum.Tova me radva. Semejnia jivot e super,chuvstvam se dosta dobre.Njamam problemi s muja.
Dano moga i az tova ljato da otida do moreto,zashtoto pochnah nova rabota i ne znam dali shte mi dadut otpuska. Ako stane - shte hodim avgust.
Ti hodish li v B-52 i koga mojem da te vidim?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.