Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:30 16.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема хм...нови  
Автор D.Модератор (...)
Публикувано08.07.03 20:35



абе ние защо не си направим една папка "нелепости за лесбийките или как да привлечем читатели "?

И да си се смеем на абсурдите като ни дотъпее -



пародийна журналистика , ей!



Тема Re: хм...нови [re: D.]  
Автор Hopтттчe (мъглявo)
Публикувано08.07.03 21:12



"Плодородието", майко мила... А мъжете сигурно имат семена в спермата... Той писателят си го е казал... Пази, Боже, сляпо да прогледа...



Тема Едно от мненията в news.top.bg..нови [re: D.]  
Автор Vilhelmina (samotna)
Публикувано08.07.03 21:51



"Kwo protiv lezbiikite ni6to protiv da vkarvam lezbiiki v praviq pyt po dve po dve hi4 ne e zle :) Ina4e kato cqlo ideqta na lezbiikite e typa ama teq trqa da sa basi nezadovolenite jeni. Qvno ne sa minali prez men :P "

Е та това е..лесбийките стават...а "педалите" - не !!!!
За да може едни мъж да се покаже колко е добър....смрад !!!!...

Какво мога повече да кажа...Нищо...

А за самата тема в news.top.bg нямам коментар...просто думите ми тук свършиха....блях...

"We live in a rainbow of chaos."


Тема Re: Хъм, хъм... :)))нови [re: D.]  
Автор geminiledМодератор (Няма ме!)
Публикувано08.07.03 21:52



И две допълващи предложения:

1. Да започнем сами да си ги пишем - поне ще ни е забавно
2. Да учредим годишни награди "Златно аспиринче" за действащи журналя, сътворили най-голямата нелепица по темата.
Първа награда: страстна целувка... хъм...

Чиста случайност !!!


Тема :)))нови [re: geminiled]  
Автор D.Модератор (...)
Публикувано08.07.03 22:19



пу да не връчвам аз наградите ... пу!пу!пу! ...



Тема Re: хм...нови [re: D.]  
Автор YD (wiccan)
Публикувано08.07.03 22:31



Не мога да отворя тоя сайт, не съм в България, може ли някй да го сложи тук, много искам да го прочета това нещо за хормоните! Благодаря!



Тема Лесбийките страдат от повече хормонални...нови [re: YD]  
Автор D.Модератор (...)
Публикувано08.07.03 22:36



Лесбийките са два пъти повече предразположени към хормонални проблеми, според теории, оптределчщи лесбийството като хормонално отклонение.

Много малко се знае за произхода на синдром, при който една от десет жени има излишък на мъжки хормони в кръвта си.

Сипмтомите на синдрома са по-голямо окосмяване, прекалена пълнота, както и опасност от заболяване от диабет. Пациентите страдат, често, и от проблеми с плодородието.

Разбира се, доказателства, които 100% да доказват, тезата че лесбийството и синдрома са сързани, не са открити, и според много учени, да се търси връзка между двете е неоснователно.

КОМЕНТАРИ:


Re: Лесбийките страдат от повече хормонални...
Автор: Plamen (troshen)
Дата: 04-07-2003 15:46
Адрес: (не сте логнат)
HI KAK STE BE PEDALI&PEDALKI

Re: Лесбийките страдат от повече хормонални...
Автор: Plamen (troshen)
Дата: 04-07-2003 15:47
Адрес: (не сте логнат)
SAMO NE STAVAITE KATO TEIA GORE

Re: Лесбийките страдат от повече хормонални...
Автор: - (-)
Дата: 04-07-2003 22:22
Адрес: (не сте логнат)
хахахахаааааааааааааа:) и как страдат от "плодородието ":))))) ще умра от смях, я се стегнете бе!

Re: Лесбийките страдат от повече хормонални...
Автор: Damian (-)
Дата: 05-07-2003 00:00
Адрес: (не сте логнат)
lesbiikite sa iaki no pedalite sa gnusni...............vseki da si pravi kvoto si iska

Re: Лесбийките страдат от повече хормонални...
Автор: Анонимен (-)
Дата: 05-07-2003 17:59
Адрес: (не сте логнат)
Vkarvam lebiiki v praviq put.....tel.00 00 00

Re: Лесбийките страдат от повече нужда от един ***
Автор: bL8 (-)
Дата: 06-07-2003 01:15
Адрес: (не сте логнат)
Kwo protiv lezbiikite ni6to protiv da vkarvam lezbiiki v praviq pyt po dve po dve hi4 ne e zle :) Ina4e kato cqlo ideqta na lezbiikite e typa ama teq trqa da sa basi nezadovolenite jeni. Qvno ne sa minali prez men :P

Re: Лесбийките страдат от повече хормонални...
Автор: lola (-)
Дата: 06-07-2003 09:18
Адрес: (не сте логнат)
jenite trqbva da se kefat na m1je!!!i obratnoto,6toto ina4e e
izvrateno

Re: Лесбийките страдат заповече от един дебел и..
Автор: esc (-)
Дата: 06-07-2003 10:51
Адрес: (не сте логнат)
хахахааа!страдат от тва че трябва някий да им го надърви в дупката,за да се осъзнаят :))

Re: Лесбийките страдат от повече хормонални...
Автор: Еди Койси (-)
Дата: 06-07-2003 13:24
Адрес: (не сте логнат)
Ами ще страдат - като не искат да се чукат да страдат .С пръста не става -кур иска бате не вибратор .Само кура оправя :)))

Re: Лесбийките страдат от повече хормонални...
Автор: The one`F (-)
Дата: 06-07-2003 17:11
Адрес: (не сте логнат)
A be q stiga gluposti. Po4ti si4ki lesbiiki sa go pravili s muje. Ne im dopada i tva e. Kefat se na jeni. Mi mnogo qsno. Jenite sa nai krasivite suzdaniq na zemqta. Kvo iskate bati. Da haresvat nqkvi gnusni muje, deto se kupqt po edin put mese4no, s kosmqci pod mi6nicite... be q begaite!!!

Re: Лесбийките страдат от повече хормонални...
Автор: gotinoto_G (-)
Дата: 06-07-2003 17:46
Адрес: (не сте логнат)
lesbiikite sa gotini pederastite sa6to no az predpo4itam da sam si homosapiens ha-ha

Re: Лесбийките страдат от повече хормонални...
Автор: Edin (-)
Дата: 06-07-2003 20:17
Адрес: (не сте логнат)
ae.... The one`F ti normalna li si ili si luda majete bili gnusni bahti tapata si e.4e ako gi nyama6e majete koi 6te6e da te ebe ma putko zaspala.A jenite sa po mrasni ako iska6 da znae6 hele pak ti sigurno si muhlyasala !!!! ai byes....



Тема Re: :)))нови [re: D.]  
Автор geminiledМодератор (Няма ме!)
Публикувано08.07.03 23:21



Що, бе?!? Ми, ако е някоя засукана млада журналка? Не искаш ли да й покажеш за какво иде реч????

ОК, ще теглим чоп...

Чиста случайност !!!


Тема Re: Лесбийките страдат от повече хормонални...нови [re: D.]  
Автор YD (wiccan)
Публикувано10.07.03 18:21



Благодаря, Д.!


Мисля, че тук описват синдрома на поликистозни яйчници, а не лесбийството като последствие от излишък на андрогени. А и сами са си казали, че тезата е научно неиздържана. Глупаво е, че свързват лесбийството с болест.

Може би сексуалността ни се определя на физиологична основа. Може и да има връзка между излишък на андрогени (не е задължително това да е знак за поликистоза) и влечението към жени, което съвсем пък не значи, че въпросното влечение към жени е болест. Някои хора имат кафяви очи, а други зелени. Това, че причината е физиологична, значи ли че да имаш зелени очи е болест?


Лошото е, че всеки българин, разсеяно сърфиращ, от тая новина ще запомни само, че лесбийките имат хормонално нарушение. :/



Тема Re: хм...нови [re: D.]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано11.07.03 19:01



като те прочетох, пъво се вбесих. после се разсмях. после ти се изкефих на хрумването. това за моята реакция.

мисля, че идеята и пичовска, ама не бива да се пише "или как да привлечем читатели". тия ограничени копелета сами ще се привлекат.

ей, кефиш ме

ама ще много яко - според мен - ако съберем всички гл,упости за лесбийките /тук ще направя отклонение: защо не и за бисексуалните - не чеи аз съм такава, но и за тях има сума глупости, а те в известен смисъл са и лесбийки, защото харесват и обичат жени. не само - но и жени. край на отклонението./

и защо трябва да се ограничаваме само с лесбийството като хормонално отклонение? ами тук са писали един куп други глупости - като психично отклонение, като психично заболяване, кято генетично отклонение, като дефект в раннодетското възпитание, кяато религиозен грях. аре, писна ми да ги изброявам всички. ама ако се навиете на това, ще се опитам да намеря ней-онкровените глупости.

IMAGINE...



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.