Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:45 01.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Хъм, хъм... :)))нови [re: geminiled]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано11.07.03 19:04



абе, ти с акъла ли си си?????


ми нали ще трябва толкова страстни целувки да раздаваш, че мани, че ще ти изпръхнат устните, ами и по-важно: гаджето ще те заревнува, и при това с основание

IMAGINE...


Тема Re: :)))нови [re: geminiled]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано11.07.03 19:07



явно на си запозната с професията. младите журналки се чукат с началник отделите, а ако им се отвори парашутът - със зам.главните или с главните редактори. пука им за твоите целувки. с твоите целувки най-много да се компрометират, че си падат по жени. а като се чукат с когото трябва, ще растат в кариерата.

IMAGINE...


Тема Re: хм...нови [re: YD]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано11.07.03 19:43



ето, това е от top.hit.bg което не можеш да отвориш:

03.07.2003 Лесбийките страдат от повече хормонални...

Лесбийките са два пъти повече предразположени към хормонални проблеми, според теории, оптределчщи лесбийството като хормонално отклонение.

Много малко се знае за произхода на синдром, при който една от десет жени има излишък на мъжки хормони в кръвта си.

Сипмтомите на синдрома са по-голямо окосмяване, прекалена пълнота, както и опасност от заболяване от диабет. Пациентите страдат, често, и от проблеми с плодородието.

Разбира се, доказателства, които 100% да доказват, тезата че лесбийството и синдрома са сързани, не са открити, и според много учени, да се търси връзка между двете е неоснователно.


657 прочитания на новината 13 коментара на новината
Добави коментар Добави коментар
Още новини



Re: Лесбийките страдат от повече хормонални...
Автор: Plamen (troshen)
Дата: 04-07-2003 15:46
Адрес: (не сте логнат)
HI KAK STE BE PEDALI&PEDALKI

Re: Лесбийките страдат от повече хормонални...
Автор: Plamen (troshen)
Дата: 04-07-2003 15:47
Адрес: (не сте логнат)
SAMO NE STAVAITE KATO TEIA GORE

Re: Лесбийките страдат от повече хормонални...
Автор: - (-)
Дата: 04-07-2003 22:22
Адрес: (не сте логнат)
хахахахаааааааааааааа:) и как страдат от "плодородието ":))))) ще умра от смях, я се стегнете бе!

Re: Лесбийките страдат от повече хормонални...
Автор: Damian (-)
Дата: 05-07-2003 00:00
Адрес: (не сте логнат)
lesbiikite sa iaki no pedalite sa gnusni...............vseki da si pravi kvoto si iska

Re: Лесбийките страдат от повече хормонални...
Автор: Анонимен (-)
Дата: 05-07-2003 17:59
Адрес: (не сте логнат)
Vkarvam lebiiki v praviq put.....tel.00 00 00

Re: Лесбийките страдат от повече нужда от един ***
Автор: bL8 (-)
Дата: 06-07-2003 01:15
Адрес: (не сте логнат)
Kwo protiv lezbiikite ni6to protiv da vkarvam lezbiiki v praviq pyt po dve po dve hi4 ne e zle :) Ina4e kato cqlo ideqta na lezbiikite e typa ama teq trqa da sa basi nezadovolenite jeni. Qvno ne sa minali prez men :P

Re: Лесбийките страдат от повече хормонални...
Автор: lola (-)
Дата: 06-07-2003 09:18
Адрес: (не сте логнат)
jenite trqbva da se kefat na m1je!!!i obratnoto,6toto ina4e e
izvrateno

Re: Лесбийките страдат заповече от един дебел и..
Автор: esc (-)
Дата: 06-07-2003 10:51
Адрес: (не сте логнат)
хахахааа!страдат от тва че трябва някий да им го надърви в дупката,за да се осъзнаят :))

Re: Лесбийките страдат от повече хормонални...
Автор: Еди Койси (-)
Дата: 06-07-2003 13:24
Адрес: (не сте логнат)
Ами ще страдат - като не искат да се чукат да страдат .С пръста не става -кур иска бате не вибратор .Само кура оправя :)))

Re: Лесбийките страдат от повече хормонални...
Автор: The one`F (-)
Дата: 06-07-2003 17:11
Адрес: (не сте логнат)
A be q stiga gluposti. Po4ti si4ki lesbiiki sa go pravili s muje. Ne im dopada i tva e. Kefat se na jeni. Mi mnogo qsno. Jenite sa nai krasivite suzdaniq na zemqta. Kvo iskate bati. Da haresvat nqkvi gnusni muje, deto se kupqt po edin put mese4no, s kosmqci pod mi6nicite... be q begaite!!!

Re: Лесбийките страдат от повече хормонални...
Автор: gotinoto_G (-)
Дата: 06-07-2003 17:46
Адрес: (не сте логнат)
lesbiikite sa gotini pederastite sa6to no az predpo4itam da sam si homosapiens ha-ha

Re: Лесбийките страдат от повече хормонални...
Автор: Edin (-)
Дата: 06-07-2003 20:17
Адрес: (не сте логнат)
ae.... The one`F ti normalna li si ili si luda majete bili gnusni bahti tapata si e.4e ako gi nyama6e majete koi 6te6e da te ebe ma putko zaspala.A jenite sa po mrasni ako iska6 da znae6 hele pak ti sigurno si muhlyasala !!!! ai byes....

Re: Лесбийките страдат от повече хормонални...
Автор: dete (-)
Дата: 10-07-2003 03:13
Адрес: (не сте логнат)
Изумявам се на просташките, некомпетентни и гнусни коментари просто!! Който не знае за какво става дума, защо просто не си замълчи, или да се осведоми по въпроса! Или сте в нета само да си "прайте кефа"??!

IMAGINE...


Тема благодаря , Джейн:)нови [re: Джeйн]  
Автор D.Модератор (...)
Публикувано12.07.03 11:00



ами дерзай! да си събираме "митове и легенди за лесбийките" ... тъкмо ще си имаме нови и нови поводи за смях , когато не ни е ден



Тема Re: Лесбийките страдат от повече хормонални...нови [re: Джeйн]  
Автор Elfi (истински елф)
Публикувано12.07.03 11:29



За лесбийството не мога да кажа с точност, не зная. За бисексуалността обаче си имам моята теория.
Аз си живея живота и понякога някой ми харесва. Дали ще ме привлече външност, хорактер, излъчване... или някаква компилация от качества - не зная. Всеки път е различно. А дали личността, съчетала тези качества е мъж или жена..... Е, кой може да предсказва обратите на съдбата

Или както една моя приятелка простичко обяснява - важното е да ти харесва какво правиш!

Ще ме прощават закостенелите мозъци, хванали химикалка/клавиатура! Обаче хормонално съм се съвсем добре, психически също. И изпитвам завидно задоволство от живота, който живея. И когато те могат да кажат, че за себе си са намерили идеалната ориентация и начин на живот, да се пообразоват малко и ТОГАВА да си излагат компетентното мнение

ако осъзнаеш, че не знаеш нещо, значи не си потърсил навреме :)


Тема хъм, Ъхъм...нови [re: Elfi]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано12.07.03 17:10



ти случайно да си наясно, че сред лесбийските среди в БГ /както и в този клуб/ не се толерира много бисексуалността?

IMAGINE...


Тема Re: благодаря , Джейн:)нови [re: D.]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано12.07.03 17:16



падам си по идеята. само да се оправя с провайдъра, че ми ебава майката /щото е LAN, а сега нямам пари за кабелен модем, дори на лизинг/ - та като се оправя с него, ще се разровя в архива, щото и помня някои неща.


хубаво ще е да го направим

IMAGINE...


Тема Re: Хъм, хъм... :)))нови [re: Джeйн]  
Автор Hямa мe. (Майор Майор)
Публикувано12.07.03 18:12



Ама как "толкова" ?!? Нали няма да ги класираме всичките на 1-во място???

Е, а гаджето, ако ще ревнува от служебните ми задължения - 'миии...

Справка: Параграф 22


Тема Re: :)))нови [re: Джeйн]  
Автор Hямa мe. (Майор Майор)
Публикувано12.07.03 18:40



Откак свят светува младите журналки правят това...
На шефовете вече им е писнало от амбициозни и устремени към бъдещето девойки, дето дори и секса го имат за работа...
Къде-къде е по-вълнуващо едно нестандартно и запомнящо се за цял живот преживяване, като например начина, по който целувам аз... хехехех... А и в тази кариера вече толкова жени се навъдиха, та младите журналки е добре да се замислят... и да свикват! Не са само шефовете - и шефки има! Е, какво? Да ги дискриминират ли?!?

Справка: Параграф 22


Тема Ама какво значинови [re: Джeйн]  
Автор Hямa мe. (Майор Майор)
Публикувано12.07.03 19:41



"бисексуалността не се толерира" ???
Защото, поне според моите впечатления, никой никога не ми е направил проблем по въпроса, нито пък се е отнасял нетолерантно - напротив!
Смея да твърдя, че хората, особено тези от клуба, на моменти даже са свръх-толерантни.

Стана ми любопитно: Джейн, ти на какво си попадала, че така... ?

Справка: Параграф 22



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.