Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:01 01.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Споделено...нови  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано20.06.03 23:25



Изведнъж изпитах нужда да ви разкажа...и да ви помоля за съвет...
Може би доста от вас знаят за отношенията ми с едно момиче от Сливен...ще я нарека Х. Виртуална любов, ала бала...видяхме се и кво...нищо всъщност. беше ми трудно да я забравя...та аз една година се крепях на това виртуално и измамно нещо...помогна ми друго момиче - Н. От моето училище е, горния клас...стаята й е точно срещу моята...Забелязах я още в началото на годината...адски много ми хареса, но до тук...не си позволих да направя нищичко, освен когато я виждам да казвам на себе си "Господи, перфектна е!"...и един ден събрах смелост и отидох при нея когато беше сама. Попитах я как се казва, а тя ме попита защо питам...така се разправяхме около 30 мин. и аз накрая и казах - "защото те харесвам"...запознахме се и след това тя не ми говореше 2 месеца...изведнъж започна да ме поздравява...и да си говорим междучасията и след време я поканих на кафе..бяхме аз, тя, моя много добра приятелка и нейна съученичка...изкарахме си страхотно вечерта...усети се, че нещо се случва...дори и аз не знаех какво...беше понеделник. Във вторник преди училище тя ми се обади, за да отида да я чакам близо до тях и да си поговорим...Отидохме в едно кафе..тя се разрева...каза ми, че никога не се е чувствала така и не е предполагала, че може да й се случи такова нещо...мен чувствала по различен начин, но не харесвала момичета...каза ми че ме обича...не можах да повярвам...само за 3 дена тя се влюби в мен...
Последва един любовен роман буквално...не стигнахме до нищо по интимно, но нейното "обичам те" ми даваше много...Проблема е че тя има гадже..ходят вече половин година...тя не го обича, обича мен...но не иска да се разделят. Той непрекъснато я командва...забранява й разни неща и се държи ужасно с нея...не разбирам защо иска да са заедно...
Н. не е с мен, защото не искала да има тайна връзка...защото ако била с мен, то тя трябвало да се крие...а чувствата между нас ставаха все по-силни и по-силни...тя си налагаше да ме забрави...излизахме всеки ден...и какво се случи един прекрасен ден...
Онзи ден май пуснах темата за "подмятанията"....всичко това беше провокирано от една случка в кафето до училище...аз бях с нея за малко...и там имаше един, който по цял ден виси по кафетата и си е селянин от класа...когато Н. си тръгна, тъй като не искаше да закъснява за час...аз си я целунах нормално...както всякога по бузката...
Въпросният господин по-горе, когато си тръгна, подхвърли на съученичките ми "Внимавайте и вие да не станете лесбийки покрай тая"...после аз се върнах и си поговорихме леко...на другия ден той е казал на гаджето на Н., че ни е видял в кафето да се целуваме...но по дяволите, това не е истина..поне да беше...
от там гаджето й бил побеснял....нейна много добра приятелка дойде да ми каже, че той искал да говори с мен и ми разказа какво е станало. Аз отказах разбира се...толкова ми е антипатичен че е недопустимо да говоря с него на каквато и да била тема...Вечерта са се видели с Н...и той едва ли не щял да я пребие от яд...онзи "мъжкаря" от кафето го попитал "как може гаджето ти да е лесбийка?"...и й забранил да се вижда с мен..не че преди му беше много приятно когато излизах с нея...но сега вече е друго...
и тя го прави по дяволите...днес цял ден ме подминаваше....изкара ме от един час и ми обясни че иска да има средно положение...тъй като аз реших да забравя за нея...мисля, че така ще е по-добре...да, боли ме много...защото можехме да изживеем нещо прекалено красиво, но това нещо беше погубено само от една лъжа...
Преди малко с една приятелка отидох нарочно в кафето, в което знаех че ще са Н. и гаджето й...аз му викам дебилирания
обадих й се, защото тя не ме видя...и после когато те си тръгнаха й пратих SMS да ми се обади, когато се разделят за да отида при нея....чаках, чаках..и накрая станах и тръгнах към нейния блок....в далечината видях и него..той не ме видя слава богу..седнах на пейката до входа й и й се обадих...тя не успя да излезне, тъй като родителите й са малко по-строги, а и имаха гости....
Попитах я дали иска да изчезна от живота й...след като няма да се виждаме....аз не бих могла да понеса да се разминавам с нея, тя да ми казва "Здравей, как си?" и да си отива...
казах и че ако ми затвори телефона, повече никога няма да й се обадя...тя дълго се колеба...и го затвори.
днес цял ден си блъскам главата какво да правя....трудно, а и леко невъзможно ми е да спра да рева...отдавна не се бях чувствала толкова съсипана....
всичко се провали заради една лъжа...заради човек, чиято работа едва ли е да клюкарства и така нататък...
какво да правя? да я забравя ли наистина? не знам дали ще мога...не искам повече да страдам, знам че тя няма да бъде с мен...но също така знам, че ме и обича....
или да продължа да настоявам...или по-скоро да не настоявам, ами да продължа да се боря за нещо, което съм сигурна почти, че е безсмислено?
или да направя това което тя иска...т.е. средното положение...да бъдем приятелки, да се виждаме от време на време...но не както преди...не да я държа за ръката, не да й казвам че я обичам и тя на мен също..
какво да правя? всичко е толкова ъпсурдно...струва ми се че сънувам...
или може би току що се събудих от един красив сън...
може би........имам нужда от помощ...от думи...от нещо, което ще ме насочи в правилната посока....
всичко това е толкова странно....и боли...отново!


Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите...

Тема Re: Споделено...нови [re: mireto:)]  
Автор So Crazy (Affrodisiiak)))
Публикувано21.06.03 00:15



Мире,съжелявам наистина че заради една лъжа всичко се е обърнало на
180 градуса,но може бе така е трябвало да стане .
Гаджето и рано или късно е щял да подразбере нещо и сте щели да имате по големи проблеми.
Опитай се да преодолеш тази криза възможно най безболезнено,знам колко е трудно .................ако можеш имаш сили , запази както тя ти предлага ,,средно положение,,може си промени мнението да бие един шут на гаджето си и да си остане само твоя.....
Опитай се да не се ядосваш и тормозиш с ненужни мисли.......
Успех

Редактирано от So Crazy на 21.06.03 00:19.



Тема Re: Споделено...нови [re: So Crazy]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано21.06.03 00:28



не смятам, че това са ненужни мисли...или поне не ги чувствам такива..

за средното положение - не мога...знам, че отново ще бъде поредната измама...тя ме обича...уф...
лъжата ще доведе тоя свят до гибел...сигурна съм!


Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите...

Тема Re: Споделено... [re: mireto:)]  
Автор Hямa мe. (Майор Майор)
Публикувано21.06.03 00:47



С риск да ти прозвучи тъпо: нареви се едно хубаво и чакай да ти мине!
Не знам дали ще ме разбереш, но човек на 16 и на над 30 има доста по-различно усещане за времето. Възрастова особеност. Колкото е по-млад, толкова по-бавно му тече усещането за време. Колкото повече остарява - толкова повече се забързва...
Ако сега зарежеш цялата ситуация - ще страдаш горко месец-два... и толкова. Верно, цяла вечност ще ти се видят... Но си струва.

Де на мен някой да ми каже, че само месец-два ще си страдам... хъм...

Справка: Параграф 22


Тема Re: Споделено...нови [re: mireto:)]  
Автор dete (вълк)
Публикувано21.06.03 01:35



Абе аз не бих я оставила...да й се обадиш след като си се заканила, че повече няма да го правиш, не е унижение или предаване.

Всичко е моментност. Нещата зависят само от дължината на дадения момент.


Тема Re: Споделено...нови [re: mireto:)]  
Автор Stara_Chanta (smile)
Публикувано21.06.03 02:32



Мире,

Аз съм от скоро в клуба, но не мога да не забележа, че показваш характер. Знаеш този израз нали:) Това означава също и сила. Изглежда си борбена и не обичаш да си оставяш магарето в калта, затова си струва сто пъти да мериш преди да си избераш каузите. Май с много думи се опитвам да ти кажа, че слънцето ще изгрее на твоята улица.

В тази ситуация има един момент, за който си струва да помислиш. От начина, по-който си описала нещата, приятелката ти ми стана някак симпатична. Изглежда тя, за разлика от теб, едва тази година се сблъсква с това какво е да бъдеш бисексуален или хомосексуален. Това е дълъг процес на търсене, а ако си в училище, може да бъде и мъчителен, защото в тази възраст хората са по-открито жестоки и нападателни.

Та, опитай, ако можеш, да се поставиш на мястото на жената, която обичаш и да видиш света и през нейните очи. Ти си успяла да набереш сила, която тя изглежда още няма. Може да я добие, а може и - не. Но тя в момента при всички случаи страда не по-малко от теб, а на това отгоре е очевидно подложена на тормоз.

Ако просто се оттеглиш без някак да протегнеш ръка, тя може да остане в пълно объркване със себе си и може дори да няма с кого да поговори за проблемите си. Нещо повече, може да се затвори и да приеме, че тормозът, в който живее, е естественото състояние на нещата. Ти това ли би искала?

Аз бих й дала време и шанс, дори и с риска това да не бъде "консумирана" връзка. Кой е казал, че неизживяната любов не е красива?

Иначе, ако държиш непременно на този етап да живееш в една връзка, то тази е трудна и няма смисъл да стоиш в нея, защото изглежда тя няма да се справи толкова бързо с противоречията, които сега я разкъсват.



Тема Re: Споделено...нови [re: mireto:)]  
Автор Loneliness ()
Публикувано21.06.03 02:46



Ще започна отзад - напред...
Не настоявай, дай и малко време и на нея...И на себе си...Не я насилвай в собственият й Хаос в момента...Остави я да го подреди...Да се срещне поотделно с всичките си Страхове, защото сега тя вижда всички тях, като един Огромен...Без име и без лице...Пред който, просто не знае какво да направи...Освен да избяга...Не я пресрещай в Бягството й...Това ще я счупи безвъзвратно - Към теб...
Ако можеш, покажи й, че си Там...Но не изисквай от нея Отговорност - за Присъствието и / или Отсъствието ти в Живота й....За първото е късно Вече, за второто рано Още - да ги няма...
Когато някой те попита: " Искаш ли да изчезна от живота ти?.." по този начин казва й:
" Мога да го направя..." Разбираш ли?..И вече " Да " или " Не ", не значат нищо...
Ох, не знам какво да ти кажа...
Просто съм сигурна, че И Двете се чувствате ужасно...Но Ти си тази, която има С Какво да застане До Нея...С НЕнатрапчивото Усещане за Присъствие, което няма да я плаши, с решения, за които още не е готова...С Отговори, които още не е дала, дори и на себе си...
Стискам палци...И на Двете...Да СТЕ...




Тема Re: Споделено...нови [re: Hямa мe.]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано21.06.03 08:08



ами седмицата която предстои? ще я виждам всеки ден...другата година също, нищо че ще сме различни смени..а по другата отново ще сме в една смяна...тя тогава ще завършва...
имам поне 20 снимки с нея...


Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите...

Тема Re: Споделено...нови [re: dete]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано21.06.03 08:09



ам дебилирания й е забранил да се вижда с мен...едва ли не я е накарал да избира...нещата между нас няма да са същите...дори и да й се обадя..а ако го направя, за пореден път ще обърна гръб на личното си достойнство...


Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите...

Тема Re: Споделено...нови [re: Stara_Chanta]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано21.06.03 08:11



благодаря. може би...може би ще й се обадя след минути...и ще й кажа че винаги ще бъда до нея


Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.