Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:09 14.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: само доуточнявам....нови [re: Markizata]  
Авторлиpиka (Нерегистриран)
Публикувано05.06.03 14:43



да..да
не помня - как то4но съм се 4увствала тогава , но...
струва ми се 4е все пак - пла4ех за "взаимност" , и то дълго...много дълго след момента на "безкористно отдаване "

мисля 4е и двете си "Вървят,ръка за ръка" ..до безкрайност
и ми се струва 4е не е съвсем то4но такова разграни4аване -- изглеждат като еднакво търсени и еднакво ГОЛЕМИ цели
поне в моите о4и

колкото по силно е отдаването - толкова по силна е нуждата от взаимност , нали, и колкото по голяма е (търсената)взаимност , толкова по силна е нуждата от отдаване - > тоест за да расте едното - следва и другото да се развива паралелно
тоест 4е едното без другото не виреее-> покълва но не разцъфва , някак си
равносилни са

въпроса е като 4е ли до каква степен (си) вярваш....(все пак първото зависи пове4е от ТЕБЕ...отколкото ВТОРОТО)



Тема Re: "и аз те обичам"нови [re: Markizata]  
Автор Demus (maluk ujas...)))
Публикувано05.06.03 21:27



!!!!!! Kakvooooooooooo?!?! Neshto protiv bliznaciteeeeeeee........kakvi sa tezi prikazki beeeee.......shte mi se oplakvash,aaaa......hhmmm................
ei momeee....sha te gazi bliznak

Blqsuk na mulniq,blqsuk na mech i blqsuk na jenski ochi-tri putq na smurtta...i tretiqt e nai-tih!


Тема правилно, точно и ясно казанонови [re: Demus]  
Автор Joint (..:Mary Jane:..)
Публикувано05.06.03 22:06








Тема Re: "и аз те обичам"нови [re: Joint]  
Автор Markizata (Почти идеална:))
Публикувано06.06.03 17:43



е споко де!какъв е тоя предрожделнически амок?!

Моят Край е Моето Начало.


Тема Re: "и аз те обичам"нови [re: Demus]  
Автор Markizata (Почти идеална:))
Публикувано06.06.03 17:47



ами аз точно щото съм го изпитала....газенето .....
Нещо като мазол в мозъка ми е...
Знаеш ли,понякога,като нямам какво да правя,започвам да си представям как би изглеждал светът без БЛИЗНАЦИТЕ...но това е тема на дълъг разговор:))))

Моят Край е Моето Начало.


Тема Re: "и аз те обичам"нови [re: Markizata]  
Автор dete (вълк)
Публикувано07.06.03 00:37



Ой, горкото... трябва да си поговорим с теб някой ден, а! Аз щото искам. (леле, това сигурно супер неадекватно стои в темата, хихи)

Всичко е моментност. Нещата зависят само от дължината на дадения момент.


Тема Re: "и аз те обичам"нови [re: dete]  
Автор Markizata (Почти идеална:))
Публикувано07.06.03 00:43



дъъ..... ти щото искаш да си поговорим просто или да обсъдим света БЕЗ близнаци или да ме видиш или ?....

Моят Край е Моето Начало.


Тема Re: Разликатанови [re: dete]  
Автор Markizata (Почти идеална:))
Публикувано07.06.03 00:46



да..смислово...но в края на крайщата,никой не казва в сюблимния момен"влюбена съм в теб"...някак тежи...така че те се покриват и така идват НЕДУРАЗУМЕНИЯТА....((

Моят Край е Моето Начало.


Тема Ама каква разлика?нови [re: Markizata]  
Автор geminiled (Не си е работа!)
Публикувано07.06.03 02:23



Не мога да разбера... защо изобщо трябва да приказваш в сюблимния момент?!?
А извън него не е чак пък толкова да тежи... хъм... ?

Всяка прилика с действителни лица и събития е напълно случайна... хъм...


Тема Re: Разликатанови [re: Markizata]  
Автор dete (вълк)
Публикувано07.06.03 03:32



Никой н ебил казвал...ти с всички ли си била...и кой е този сюблимен момент... само един ли е? На мен ми идва ей така понякога. И знам на кой бих казала "Ей, обичам си те", на кой "Обичам те!!!" и на кой "Влюбена съм в теб" ...разликиииииии! ... докато стигна до тази разлика употребявах "Обичам те някак" - звучи грубо, нали? Знам. Обаче се сетих за нещо, което Силвия ми беше казала и осъзнах, че няма нужда от "някак", защото просто всеки го обичаш все някак! но и все е различно....остана си после разликата за обичта и любовта...това е разликата. В едното има обич, а в другото любов.

Би тежало, ако другия не може да го поеме. А недоразуменията (правилно се пише така ) се получават, когато хората не са говорили достатъчно, когато не са наясно с това какво става точно между тях.... обичам те, че ме провокираш да си разсъждавам така.

Всичко е моментност. Нещата зависят само от дължината на дадения момент.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.