Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:22 17.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема питанканови  
Автор HlM (.:Ville Valo:.)
Публикувано27.05.03 20:20



Да предположим че сте влюбена в хетеросексуална жена, която познавате от много време, но съвсем скоро сте имали възможност да се сближите...няколко дена след първата ви среща тя ви заявява че ви обича, че когато чете СМСите ви й се свива корема...че не може да мисля за нищо друго освен за вас....че е хетеросексуална и няма физическо привличане. Вие искате повече от всичко да имате връзка с тази жена...но тя продължава да ви казва че ви обича, но няма привличане...е как става този номер?
след време същата тази жена ви пита как 2 жени правят секс? какво бихте й казали? "Лижат се" звучи грубо...тогава какво друго?
миговете ви прекарани с тази жена са незаменими...тя наистина ви показва с всяка една дума и с всяко едно действие че ви обича до полуда...макар и да сте изключение, имайки впредвид хетеросексуалността й...но не е ли някак си странно?
Как бихте постъпили в такава ситуация? Случвало ли ви се е да обичате...и любовта ви да е сподолена, но да не сте с този човек, защото той примерно има някакви предрасъдъци...независимо за какво


Won't you die tonight for love
Baby join me in death...



Тема Re: питанканови [re: HlM]  
Автор 3aндpaмac (сянка)
Публикувано27.05.03 20:47



изчакай:)
наслаждавай се на това,което ти дава в момента.
няма нищо по-прекрасно от споделената любов:)
говорете си....



Тема Re: питанканови [re: 3aндpaмac]  
Автор HlM (.:Ville Valo:.)
Публикувано27.05.03 20:53



не визирам себе си в този постинг. задавам най-обикновени въпроси...стана ми интересно какво ще направят посетителките на клуба в такава ситуация.

а иначе си права - човек трябва да се наслаждава на това, което има наистина...а не на това, което е далече от него...и което никога не е било негово!!!


Won't you die tonight for love
Baby join me in death...



Тема Re: питанканови [re: HlM]  
Автор Toм_и_Джepи (ку-ку)
Публикувано28.05.03 20:01



Я си кажи честно,ти има ли жена,в която да не си влюбена?



Тема ма сте прости!нови [re: Toм_и_Джepи]  
Автор HlM (.:Ville Valo:.)
Публикувано29.05.03 07:32



да, определено има.
всеки ден виждам колко прости жени има на тоя свят...е в такива не съм влюбена! Няма и да бъда!


Won't you die tonight for love
Baby join me in death...



Тема Re: питанканови [re: HlM]  
Автор Markizata (Почти идеална:))
Публикувано29.05.03 11:27



Аз лично мога да се похваля,че стриктно следвам съвета ти!
И макар да не вярвате,когато следвам съвета на близнаци,обикновено не съжалявам после

КОЛКОТО ПО-ДЪЛБОКО......
ТОЛКОВА ПО-БЛИЗО!


Тема Re: ма сте прости!нови [re: HlM]  
Автор Toм_и_Джepи (ку-ку)
Публикувано29.05.03 19:57



Аааа т'ва в твойта махала ли некъде?



Тема мда, миличко [re: Toм_и_Джepи]  
Автор HlM (.:Ville Valo:.)
Публикувано29.05.03 23:00



ЛЮЛИН се вика мойта махала...хаха, що ти на кой безистен висиш?


Won't you die tonight for love
Baby join me in death...



Тема Re: питанканови [re: Markizata]  
Автор HlM (.:Ville Valo:.)
Публикувано29.05.03 23:03



това е нормално

скоро ще ти се обадя да се видим:) Само да ми мине натоварването около края на учебния срок и на годината


Won't you die tonight for love
Baby join me in death...



Тема Re: питанканови [re: HlM]  
АвторRal (Нерегистриран)
Публикувано08.06.03 01:27



С мен стана точно така,влюбих се в 100% хетеросексуална жена...Тя също беше влюбена много в мен,отначало ни беше много трудно защото тя имаше предрасъдаци относно връзката ни но с течение на времето разбра че любовта когато е истинска побеждава всичко....Сега слава Богу всичко е наред и сме заедно въпреки убежденията й




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.