Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:59 26.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Тя идва на гости...нови  
Авторпpитecнeнa (Нерегистриран)
Публикувано28.04.03 20:32



...Ужассс....спокойно, вдишай, преброй до 3, издишай....Изрично подчертах, че вечерята ще бъде изискана и на ниво-сама съм си виновна.Така, сега - виното е в камерата, трябва само да го отворя...Неееее, в камерата съм оставила червеното, а бялото вече час добива стайна температура ....Нищо, ще пием топло бяло вино или червено на бучки. Сега макиажа ....та-ка-а-а-аааа....не беше нужно да се правя на Алис Купър....Абе, това са подробности, кой ще ми гледа очната линия, когато предлагам на показ почти целите си крака...Крака? Чорапи? Бримка? Дали мога да остана само по жартиери? Не, ще си ходя боса...какво пък, нали сме си в къщи.Отпадат високите токчета. минавам на чехли - пак са на висок ток, какво пък толкова!Само да ги намеря....Паля свещите / и отправям една молитва/ с аромат на жасмин. Важното е, че поне патешкото с портокали ще бъде вкусно!Вкусно.....в рецептата пишеше , че ще добие златист цвят....а моето е ......Поръчвам китайско по телефона! Махам покривката преди огънят да се разпрострял и върху мебелите. ще минем и беш свещи....Музиката....КЪЪЪЪДЕ ЕЕЕЕ ШОООПЕЕЕЕНННА МИИИИ???......Буда бара пак ще ме спаси....Оооо. чвъни сееее....къде ми е сутиенааааа....идваааамммм......

Е, какво пък, нямам изискана вечеря, но пък тя май се зарадва , че и отварям само по чехли.....



Тема Re: Тя идва на гости...нови [re: пpитecнeнa]  
Авторпpитecнeнa (Нерегистриран)
Публикувано28.04.03 20:51



така протече моята първа среща с жена, а вашата?



Тема Re: Тя идва на гости...нови [re: пpитecнeнa]  
Автордaaaaa... (Нерегистриран)
Публикувано28.04.03 22:14



По-различно!



Тема Re: Тя идва на гости...нови [re: дaaaaa...]  
Авторпpитecнeнa (Нерегистриран)
Публикувано28.04.03 22:35



как по-точно?



Тема Re: Тя идва на гости...нови [re: пpитecнeнa]  
Автор So_HaPpY (усмихнат :))
Публикувано28.04.03 22:35



Мхм...звучи...не особенно зле. Поне емоция е имало. Пффф какви емоции имах аз скоро, много скоро (твърде скоро) :))
В интерес на истината като видях името на постинга....и.....абе отворих първо него.
Та...искам да кажа.....нищо няма да казвам. :)) По-добре да оставя безмълвното мълчание....и усмивката ..... Просто понякога нещата се нареждат...без да се правят сметки и планове....без да се търси Шопен....или.... да се прави ...незнам си какво с портокали....високите токчета не са удобни...пък ...особенно за вкъщи....чорапите.....и шарени тип "Пипи" вършат работа :))) Да....по някога наистина нещата....се получават хубави и по домашни чехли...:)))
Хубав постинг :))) Понякога за завършек на всички....може даже....да се чуе детска песничка :))) Или пък...."Страхотен ден" на тази...сборната формация (нали се сещате, начело с Дони).....Нещата са толкова хубави като са прости :)))
Още веднъж ще кажа - хубав постинг.
Поздрав за всички с любимата им детска песнича :))) Който иска с Шопен или Буда Бар.....каквото му е по сърце :))
Усмивки

So..Break down the wall!!!


Тема Re: Тя идва на гости...нови [re: So_HaPpY]  
Авторпpитecнeнa (Нерегистриран)
Публикувано28.04.03 22:39



Уффф, че си ми умно!!! На майките си се метнало! И да фнимаваш, виж едната ти майка какви ги свърши....ама то децата са по-умни в днешно време! Поздрави дете, и още веднъж - фнимавай,че любовта мен винаги неподготвена /по чехли/ ме е заварвала!



Тема Re: Тя идва на гости...нови [re: пpитecнeнa]  
Автор geminiled (странно, нали?)
Публикувано28.04.03 23:38



Направо се насладих на описанието...

На мен основното ми занимание преди първа среща е да си се натреперя на воля и толкоз - нито от вино разбирам, нито мога да готвя, свещи използвам само при липса на ток, нямам официален анцуг, а и вкъщи си ходя с домашни маратонки... Изобщо - от какво да се притеснявам?!?

Отключвам вратата. Казвам "Здрасти, влез за малко да се преоблека и ще се разходим до пицарията...". В това време Котка разузнава обекта... Истината е, че много внимателно следя Котка какви си ги мисли - тя рядко допуска грешки в преценката си. Ако обектът не й допада, след пицарията... ъъъ... всеки си се прибира... ъъъ... Обаче, ако обектът бъде одобрен, след пицарията започва да става интересно...

Шопен?!? Не знаех, че още е жив...

Jus primae noctis...


Тема Re: Тя идва на гости...нови [re: пpитecнeнa]  
Автор Demus (maluk ujas...)))
Публикувано28.04.03 23:49



strahotno....chestno da si kaja ne si pomnq purvata sreshta.....no za tvoqta chetoh s udovolstvie.....sigurna sum che v nikakuv sluchai tq ne se e razocharovala,shtom samo po chehli si otvorila ....az ako bqh,daje shtastliva shtqh da se pochuvstvam.....davai vse taka...nqma da sburkash

Blqsuk na mulniq,blqsuk na mech i blqsuk na jenski ochi-tri putq na smurtta...i tretiqt e nai-tih!


Тема Re: Тя идва на гости...нови [re: пpитecнeнa]  
Автор Rauch (Steppenwoelfin)
Публикувано29.04.03 01:41



Аз да се извиня, че се меся в чужди разговори, но то тактичността никога не ми е била силна черта, а и се почувствах заговорена. Кой, какво, къде, кога свършил? Моля за яснота, че ще скоча по чехлите остро, централно и нападателно.

Поздрав!

Апропо - посрещането е чудесно. Дано само не са ти любопитни съседите. Хмм, то в крайна сметка най-много на нещо хубаво да се научат.



Тема Re: Тя идва на гости...нови [re: пpитecнeнa]  
Автор Lessy (дъждовна)
Публикувано29.04.03 08:57



Хубав спомен

..изразяващ се в думата...мълчание

И пак мълчание..съседната маса изглежда интересна...ха, и на стената има някаква много интерсна реклама...блуждаещ поглед...мълчание...не знам...загубих думите...

Търся ги.


ash


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.