Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:48 30.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Среща с Бойко Борисов  
АвторДжeмини (Нерегистриран)
Публикувано12.04.03 18:06



По покана на главния секретар на МВР ген. Бойко Борисов в понеделник, 14 април, от 10 ч. е насрочена среща с представители на Българска гей организация “Джемини”. Във връзка с писмо, изпратено от организацията до медиите и различни български и международни институции, главният секретар и поканените ще дискутират спазването на човешките права на всички граждани и ще уточнят позиция относно защитата на малолетните жертви на сексуално насилие.



Тема Re: Среща с Бойко Борисовнови [re: Джeмини]  
Автор Apтeмидa ()
Публикувано12.04.03 21:00



Аз може ли да дойда на срещата?



Тема Re: Среща с Бойко Борисовнови [re: Apтeмидa]  
АвторBoika Dangova (Нерегистриран)
Публикувано12.04.03 21:06



ma razbira se, samo pitai Soldier, ne mislia ch shte ima problemi.



Тема Re: Видяхме!нови [re: Джeмини]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано14.04.03 15:43



Сабуждам се днес на обед и гледам по новините на БТВ Солджър и компания заобиколени от журналисти,но понеже бях сънена не успях да вдена за какво иде реч!Сега ми се изясниБлагодаря Ви за което!

...черни въглени скучаят върху моята съдба....


Тема Re: Видяхме!нови [re: EVl]  
Автор gouine (обезличена)
Публикувано14.04.03 18:34



И аз видях представителите на Джемини и моментално пратих sms на гаджето да гледа всички видове новини.Браво на вас-младежи че устоявате правата на хомосексуалните в България и че се разграничавате от педофилията.



Тема Re: Среща с Бойко Борисовнови [re: Джeмини]  
Авторpitanka (Нерегистриран)
Публикувано14.04.03 22:33



Някой знае ли за какво става въпрос, специално за червеното??? Солджър, казала ли си такова нещо?

Декстър?



Българската гей-организация "Джемини" и МВР ще си сътрудничат в борбата срещу педофилията

14 Април 2003

Главният секретар на вътрешното министерство генерал Бойко Борисов се срещна с представители на организацията, за да уточнят позициите си за защита на малолетните жертви на сексуално насилие.

Генерал Борисов покани представителите на организацията, заради писмо, което те разпространиха в края на миналата седмица по повод негово изказване от 9 април.

"Да кажат държавните мъже дали склоняването към хомосексуализъм и проституция представлява обществена опасност. Защото сега се наказва до пет години и тези хора тук не могат да искат специални разузнавателни средства и не могат да уличават хората, които склоняват към тези отвратителни неща. А децата са бедни и го правят за една супа и един хляб", каза на 9 април ген. Бойко Борисов.

В писмото на гей-организацията се казва, че не биха искали да си представят, че генерал Борисов смята хомосексуалността за престъпление. Срещата беше за изясняване на позициите.
"Неговогто мнение е, че всеки има право на личен живот. И че педофилия не е равно на хомосексуализъм", казаха представителите на "Джемини".

По думите на главния секретар разговорите с представителите на гей-организацията ще са полезни за разрешаването на проблема с наслилието над деца.
"Техни жертви има в организацията и се надявам да получим, много ценни информации и да направим една кооперация", заяви ген. Борисов.

Според представителите на "Джемини" има много хомосексуалисти, които са и педофили и затова трябва да се обединят усилията за борба срещу насилието над деца:

"Науката е доказала, че полът на детето не е важен. За педофила е важно то да е дете."


От гей-организацията подкрепят искането на главния секретар за промяна в Наказателния кодекс, с която наказанието за педофилия да е повече от 5 години затвор.




Тема Re: Среща с Бойко Борисовнови [re: Джeмини]  
Автор Downunder-Vania ()
Публикувано15.04.03 01:24



Браво Солджи, току-що гледах репортажа на БНТ (на видео)!!! Моите поздравления за целия екип, който се пребори за тази среща. Мисля, че както каза Елия, това е нов етап - излизане от сянката на полукриминалните, полунелегалните полужълтите намеци!!! Браво!



Тема Re: Аз пък поздравявам Джемини...нови [re: eлия]  
Авторжypнaлиcтka (Нерегистриран)
Публикувано15.04.03 06:00



Въобще не става дума за "интерпретации" от страна на журналистите.
Факт е , че хомосексуализма и педофилията вървят ръка за ръка. В 100% от разкритите педофилски мрежи е констатирана хомосексуална основа.
Само погледни клуба и възраста на пишещите.



Тема Re: Аз пък поздравявам Джемини...нови [re: жypнaлиcтka]  
АвторYD (Нерегистриран)
Публикувано15.04.03 06:55



Това може и да е така, но не означава, че всички хомосексуалисти са педофили или че хомосексуализмът води до педофилия. Това са се опитали да кажат от Джемини.

Когато напишеш "В 100% от разкритите педофилски мрежи е констатирана хомосексуална основа", 99% от читателите ще разберат, че хомосексуалистите са педофили и това е, стигмата е зациментирана.



Тема Re: Аз пък поздравявам Джемини...нови [re: жypнaлиcтka]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано16.04.03 06:09



Факт е ...

Гьобелс е казал, че пропаганда се прави като представиш фактите за твои мисли, а твоите мисли за факти (цитирам по памет, може да не е много точно). Та има човека доста последователи сред наште журналисти

историята никога не помни първите - само най-добрите



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.