Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:55 05.10.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Predavane i Party!нови  
Автор soldier of fortune ()
Публикувано02.04.03 13:26



Скъпи приятели, днес беше директното излъчване на предаване на "Искрено и Лично" по BTV oт 10:00. Повторението ще бъде на 03.04. от 5:00. Темата е:

“Не ме съдете, аз съм гей"

От наша страна в предаването взеха участие Стефан Марков - член на БГО Джемини и Руска Данчева - майка на лесбийка и аз Десислава Петрова. От друга страна главни гости на предаването бяха две момчета, които разказаха в ефир своите лични истории и проблеми с които са се сблъсквали като мъже с хомосексуална ориентация.

Ако нямата възможност да гледате повторението, заповядайте в офиса на БГО Джемини на 4 Април от 19:00 за да гледате запис на предаването. При желание на участниците, ще бъде проведена дискусия по темата.


--------------------------------------------------------------------------------


На 03.04. от 22:00 в бар "Луна" на адрес ул. "Малко Търново" 2, ще има Lady's night. Вход свободен - само за жени. Елате да се забавляваме заедно :)


--------------------------------------------------------------------------------


Поздрави и успешен ден на всички,
Десислава Петрова


.....and let the sun shine....


Тема Re: Predavaneнови [re: soldier of fortune]  
АвторЛa Пpockyбaнa Tepиepe (Нерегистриран)
Публикувано02.04.03 14:06



Този път май не имало кой да ти редактира писанията, както може да видим всички.
--------------
Не ти ли омръзна да се занимаваш с неща, които не са ти присъщи?
Излагаш не само себе си в края на краищата.
--------------
Мегаломанията няма да я коментирам - хаха - който не ме е гледал, да дойде да ме гледа.
А предаването беше под критичното ниво.
--------------
Това от мен.



Тема Re: Predavaneнови [re: Лa Пpockyбaнa Tepиep]  
Автор Markizata (Fire&Ice)
Публикувано02.04.03 17:33



от което следва,че вероятно ТИ би го направила на световно ниво?...

Ако искаш да докоснеш големия огън,не може да не се опариш....


Тема Re: Predavaneнови [re: Лa Пpockyбaнa Tepиep]  
Автор Hямa мe. (хич ме няма)
Публикувано02.04.03 18:48



Ууу-лала-ла!

Голем купонаж, бараточка, вери свежарската ги лафиш!
А я се дивим защо све бугари сме... у главу ?!?

На който му трябвам - ще ме намери,
на който не трябвам - няма и да ме търси.


Тема Re: Predavaneнови [re: Лa Пpockyбaнa Tepиep]  
Автор fireball (обикновен)
Публикувано02.04.03 20:47



Завист ли съзирам...?

The heart is a lonely hunter.


Тема Re: Predavaneнови [re: fireball]  
Автор Hямa мe. (хич ме няма)
Публикувано02.04.03 21:03



И не само, колежке, и не само...

На който му трябвам - ще ме намери,
на който не трябвам - няма и да ме търси.


Тема Re: Predavaneнови [re: Hямa мe.]  
Авторkro-kro-dil (Нерегистриран)
Публикувано02.04.03 22:40



goliama izlagatsia, ama naistina goliama.
mnogo goliama izlagatisa. beshe tova "pokazvane" po te"l'eviziata...

znaete li kvo? na vas i vashte drujestva, koito, molia vi se, triabva da ni predstavliavat, im triaat hora, koito da NE se nalaga da budat tolerirani ot obshtestvoto, ok?
triabvat hora, koito da govoriat intelligentno, da izglejdat pone muuunichko DOBRE, da imat pone neshto muuunichko da spodeliat... koito da sa polezni na tova obshtestvo!!! a ne samo da imat pretentsii..., che niakoi triabvalo da gi prieme.

az sum jena i si imam jena, ama pri vse tova, pak ne bih mogla da priema podobni "lichnosti" . ts. ts. ts...



Тема Re: Predavaneнови [re: kro-kro-dil]  
Автор Lessy ()
Публикувано03.04.03 08:11



Сериозно - жена си? И си имаш жена? Независимо, че си крокодил?..опс...крокродил де...но то за всеки влак си има пътници казват.

Някак не разбрах как от "вас и вашите дружества" мина на "да НИ представят", но това може би е от твърде падналото ми самочувствие.

Има правило: когато отричаш едно нещо, трябва да можеш да предложиш друго, по-добро.


може би...

Тема Re:нови [re: Jesica]  
Автор dexter_sum (Bladerunner)
Публикувано03.04.03 09:24



мерси, така е.
защото освен май на шепата хора в тази организация, на никой друг не му се занимава.
което значи, че явно нещата нямат нужда от промяна, защото ако на някой нещо не му харесва, се опитва да го промени по един или друг начин. а в интернет всеки може да дърдори. е, някои критикуват в национален ефир, но това мога да го приема, когато лицето излиза честно и открито с името си.
мерси, Елия!
останалите си гледайте работата!
на който нещо не му харесва, да заповяда.



А за да Ви чуят критиките - тук:

или на телефон 02/9876872

леко и безаварийно!

I'm saying it loud
I'm saying it proud
Everywhere
And I don't care


Тема Re: Предавам се...нови [re: kro-kro-dil]  
Автор Hямa мe. (хич ме няма)
Публикувано03.04.03 09:53



... нямам никаква идея защо точно към мен е адресирано.

Но, щом съм го получила, ще отговоря... Направи си свое дружество и си се представяй сама. Това едно. Второ, аман от писъци на тема "толерантност" - те такова жУвотно нЕма, бе, човек! :)))
Трето, като изглеждаш ти pone muuunichko DOBRE - хич не ти завиждам, ще знаеш... тоя номер "муууничко" съм чувала, че много боли... и че рядко приемали поради това...

Защо на вълка врата му е дебел, предполагам, че знаеш...
Пък аз съм Силвия...

На който му трябвам - ще ме намери,
на който не трябвам - няма и да ме търси.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.