Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:30 05.10.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Връзката между секса и любовта - ЕСЕнови  
Автор mireto:) (™)
Публикувано05.03.03 19:26



Някой може ли да ми помогне...трябва да го напиша до другата сряда...?

Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите.


Тема Re: Връзката между секса и любовта - ЕСЕнови [re: mireto:)]  
Автор rhemedios (изгряваща)
Публикувано05.03.03 21:05



Защо, бе Мире мислиш, че имаш нужда от помощ?Аз мога да ти помога със следния съвет: седни, поеми си дълбоко въздух и то есето само ще си текне.Така според мен ще бъде най- истинско и хубаво, защото всичко ще си дойде от самата теб...Иначе чуждата помощ може още повече да те обърка.Няма смисъл да предъвкваш чужди мисли по въпроса, като си имаш достатъчно много свои.Може някой ден и роман да напишеш...
Успех!!!

*Si vis amari, ama*


Тема Re: Връзката между секса и любовта - ЕСЕнови [re: rhemedios]  
Автор mireto:) (™)
Публикувано05.03.03 21:15



ами аз попринцип си пиша хубаво, но специално по този въпрос...не мисля, че мога да се справя както трябва, за да получа добра оценка. Мнението ми е доста странно...не мога да се обосновя...онази най-много да ми каже, че съм луда..

Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите.


Тема Re: Връзката между секса и любовта - ЕСЕнови [re: mireto:)]  
Автор So_HaPpY (усмихнат :))
Публикувано05.03.03 21:21



Mi, mire, losho nqma!
kato si imash mnenie...si go kaji...ako te pitat za nego!
A kakato vijdam sa te popitali ( e ne e anketa, ama pak stava)...taka che...bazirai se na tova che e eseto...e obosnovka na lichno mnenie...kakyv e problema...pishesh tovba, koeto jelaesh, a shtom pishesh hubavo...oshte po-dobre...oblechi mislite si v hubavi dumi...a...ocenkata q zaebi...ne e nai-vajnoto...
:) uspeh!



Тема Re: Връзката между секса и любовта - ЕСЕнови [re: So_HaPpY]  
Автор mireto:) (™)
Публикувано05.03.03 21:34



За мен е важно, тъй като тази оценка ще ми трябва.
Не мога да се обоснова защо е такова мнението ми по темата, разбираш ли??? Просто нямам доказателства, които да убедят и аудиторията, тъй като есето е апелативно...

Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите.


Тема Re: Връзката между секса и любовта - ЕСЕнови [re: mireto:)]  
Автор So_HaPpY (усмихнат :))
Публикувано05.03.03 22:11



Mire, pone az si misql...che chovek, za da ima edna pozicia trqbva da zashtiti tezata si ...inache nqma pozicia a prazni prikazki!
Taka che...ili si pishi poziciata..i si q zashtiti...ili si gledai ocenkite....neznam...no nai-dobre si napishi eseto :)

So..Break down the wall!!!


Тема Re: Връзката между секса и любовта - ЕСЕ [re: So_HaPpY]  
Автор mireto:) (™)
Публикувано05.03.03 22:13



мдааа, добре, 10х

Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите.


Тема Re: Връзката между секса и любовта - ЕСЕнови [re: mireto:)]  
АвторAвpopa (Нерегистриран)
Публикувано05.03.03 22:20



някога била ли си влюбена...истински?



Тема Re: Връзката между секса и любовта - ЕСЕнови [re: Aвpopa]  
Автор mireto:) (™)
Публикувано05.03.03 22:29



ами предполагам че да...

Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите.


Тема Re: Връзката между секса и любовта - ЕСЕнови [re: mireto:)]  
Автор rhemedios (изгряваща)
Публикувано05.03.03 23:26



Колкото и да е странно, все пак си е ТВОЕ мнение и според мен не са нужни нито обосновки, нито доказателства, нито опитни постановки, за да може един човек да покаже на другите своя вътрешен свят...и не разбирам как някой друг има право да поставя оценка. Оценка на какво?На твето мнене?На самата теб?На тоята същност?
Е, това вече са недостатъци на образованието...Друг проблем ме вълнува в момента- дали аз съм "назад с материала" или наистина не е нормално да се поставят такива теми на 15- годишни...Ами ако не си се влюбвал, ако все още не си правил секс... Как може да тръгнеш тогава от изходната точка?А и самата тема е толкова обширна и обхваща хиляди подтеми, които никак не са маловажни...Защото любовта включва в себе си такава палитра от емоции... и секса е само една от тях, а връзката м/у любовта и секса не може да се разглежда отделно и независимо от всички други...
Дано не те обърках още повече...

*Si vis amari, ama*



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.