Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:33 02.07.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Именно!нови [re: George Sande]  
Автор Aбcypд! (ви казвам...)
Публикувано20.01.03 00:06



Винахис тава думта за тва .
Ти тос акъл шо него продаващ /

в голяма чаша


Тема Re: щО Е ЖЕНА В АРМИЯТА И ИМАЛИ ТЯ ПОЧВА У НАС?нови [re: Aбcypд!]  
Автор Rauch (Steppenwoelfin)
Публикувано20.01.03 00:44



Мили/а ми Абсурд! Баба ми, като видеше такива като теб казваше - "Господи, прибери си вересиите". Аз ще ти кажа само - вземи си учебника по "Родна реч" и "Български език", поне до 7-ми клас, каса кока-кола, кашон с чипс и се заключи в един килер. Бога ми, не излизай преди да си ги изгризал/а с кориците.

Успех! Ще ти е нужен.



Тема Re: щО Е ЖЕНА В АРМИЯТА И ИМАЛИ ТЯ ПОЧВА У НАС?нови [re: Rauch]  
Автор Aбcypд! (ви казвам...)
Публикувано20.01.03 01:12



Глейс и товой те книжки 1

Илид ай сбабати да полафффим 111

в голяма чаша


Тема Re: щО Е ЖЕНА В АРМИЯТА И ИМАЛИ ТЯ ПОЧВА У НАС?нови [re: Aбcypд!]  
Автор Rauch (Steppenwoelfin)
Публикувано20.01.03 01:22



Баба ми не е жива, но наистина лафа с нея беше на ниво. Системата ти е ясна, но не смятай, че всеки има време да разчита интересните ти словонаслагвания.
Айде - поздрави!



Тема Re: Редник Джейн рапортува: данови [re: ;)]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано20.01.03 12:11



за шамарите в преносен смисъл си съвсем прав/а. спомни си във филма "Редник Джейн" колко шамари в преносния смисъл на думата трябваше да изяде, докато взводът й и изобщо останалите войници да я приемат като равна на тях.

за страха: от алпинисти съм чувала, че страхът и неговото непрекъснато преодоляване е това, което ги кара да катерят добре.

IMAGINE...


Тема Re:Нали беше Вярваща???!!!!нови [re: EVl]  
Автор dexter_sum (Bladerunner)
Публикувано20.01.03 12:22



мерси за "младата", ег@#ти комплимента, хаха
ама Православната религия май не противоречи точно на тези работи...

I'm saying it loud
I'm saying it proud
Everywhere
And I don't care


Тема Re: щО Е ЖЕНА В АРМИЯТА И ИМАЛИ ТЯ ПОЧВА У НАС?нови [re: George Sande]  
Автор dexter_sum (Bladerunner)
Публикувано20.01.03 12:22



Не знам дали бих служила в армията...
Но във война бих учавствала, стига да е за МОЯТА кауза...
а коя е тя, не ме питай
вероятно ще преценя, когато му дойде времето, и то по някакви супер субективни причини....

а иначе - не ме е страх...

I'm saying it loud
I'm saying it proud
Everywhere
And I don't care


Тема за ;)нови [re: ;)]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано20.01.03 13:14



поздравявам те
заради Израел - не знам защо, ама тази държава ми е много интересна. знаеш ли, че армията създава през 1949 година държавата - то тогава още няма армия в съвременен смисъл на думата, а бойни отряди и терористични групи. на тяхна база после се създава израелската армия. и си абсолютно права, че ако тя не съществуваше , държавата Израел отдавна щеше да бъде унищожена от арабите. те колко войни започваха срещу Израел, сигурно помниш...

IMAGINE...


Тема за jeminiledнови [re: geminiled]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано20.01.03 13:16



нямаше да съществува, защото в основополагащия документ на ООП доскоро пишеше, че целта е да я няма държавата Израел.

наскоро, откак САЩ форсираха мирния процес, махнаха тази точка. ама това е от няма две години. а преди това от 1949 година арабите се бореха и воюваха, за да реалзират тзи точка. и ако я нямаше мощната израелска армия, държавата щеше да бъде пометена.

IMAGINE...


Тема за урчетонови [re: ypчeтo]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано20.01.03 13:18



не можеш да говориш от името на всички жени. има (и аз лично познавам) жени, които в това си виждат призванието. защо не? това също е професия. зящо да се самоограничаваме, достатъчно е, че сексисткото общество ни ограничава в кво ли не....

IMAGINE...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.