Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:35 05.07.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Мъжете и лесбийска организациянови [re: EVl]  
Авторs.b. (Нерегистриран)
Публикувано19.01.03 16:53



Не в момента е до мен.
Това ли беше най "сериозното" което разбра.
Не мисля , че много обширна тема за разговор.



Тема Re: Мъжете и лесбийска организациянови [re: s.b.]  
Автор EVl (сериозна)
Публикувано19.01.03 16:52



Сори!Нищо лично!Днес мноооо ме Мързи да пиша и мисля!Само блея с умен поглед из дебрите на нета и клуба!

Аз съм едно плашило,аз съм едно дете,аз съм пространство сиво...


Тема Re: Мъжете и лесбийска организациянови [re: EVl]  
Авторs.b. (Нерегистриран)
Публикувано19.01.03 16:58



OK. Няма да досаждам. Релаксирай на воля.



Тема Re: Мъжете и лесбийска организациянови [re: s.b.]  
Автор geminiled (24 h/ d)
Публикувано19.01.03 16:57



Това, че си изчел всичко, ме трогна...
Ама поне да беше чел като хората!
Добре ми е известно, че има разлика дали ти ****, или теб те ****.
Ама, като си толкова нормален, ти как си успял да я направиш тази разлика, бе, човек? - това по въпроса защо ти е трудно да общуваш с хомосексуалисти... А донякъде и защо ти е толкова лесно и приятно с "лезбийки" да общуваш.

"Незнам дали ще го приемете за дискриминация но в 99% от разговорите ние сме обсъждали техните проблеми." - аз пък да попитам какви са били тези проблеми? Ако са "капе ми кранчето на чешмата", "изгоряха ми бушоните", "не ми стигат 1,000 лева за пластичната операция" - ясно...
Ама обсъждали ли сте "Не знам как да й кажа, че..." или "Родителите ми не ме пускат вкъщи, откак разбраха..." ? И как ти си помагал?
С "това беше най-прекрасния секс в живота ми." ?!? Да ти кажа, ако е така, запознай ни... не бъди егоист...
А с хетеросексуални жени едва ли ще го постигнеш... За това се иска простичкото умение да не мислиш само и единствено за себе си, да разбираш... С тях аз имам повече шанс.

Ако не си разбрал - става дума за организация на хомосексуални, в частност - жени... Как успя да се провреш до тук?!?

Нощта пониква като гъба
и носи привкус на надежда...


Тема Re: Мъжете и лесбийска организациянови [re: geminiled]  
Автор Rauch (Steppenwoelfin)
Публикувано19.01.03 17:01



Изпревари ме наааачиииииииииии.:)))
Поздрави!



Тема Re: Мъжете и лесбийска организациянови [re: geminiled]  
Авторs.b. (Нерегистриран)
Публикувано19.01.03 17:13



Никъде не съм използвал думата "нормален"
А и ако толкова си нямате проблеми закакво ви е организация.
Дали съм помогнал или не могат да преценят само те, но мисля ,че ако на някоя и трябва помощ за да се представи не е задължително помощта да се изразява в хващане на ръката и завеждане където идабило/ при родители, приятели и др./ Ако вместо това просто поговорим и тя осъзнае , че щом аз я разбирам значи другите ще я разберат , то след това сама би си помогнала както никой друг не би и помогнал.
Не ми се заяжда .Говори ми се сериозно.



Тема Re: Мъжете и лесбийска организациянови [re: s.b.]  
Автор geminiled (24 h/ d)
Публикувано19.01.03 18:41



Аз не се заяждам - напълно сериозно говоря.
Но и че ме изнервя "желанието за дискусия" от хетеросексуални семейни мъже с деца - изнервя ме.
Единствената ми идея е - всеки да си гледа в неговата си паничка, канче, градинка, дворче или каквото е там...
Колкото и добронамерено и доброжелателно да ми надничаш в което и да е от горните, няма защо да се чудиш, че не ти се радвам и не ти благодаря. Гледай си семейството - явно това ти е задачата на живота. И остави на жените тук да си обсъждат организациите.
Ако искаш да помагаш, помагай, лошо няма. Но не се натрапвай. Вярно, че не си използвал думата "нормален". Но тя витае из мненията ти...

Нощта пониква като гъба
и носи привкус на надежда...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.