Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:07 06.07.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Как бихте реагирали?нови  
Автор maggie ()
Публикувано04.01.03 17:40



Как бихте реагирали, ако един ден приятелката ви сподели с вас, че е била мъж и е сменила пола си, за да стане жена?!



Тема Re: Как бихте реагирали?нови [re: maggie]  
Автор D.Модератор (...)
Публикувано04.01.03 18:42



Сменил си е пола и като жена е интимна с жени?! ... не ми се струва вероятно ... няма логика след като е имал достъп до куп хетерки да стеснява избора си ставайки лесбийка

Но хипотетично погледнато...какво толкова?! Единствено приемане на личния избор се полага в случая



Тема Re: Как бихте реагирали? [re: maggie]  
Автор mireto:) (™)
Публикувано04.01.03 20:47



не мога да си го представя....изглежда леко нереално и невъзможно...
а за да ти отговоря трябва да си го представя, но не мога, сори

Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите.


Тема Ama, suvsem si e veroiatno!нови [re: maggie]  
Автор maggie ()
Публикувано05.01.03 10:45



Ami, kakvo pove4e da kaja, za da vi ubedja 4e ne e neverojatno, osven 4e stava duma za istinski slu4ai... Pri tova kakvo pre4i jelanieto na spomenatia 4ovek da bude jena da e tolkova silno, 4e vazmojnostta kato muj da si nameri po-lesno priatelka da ne moje da go/ja spre da si smeni pola? A i ako 4ovekut si ima jenstveni manieri, vun6en vid i psihika, to edva li 6te e v sastojanie da privle4e mnogo heterki.



Тема възможно е да е вярно , все пак ти си знаешнови [re: maggie]  
Автор D.Модератор (...)
Публикувано05.01.03 12:40



най-добре

Но аз мога да ти разкажа за мой приятел - 100% гей - симпатяга , но женски маниери , говор ... каквото се сетиш ...на моменти до него се чувствам недодялана , а имам самочувстие на ЖЕНА ... Та същият този не може да се оттърве от жени ...на ята го нападат - влюбени , луди ...предложения за секс , любови , разбити сърца...а той не крие предпочитанията си . Да им се чудиш на желанието да го "вкарат в правия път"

Не ги разбирам хетерките



Тема Re: Как бихте реагирали?нови [re: maggie]  
Автор EVl (сериозна)
Публикувано05.01.03 16:05



Аз съм си сменяла пола 10 пъти....мноооо важно!!!хехехех

Аз съм едно плашило,аз съм едно дете,аз съм пространство сиво...


Тема Re: Как бихте реагирали?нови [re: maggie]  
Автор dete (копеле)
Публикувано06.01.03 06:22



А ти знаеш ли, че си личи? знаеш ли какво става с половите органи на мъж, който е отрязал своите, ако се изказах правилно.....получава се нещо да "зее", което не е нито вагина, нито отрязан член.....бляаааа

Аз знам какво е да изпиташ върху себе си "празен поглед приятелски"...тя ми го показа.


Тема Re: Как бихте реагирали?нови [re: dete]  
Автор maggie ()
Публикувано06.01.03 14:03



Ne 4e sum vijdala na jivo, no dokolkoto znam kogato gi e "otrjazal" hirurg, koito znae kakvo da pravi, rezultatat e kato istinski.



Тема Re: възможно е да е вярно , все пак ти си знаешнови [re: D.]  
Автор maggie ()
Публикувано06.01.03 14:09



Ami i na men sa mi izvestni podobni slu4ai. Vsu6tnost tova ne me u4udva. Koi gi znae vaprosnite heterki deto hvar4at na jata, dali sa savsem heterki..., a puk moje i da im se iska ne6to po-razli4no. Vsi4ko si e individualno.



Тема Transgender - Re: Как бихте реагирали?нови [re: maggie]  
Автор fremtid (lurker)
Публикувано06.01.03 16:03



za da vkljucha v otgovora si i predishnite mnenija, zapochvam sas zabelezhkata, che sluchaja na transseksualna zhena obichashta zheni ne e nito neverojaten, nito chak tolkova rjadak. a ako tja ima shtastieto da popadne na dobar lekar, razlika (pone vanshno) njama da se zabeljazva...
no problemat, kakto chisto medizinski, taka i psihologicheski, e dosta goljam i az samo moga da se vazhitja na dushevnata sila, kojato trjabva da imat transgender-horata, za da se borjat sas sebe si, s predrazsadacite na horata, s posledstvijata na medikamentite i kakvo li oshte ne, za pravoto na zhivot v mir sas sebe si...

mezhdu drugoto, po vaprosa mezhduvremenno ima ne samo mnogo nauchna ili nauchno-populjarna literatura, no syshto i dosta dobra hudozhestvena!
na chetjashtite nemski moga ot sarce da preporacham edin roman:
Karen-Susan Fessel: "Bis ich sie finde." Querverlag, 2002.

ok, no dosega taka i ne otgovorih na vaprosa ti... ;-) chestnijat mi otgovor e: ne znam. no si mislja, che shtom mi e prijatelka, znachi v neja e imalo neshto, koeto me e nakaralo da se vljubja v neja i to edva li shte 'izchezne', sled kato naucha, che e transgender. s drugi dumi, mislja che samo bih se radvala da moga da spodelja oshte neshto intimno s neja.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.