Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:13 23.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Момичетата в автобусанови  
Автор gazibara ()
Публикувано28.11.02 20:20



Качвате се в автобуса и виждате готино момиче. Как реагирате? Гледате ли го? То Ви поглежда, погледите Ви се срещат за миг. Какво усещате? Какво се питате? Сама е. Или пък е с момче. Може би просто приятел. Или определено се вижда, че е приятелят му. Знаете, че след малко трябва да слезете (или пък тя) и повече няма да го видите...



Тема Re: Момичетата в автобусанови [re: gazibara]  
Автор mireto:) (™)
Публикувано28.11.02 20:23



Пиша ти 6 за копиране и смяна на пола на героя в текста- от м.р в женски. Браво!

Нещата не се променят. Човек просто променя начина, по който ги вижда, това е всичко.


Тема Re: Момичетата в автобусанови [re: gazibara]  
Автор Ancheto ()
Публикувано28.11.02 20:56



Това не е толкова трудно да се преживее, все пак не познаваш това момиче.по-трудно е когато се разделяш с човек, когото някога си обичал. Не ти ли се е случвало, че въпреки традиционните обещания, че ще се чувате и че ще си останете приятели дълбоко в себе си знаеш, че за последен път виждаш тези прекрасни очи и тази очарователна усмивка. За последен път нейното докосване е израз на специалните чувства които е имала към теб. И какво правиш тогава ...нищо..тръгваш си и не поглеждаш никога назад, защото всичко е свършило. Усещаш безпомощност и си казваш може би някога, ако ни е писано пак ще се срещнем..това разбира се никога не става...



Тема Re: Момичетата в автобусанови [re: gazibara]  
Автор SweetHeart (rakastettu)
Публикувано28.11.02 21:03



Heh...tva mi se slu4i na 02.02.2002 ...bqh v Sofia i bqhme v nqkakuv avtobus ..ne znam ot kude bqhme trugnali , nito kude otivahme...i izvednuj Q VIDQH...be6e nai krasivoto su6testvo , koeto bah vijdala nqkoga...napravo zamruznah...sedqh na otsre6tnata sedalka i prosto q gledah...i tq ot vreme na vreme hvurlq6e kum mene nqkoi drug pogled...sigurno se be6e smutila ot vtren4eniq mi v hubavite i kafevi o4i pogled...
i naistina sigurno pove4e nikoga nqma da q vidq.....no TQ be6e neveroqtna...

A woman needs a man
Like a fish needs a bicycle


Тема Re: Момичетата в автобусанови [re: SweetHeart]  
Автор criss (girl)
Публикувано28.11.02 23:26



Бих могла да ти изпратя своя снимка...



Тема Re: Момичетата в автобусанови [re: gazibara]  
Автор Loretta (Stan)
Публикувано29.11.02 04:51



razglejdam ja, vzimam vsjaka podrobnost...
vseki jest
pogled
ustnite
kojata
rycete
kak govori
nesyznatelnite dvijenija... kak si opravja padnalija kichur kosa, no toj pak pada, tja razvryzva cjalata kosa i ja vryzva otnovo na po-stegnata opashka (kak go pravi, bez lastik, bez nishto?), kosata pak se otpuska i kichuryt pak pada... a tja ne spira da govori s tozi do neja; az sedja otsreshta i sym se vtrenchila v neja, no tja ne poglejda kym men taka che ne si pravja truda da go prikrija - chudesno e, zashtoto taka ne se nalaga da otlepjam pogled...
posle stavam i si trygvam...
za nishto na sveta ne bih se osmelila da ja zagovorja...

From now on, I want you all to call me "Loretta"!


Тема Re: Момичетата в автобуса [re: mireto:)]  
Автор gazibara ()
Публикувано29.11.02 08:52



А видя ли как съм събрал двата пола в другите три клуба, Говорим си за секс, Адам и Ева и Любов?

И естествено се разочаровах. В Говорим си за секс - само глупости, в Адам и Ева - абсолютно нищо (нищичко!), а в Любовта още не съм влизал.

Някой беше нарекъл обратните (извинете за израза) "нежни души". Убеждавам се за пореден път колко е прав е бил.



Тема Re: Момичетата в автобусанови [re: criss]  
Автор SweetHeart (rakastettu)
Публикувано29.11.02 10:46



Hehe...Mi moje da...izprati mi...
Ako togava si bila ti zna4i si te zimam i si zajivqvame 6tastlivo dve4kite



A woman needs a man
Like a fish needs a bicycle

Тема Re: Момичетата в автобусанови [re: SweetHeart]  
Авторtia (Нерегистриран)
Публикувано29.11.02 11:14



i tia li e?



Тема Re: Момичетата в автобусанови [re: SweetHeart]  
Автор EVl (seriozna)
Публикувано29.11.02 17:18



I na men mi se sluchi pochti sushtoto v edin avtobus..Varna-Sofiq,reisa beshe pulen s narod,no az si haresah edno momiche(prosto beshe moi tip)i na pochivkata,tq mi poiska ogunche i sedna do men...pihme kafe,govorihme si,beshe mnogo zabavno...xexex...tq sushto kaza,che me e zabelqzala v reisa....i taka jivota produljava,poveche ne q vidqh,no si spomnqm za tozi moment i nadqvqm se da ima oshte takiva sluchki...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.