Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:51 07.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Цитатинови [re: winnie]  
Автор tramell (ПерКо!)
Публикувано15.01.03 11:17



гуруто... тя знае



Тема Re: Цитатинови [re: winnie]  
Автор Lessy (аз съм си)
Публикувано15.01.03 11:22



Ти поставяш един много сложен въпрос - трябва ли да бойкотирам книга с доказани качества заради автора й...
В момента мисля, че това знание за автора не би ми попречило да прочета книгата...




Тема Za Luis Carolнови [re: Lessy]  
АвторVania (Нерегистриран)
Публикувано15.01.03 11:55



Viarno e tche Luis Carol e bil pedofil i to si e padal po malki momitcheta . No ot druga strana e bil i genialen matematik (i prepodavatel v Oxfordskia Universitet) osobeno (dokolkoto pomnia) v oblastta na veroiatnostite i vazmojnostite. Po tazi pritchina knigite sa mu tolkova paradoksalni, no i s mnogo matematitcheska logika, ot koiato az sam absoliutno daleko.
Ta na men litchno i dvete knigi za Alisa mi haresvat mnogo. Tnes po povod reaktciata na Lessy protchetoh sreshtata mejdu Alisa i Tweedyldum and Tweedyldy (ili kakto se pishe tam), napravo e briliantna Tweeduldum i kazva - ako ako si mislish tche sme vosatchni figuri triabva da platish, a brat my dopalva - I obratno, ako si mislish tche sme jivi triabva da govorish... E, na men pone mi haresva Nali i nie tova pravim tuka, kolebaem se dali sme vosatchi i triabva da maltchim i da plashtame ili sme jivi i triabva da govorim . Ama tche filosofia go dokarah ..



Тема Re: Цитатинови [re: winnie]  
Автор winnie (¤)
Публикувано15.01.03 13:19



Не закусвам, защото съм влюбен...
Не обядвам, защото съм влюбен...
Не вечерям, защото съм влюбен...
Не спя, защото съм гладен.




moonjogger




Тема Re: Цитатинови [re: Lessy]  
Автор dexter_sum (Bladerunner)
Публикувано15.01.03 13:27



На мен също.
Книгата просто е шедьовър, не виждам защо трябва след толкова години да се коментира личния живот на автора.

За капак на всичко, това са недоказани твърдения, и то твърдения, че е имал увлечение по малки момичета, а не че някога изобщо е посягал някому.

I'm saying it loud
I'm saying it proud
Everywhere
And I don't care

Редактирано от dexter_sum на 15.01.03 13:29.



Тема Re: Цитати *DELETED*нови [re: dexter_sum]  
Автор tramell (ПерКо!)
Публикувано15.01.03 14:06



Мнението е изтрито от tramell

Тема Re: Цитатинови [re: tramell]  
Автор tramell (ПерКо!)
Публикувано15.01.03 14:08



просто се споделя информация

и още тези твърдения не са съвсем недоказани, но не бих искала да спорим;

а че това не влияе на ценноста на единствените му произведения съм напълно съгласна




Тема Re: Цитатинови [re: tramell]  
Автор dexter_sum (Bladerunner)
Публикувано15.01.03 14:12



би било смешно да спорим за това

а дори и да се докаже, това няма да ми попречи да я дам някой ден на детето ми да я прочете, ако имам, разбира се.

уф, само се чудех, как е възможно да се доказват разни неща години след смъртта на даден човек?

I'm saying it loud
I'm saying it proud
Everywhere
And I don't care

Редактирано от dexter_sum на 15.01.03 14:10.



Тема Re: Цитатинови [re: dexter_sum]  
Автор tramell (ПерКо!)
Публикувано15.01.03 14:21



като дете въобще не я разбрах предпочитах приказките на Вилхем Хауф например
друго беше като я прочетох след като попораснах

и за последно за доказателствата... ами от личния му дневник доколкото си спомням




Тема Re: Цитатинови [re: tramell]  
Автор dexter_sum (Bladerunner)
Публикувано15.01.03 14:46



и аз четох части точно от него и ми се стори доста мъгляво като доказателство...

I'm saying it loud
I'm saying it proud
Everywhere
And I don't care



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.