Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:34 13.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема споко, въпросът с Мирето е решеннови  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано31.10.02 15:23



официалното мнение на Администрацията е, че тя не може да е модератор тук. ето го




така че според мнението ми (въпреки че не съм от редовните тук и изобщо не е нужно да се съобразявате с него), изборите спокойно могат да продължат и са завършат успешно, тъй като основният проблем е решен. даже още повече ще ви предложа:
гъй като Култивирана и D. имат най-много гласове след двойката с Мирето (която на практика е елиминирана), направо ги избирайте тях. няма смисъл да продължават разправиите след като има ясно изразен фаворит (фаворитска двойка). ако не се лъжа, да оня ден те бяха с 8 гласа, а двойката с Мирето - 10. Youda и к. бяха само с 4. може да се е променило съотношенето през тоя ден, когато не съм влизала, но едно е ясно: Култивирана и D. имат явно предимство. така че какво ви пречи да ги изберете?

предлагам ви да спрат споровете и дискусиите - за да успокои клуба и да си остане приятно място за разговори, а не поле за битки.

Редактирано от Джeйн на 31.10.02 15:34.



Тема Re: споко, въпросът с Мирето е решеннови [re: Джeйн]  
Автор dexter_sum (Homo Ludens)
Публикувано31.10.02 16:49



Не съм съгласна.
Нека се проведат изборите между потвърдилите участие при ЕваІс, не забравяй все пак, че предишните избори бяха прекратени поради неспазване на процедурите.
И нека по-добрите спечелят!
Успех, момичета!

I'm saying it loud
I'm saying it proud
Everywhere
And I don't care


Тема Честит празник на "Вси светии"нови [re: Джeйн]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано31.10.02 17:01



Редник, ти си пич! В хубавия смисъл на тази дума.

Когато искаш да бъдеш - можеш.

Пък и аз имам доста ахилесови пети .. е, не чак толкова много, че да стигнат за една стоножка, но имам .. ето така например - продължавам да храня илюзията, че всеки човек дълбоко в душата си е добър ..

Спокоен сън ти желая




Тема аз пък съм съгласнанови [re: dexter_sum]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано31.10.02 17:07



И честно казано бих гласувала за теб, Декстър - на мястото на Мирето.

Няма нищо по-добро от една конкурентна борба, кооято да е на едно ниво,

и да е между пълнолетни, зрели и отговорни жени.




Тема Re: аз пък съм съгласнанови [re: .]  
Автор dexter_sum (Homo Ludens)
Публикувано31.10.02 17:10



Не разбрах за кое си съгласна
И - честит празник!
Някой ще се маскира ли днес?

I'm saying it loud
I'm saying it proud
Everywhere
And I don't care


Тема Re: Честит празник на "Вси светии"нови [re: eлия]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано31.10.02 17:12



И аз си спомням, но ние с Джейн често си говорим на общ език, което може само да ме радва.
И в тази връзка, тя точно така би го казала.




Тема аз пък съм съгласнанови [re: dexter_sum]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано31.10.02 17:19



Съгласна съм с официалното становище на Администраторите относно кандидатурата на Мирето за модератор в този клуб.

И допълвам, че бих се радвала ти да застанеш на нейното място, за да има наистина конкурентни възможности за избор.

Тази вечер съм маскирана като точица. Защото вярвам, че и без стандартното ми облекло, ще бъда прочетена по същество




Тема Re: аз пък съм съгласнанови [re: .]  
Автор dexter_sum (Homo Ludens)
Публикувано31.10.02 17:26



А, ок:)) В момента съм на работа и не зацепих за кое точно не си съгласна.
А модератор не само не желая, но и не мога да бъда по технически причини - ползвам интернет само на работното си място, което не осигурява никакво покритие, че и за капак на всичко ми се налага от време на време да работя
И все пак - ще се маскираш ли днес?
И ако да - като какво?

I'm saying it loud
I'm saying it proud
Everywhere
And I don't care


Тема благодаря за отговоранови [re: dexter_sum]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано31.10.02 17:52



.прави ти чест.


Да, ще се маскирам тази вечер - като къдрав мозък съм си наумила



Тема Re: Честит празник на "Вси светии"нови [re: eлия]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано31.10.02 18:25



забравила си оня прекрасен филм "Редник Джейн" с Деми Мур в главната роля. тя отиде в армията и то в най-тежкото поделение, нещо като нашите барети. и се доказа като пич. мъжете, които в началото не я приемаха, накрая признаха, че е пич.

не че съм Деми Мур, де ама идеята на филма беше, че и жената може да е пич в тоя сексистки мъжки свят.

IMAGINE...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.