Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:11 01.07.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Тъжно  
Авторпaднaлa oт мeтлaтa (Нерегистриран)
Публикувано29.10.02 16:12



Знаете ли, честно казано май нищо не може да ме учуди вече тук. За какво по дяволите е тая борба за надмощие? Защо все някоя трябва да е права а друга крива? Ей на това не мога да си отговоря.

Елия се махна като гледам но пък сега крива става Мирето, че била малка. И веднага желаещи едва ли не да се напъхат в леглото и бельото и какво била правила.

Осъзнайте се хора. Стига сте си играли на престиж и коя е най-принципната и коя е най-лесбийката. Брат ми едно време се оплакваше, че в казармата военните си играят на войници. А тук май си играете на лесбийки. С много страст и без правила. Жалко е.



Тема Re: Тъжнонови [re: пaднaлa oт мeтлaтa]  
Автор powerpufgirl (Влюбена)
Публикувано29.10.02 16:18



ами защото няма доверие затова....защото все някой трябва да дърпа нещо..

Душата ми е пленница смирена,
плени я твоята душа!


Тема Re: Тъжнонови [re: powerpufgirl]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано29.10.02 16:26



Веднъж казах :
-"Благодаря за доверието".

Отговориха ми :
-"Няма нужда да благодариш. Доверието се печели".





Тема Re: Тъжнонови [re: .]  
Автор powerpufgirl (Влюбена)
Публикувано29.10.02 19:50



така е и именно тове е тъжното..защото..така като чета повечето се познават,ако не и всички...и си нямат довере...това е ..тъжно

Душата ми е пленница смирена,
плени я твоята душа!


Тема Re: Тъжнонови [re: пaднaлa oт мeтлaтa]  
Авторmelanie (Нерегистриран)
Публикувано29.10.02 20:27



Za tujno ne znam, no vseki triabva da ima pone niakakvi prinzipi. Glupavo e da se obviniavame pri polojenie che v choveshkite otnoshenia obiknoveno i dvete strani sa zameseni.
Az sym syglasna s Ancheto, che za da izbegnem otnoshenia na vlast svyrzani s vuzrast ili prestij po-dobre da ima tvyrdo iziasneni pravila za maloletni. Inache e mnogo trudno v takiva sluchai da se prezeni koi e prav i koikriv, koi vliuben i koi izpolzvan. Mnogo chesto v puberteta chovek oshte ne znae kakvo tochno iska, a ako ne dai si Boje se stigne do syd, vinata e iztzialo v drugata. Tova triabva da se ima predvid v edin klub kato tozi.
Kolkoto do tova da vzemem syshtoto tova maloletno dete za moderator, az sym kategorichno protiv- utre shte izleze che sme ia podtiknali da pravi kakvo li ne i sme ia podkupvali s obeshtania za rang i san.
Nadiavm se da obyrnete vnianie na tova. Vsiaka diskusia ni priblijava mako poveche do istinata!



Тема Re: Тъжнонови [re: пaднaлa oт мeтлaтa]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано29.10.02 21:53



само за протокола:

прди Елия да се появи тук преди година, такива неща нямаше. с ясното съзнание, че ще изнеса частично лично инфо, бих го направила (навремето, кгато мислех, че това има значение за клуба, го изнесох. грешката ми бе, че не го направих частично, а дискредитирах човека, който го даде.). интересува ли те сега (естествено, че сега ще спестя името на човека)?

IMAGINE...


Тема за 100000000 път казвам!!!!!!!нови [re: melanie]  
Автор mireto:) (™)
Публикувано29.10.02 21:55



не съм малолетна, непълнолетна......
абе вие ****ли сте или само се правите??????? сериозно ли не можете да вденете да за какво говоря......?????????

...Аз няма никога да се опитам Небето да докосна:
не, не съм Достатъчно висока...


Постинги с обидни квалификации не се допускат!

Редактирано от eva_s на 29.10.02 22:08.



Тема Re: Тъжнонови [re: melanie]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано29.10.02 22:03



Мирето я провокираха реално, а не виртуално. и с риск да се повторя, пак ще го кажа: Мирето беше влюбена в жената, с която имаше някакви сексуални отношения, но по принципен за клуба въпрос тя гласува против нея, защото смяташе, че не тя е правата в случая. и то когато бе най-влюбена го направи. за мен по-голямо доказателство за отговорност, принципност и безпристрастност няма.

IMAGINE...



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.