Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:30 20.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Из живота на една лесбийканови  
Автор kukundelka (присмехулник)
Публикувано24.10.02 16:40



Преди време пътувах в градския транспорт заедно с един мой приятел—100%­—ов гей (руса дълга коса, нежно лице). На седалката срещу нас удобно се бяха разположили майка с 5­—годишната си дъщеря. Детето, като всяко дете на неговата възраст, не можеше да стои и за 2 секунди на едно място и не пропусна да ни огледа срамежливо, но с интерес, отгоре до долу. Това му отне не по—малко от 5 мин., при което ние се чудихме да се усмихваме ли що ли, след което не се стърпя и подхвърли в посока Ангел:
—Тии..., момиче ли си?!?
На което той, поставен в неловка ситуация, успя да промърмори:
—Нее, момче съм.
Но любознателността на момиченцето не се спря пред първата несполука и то решено да стигне докрай се обърна към мен:
—Ами ти, моомче ли си?
Не успях да сдържа усмивката си, макар че в следващия момент щях да разбия още една детска представа, и изтърсих:
—Не, момиче съм.
Детето ни погледна—ту него, ту мен, премина през всички фази на учудване и се спря на недоумение. Не можа да се стърпи и вече съвсем объркано се обърна към майка си:
—Мамо, аз момиче ли съм?!?
Е, тогава слизайки през глава от автобуса, бяхме изпратени от гневния поглед на майка, която с нищо не показа, че може да разсее съмненията на детето си.

Та така...

Close your mouth and satisfy me, baby...


Тема Re: Из живота на една лесбийканови [re: kukundelka]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано24.10.02 21:59



Моля? Какво искаш да кажеш? Всъщност, за мен сексуалната ориентация не бива да бъде очевидна по външния вид. Ето това дразни обществото и го настройва срещу нас. Българите са консервативни и затворени за нестандартното. Като гей или лесбийка тук можеш да оцелееш само като лавираш и мимикрираш. Откровеният външен вид и изразените откровено мнения не вършат работа. 100%!



Тема Re: Из живота на една лесбийканови [re: kukundelka]  
Автор George Sande (napulnonepoznat)
Публикувано25.10.02 00:30



That was sweet!

Ne sum izpulnena s dobrodeteli.Samo obi4am.


Тема Re: Из живота на една лесбийканови [re: aз]  
Автор dexter_sum (Homo Ludens)
Публикувано25.10.02 09:26



Който иска - мимикрира, аз лично не се притеснявам от външния си вид.
Гордея се, че съм лесбийка.
Въпрос на избор.

I'm saying it loud
I'm saying it proud
Everywhere
And I don't care


Тема Re: Из живота на една лесбийканови [re: kukundelka]  
Автор Resurrector (бивш МиГ)
Публикувано25.10.02 10:56



***

Я вышел им наперерез!

Редактирано от eva_s на 30.10.02 00:51.



Тема Re: Из живота на една лесбийканови [re: Resurrector]  
Автор dexter_sum (Homo Ludens)
Публикувано25.10.02 10:57



ha, sega de!

I'm saying it loud
I'm saying it proud
Everywhere
And I don't care


Тема Re: Из живота на една лесбийканови [re: dexter_sum]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано25.10.02 11:33



ще го изтрият. споко. въпрос на минути. вярвам. а и ние нали сме над такива неща? в очите трудно би ми го казал. това е важното. знаеш :)



Тема Re: Из живота на една лесбийканови [re: Resurrector]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано25.10.02 11:35



мразиш това, което не можеш да имаш.
живота е несправедлив.

не мисли с лошо за децата.
те растат калени.
от рано.
няма лошо.
напротив



Тема Re: Из живота на една лесбийканови [re: :)]  
Автор Resurrector (бивш МиГ)
Публикувано25.10.02 12:47



Не се и съмнявам, че ще се изтрие, когато нещата се наричат с истинските им имена, обикновено това не се харесва никому.

Надявам се един ден да получа достатъчно власт за ви изтрия аз. Физически.

Я вышел им наперерез!


Тема Re: Из живота на една лесбийканови [re: aз]  
Автор geminiled (24 h /d...)
Публикувано25.10.02 12:52



Ех, и ти... Всички сме различни, нали? И като външност, и като излъчване, и като любители на личната хигиена, примерно...
Имам приятели с много нежни черти - те са си мъже. И приятелки с голи глави - и пак са си жени.
Има (познавам) физически красиви хора с такова излъчване, че после си ги спомняш като ужасно грозни същества. И наистина грозни с толкова чар и обаяние, че се влюбваш, без да разбереш как...
Да не говорим какво е в градския транспорт през лятото... Винаги можеш да подушиш кой кротко се изпарява от жегата и кой твърдо е решил да утрепе пор... Такива неща. Какво общо има КАК изглежда човекът?!?

Аз съм трийсет угарки на нощ.
Аз съм разрошен перчем.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.