Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:12 24.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема мисля си...  
Авторзaвeянa (Нерегистриран)
Публикувано23.10.02 01:15



защо това, че съм лесбийка ме кара да се чувствам толкова щастлива? След всички конфликти, проблеми и напрежение с околните и вътрешното ми аз, нито за миг от живота си не съм пожелала да бъда хетеросексуална.



Тема Re: мисля си...нови [re: зaвeянa]  
Автор dexter_sum (Homo Ludens)
Публикувано23.10.02 09:06



Не си единствената
И мен това ме кара да се чувствам щастлива, макар че често са ме наранявали.
Дори да можеше, не бих се променила.

I'm saying it loud
I'm saying it proud
Everywhere
And I don't care


Тема Re: мисля си...нови [re: зaвeянa]  
Автор George Sande (napulnonepoznat)
Публикувано23.10.02 13:26



Za men puk nikoga ne sa bili vajni kategoriite.Prichina za da buda s nqogo ne muje da bude polut.Vajni sa edinstveno lichnite kachestava.Vse pak do sega ne sum namerila muj ,koito da pritejava tezi,koito sa istinski vajni za men....

Ne sum izpulnena s dobrodeteli.Samo obi4am.


Тема Re: мисля си...нови [re: dexter_sum]  
Авторзaвeянa (Нерегистриран)
Публикувано23.10.02 17:15



Когато обичам жена, се чувствам сякаш съм в космоса. Не съм си казала името, на вас, но всъщност съм го направила за всички, които пожелаят. Малко изобретателност от ваша страна и ще разберете коя съм. Ако ви интересува, то се знае



Тема Re: мисля си...нови [re: George Sande]  
Автор dete (копеле)
Публикувано24.10.02 03:15



a kou ca? a ne mislish li, che poniakoga e vajno useshtaneto za choveka kato pol?

Аз знам какво е да изпиташ върху себе си "празен поглед приятелски"...тя ми го показа.



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.