Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:26 01.07.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Тройката...нови [re: Ancheto]  
Автор Maтa Xapи (блуждаещ дух)
Публикувано23.10.02 11:55



Има различни мнения по въпроса и това е супер! Прочетох доста неща от този форум и ми се струва, че няма нещо, което да ме разубеди да кажа нещо подобно (ако съм престъпила някой от добрите тонове - извинете, и други съм престъплава по една единствена причина - не мисля, че съществува граница между позволено и забранено). Ако все пак някоя от вас държи на мнението си, че идеята ни е по-скоро абсурдна, отколкото - интересна, да речем (защото винаги можем да си намерим някой напомпан идиот-мъжкар за тройка, ама не е там работата, както сигурно знаете), бих казала само, че този постинг е доказателство, че мнението ни за лесбийките и това да опитаме заедно е изцяло положително, надявам се, че тези, чието мнение е отрицателно, знаят какво е и не ги кефи, за всички останали - ще се радваме да споделим удоволствието от първия път:)))



Тема Re: Тройката...нови [re: Maтa Xapи]  
Автор mechante (mechante)
Публикувано23.10.02 19:03



Emi ofertata e mnogo privlekatelna.Kak sega tolkova mnogo jeni da se vuzpolzvame ot neq.A 6tom i muj 6te ima zna4i trqbva na opa6ka da se redim ili ti da ni razdade6 nomer4eta.Nadqvam se da ne si si promenila mnenieto i 6te 4akam s neturpenie nomera na moeto karton4e za tazi fiesta.Iskreno se nadqvam tvoqt priqtel da e nadaren i da znae mrusni dumi na nemski.Mersi predvaritlno!O6te ot sega use6tam kolko hubavo 6te si izkarame.OXXXXXXXXX kefffffff



Тема Re: Тройката...нови [re: mechante]  
Автор margo_moderatorkata (6matka)
Публикувано23.10.02 20:44



i taka canke zna4i 6te pravi6 troika bez men li ma? iskami az da se vklu4a kvo 6te kajete za 4etvorka? a moje da zemem i o6te nqkoi 4e da e po veselo

Dedo 4ati, baba sms-i


Тема Re: Тройката...нови [re: Maтa Xapи]  
Автор nejnata (koteto)
Публикувано23.10.02 21:26



Урааа тройка най-накрая... Ако сега ми предложиш себе си и само себе си,а него така малко в ъгълчето го сбутаме...като например "само да гледа" или нещо подобно-това би означавало по-скоро ти да гледаш,защото до сега не ми се случила жена,която не е била с дрга,търсеща тройка да действа по собствена инициатива,а в крайна сметка мъжът си е мъж и едва ли ти би го спряла от нападението му над мен...
Трябва да се отвори клуб ТРОЙКИ- това е ново предложение!

nejnostta e navsqkyde...


Тема Re: Тройката...нови [re: SVETl]  
Автор kukundelka (присмехулник)
Публикувано24.10.02 00:19



Ако за теб сексът е на първо място, наистина тук са рядкост темите с такава насоченост. Но ще те замоля да не пречупваш нещата през своята гледна точка. И все пак това е клуб"Ева и Ева", а не клуб за запознанства.

Човек игре всякакви роли,защото е лъжец по рождение


Тема Re: Тройката...нови [re: nejnata]  
Автор Maтa Xapи (блуждаещ дух)
Публикувано24.10.02 14:09



Супер е, че идейката се приема така радушно! Съжалявам, че малко ще закъснея да звънна на някои хора, обаче другата седмица със сигурност (баба ми има юбилей, трябва да я почета:)) И аз се учудих, че няма клубче за желаещи за тройки, но пък - явно има желание и идеята е интересна (учудих се, че няма и клуб за почитателите на Егоист или Playboy, щото търся няколко броя и не мога да ги намеря, но това е съвсем друго нещо :))



Тема Re: Тройката...нови [re: nejnata]  
Автор Maтa Xapи (блуждаещ дух)
Публикувано24.10.02 14:12



.... пък за това дали можем за малко да позагърбим приятеля ми - може, не изключвам и тази възможност. Зависи от настроението! За четворката - също никакъв проблем даже от самото начало си го представях четворка с 3 жени (така се избягва оня неприятен момент, когато ома опасност единият да остане малко изолиран). I'm open, както казват PJ.



Тема Re: Тройката...нови [re: Maтa Xapи]  
Автор DAEMON (Ела, изгрей)
Публикувано24.10.02 14:34



Ami - i az imam njakolko idei za prijatelja ti, no pyrvo trjabva da poobikolja po magazinite ;)) - a moze bi - napravo do Flamingo da otsko4a - 6te mu e nezabravimo prezivjavane ;)))

Аз вярвам в мълчаливата любов, в докосването нежно на ръце...


Тема Тройката...За kukundelkaнови [re: kukundelka]  
Автор Maтa Xapи (блуждаещ дух)
Публикувано24.10.02 15:28



Странно коя точно дума те е навела на предположението, че търся само секс. Търся себе си, търся нещо различно, нещо, което не съм опитвала, което ме привлича, дори възбужда. Нещо, за което ми харесва да си мисля и искам да опитам аромата, вкуса, докосването му.... Защо го искам? Каква съм? "А нужно ли ти е да узнаваш? :) За какво ти е да се затвориш в една дума?" (както е казала Pooh Bear в този същия клуб). Ако не съм хетеро, нито хомо, трябва ли да съм би? И колко абсурдно ще ти прозвучи идеята, че в такива отношения съм ТРИсексуална - това значи да обичам себе си (кой ще ме сложи в някаква графа, аз съм си аз, постоянно се променям дори за себе си), още някой..... и някой друг.
Ще ти опиша нещо, което ми направи страхотно впечатление и което ме наведе на тази идея - нещо като "любовно трио" (от тук да не се вади извода, че става дума непременно за любов, а за отношения - такива и само такива, каквито и тримата бихме ги разбирали) - за ден ,седмица, месец - кой знае. Та значи - возех се в автобуса. Качиха се една девойка и двама младежи, тя седна в тях и през цялото време си разменяха нежни милувки и си шушукаха, без да изглеждат скандални. Само полъх, който може да наведе на отношенията им.
Та какво търся аз - търся жената, както май бях споменала, във всичките и превъплъщения, с която заедно да начертаем какви да бърат отношенията ни - дали да бъде само секс, дали да излизаме и да се забавляваме, дали да се разхождаме заедно, дали нощем да си говорим с часове по телефона.... Нима ти знаеш как ще се развие всяка твоя връзка? Помисли си :)) Мисля, че е интересна тема за размисъл.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Maтa Xapи на 24.10.02 15:55.</EM></FONT></P>

Редактирано от Maтa Xapи на 24.10.02 15:56.



Тема Re: Тройката...нови [re: Maтa Xapи]  
Автор Graffitti (Not Responding)
Публикувано24.10.02 16:02



Аз съм почитателка и на двете, какво ти трябва?


И дълга е главната улица...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.