Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:03 30.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Спрете се!нови  
Авторпaднaлa oт мeтлaтa (Нерегистриран)
Публикувано18.10.02 15:15



Тук нещата силно загрубяха. Скоро ще захвърчи съвсем лична информация. Моля ви спрете дотук и продължете дискусиите си на бележки, кю или каквото искате но не тук.

Какво се е случило между двама човека знаят само те. Всяка си има своята истина. Не опорочавайте нещата и не давайте храна на тези, които се чудят за какво да се хванат.

Според мен ако нещата се доведат до съд, ще загубят абсолютно всички най-вече Джемини. Организацията ще бъде опетнена и то сериозно. Елия няма какво да губи но Джемини има. Така че, нека от въпросната организация да се свържат с Елия и да си изяснят нещата на лична среща.

Още веднъж апелирам към всички. Загърбете его-то си и погледнете истината такава каквато е. Никоя от нас не е съвършенна.

Ако искате в България все пак да има нещо, което да е наше, направете компромиса, положете усилията, опитайте се да чуете и разберете другите! Нараненото самолюбие е ужасен съветник!

Мире а на теб ще кажа - пиенето и тревата са си лично твоя работа. Но отношенията ти с хората не са. Разбирай го както искаш.



Тема чута си и може би и разбрананови [re: eлия]  
Авторпaднaлa oт мeтлaтa (Нерегистриран)
Публикувано18.10.02 16:19



Елия понякога ми се струва, че за да постигнеш целта си си готова да прегазиш всичко пред себе, а може би и себе си. С подобен подход може наистина да подпалиш чергата на Джемини някой ден, дори и добри намерения да е било

За Джемини не ми се говори повече. Тази организация трябва да се състои от хора на които им пука, а не от двама трима и съветници, които бачкат ако са на кеф и ако не ги е вкиснало гаджето. Пропуските и са толкова много, че трябва часове да се говори за тях. Ако тази организация не може да се опази сама, по-добре ще е да загине и да се появи такава, в която знаят какво искат, как да го постигнат и как да не дават поводи да ги захапят.

Има нещо, което ме подразни. Според мен не чакат пълчища хомофоби за да довършат организацията. По-скоро хората ще проявят безразличие. На много не им е лесен живота за да се занимават и с разни глупости между жени.

Но със сигурност ще се появят боркини за свобода и правда. Нали помниш какво ти казах за амбициозните хомодеятелки? Те са истинската опасност. За да постигнат целите си и начешат его-то си те са готови на всичко. ще пожертват и теб и мен и Джемини. Чудя се как може толково много хора да не го разбират. НЕ визирам Моника и Солджър

Според мен за да има нормална организация трябват и хора активни и поемащи отговорност. А не само чакащи и гледащи сеир. Както и сега постъпиха много хора



Тема Re: Спрете се!нови [re: пaднaлa oт мeтлaтa]  
Автор mireto:) (™)
Публикувано18.10.02 16:27



а чия работа са моите отношения с хората?

Вятърът, който те докосва, са моите ръце. Морето, което те прегръща, е моето усещане...


Тема сладурченови [re: mireto:)]  
Авторпaднaлa oт мeтлaтa (Нерегистриран)
Публикувано18.10.02 16:35



Мире съвсем определено не те харесвам Считам, че си прекалено претенциозна, понякога си нагла и винаги поставяш себе си и своите нужди на първо място. Страдаш от огромно самочувствие и склонност винаги другите да са ти криви. Считаш, че на 15 и кусур години имаш голям житейски опит. Когато ти е криво искаш да нараняваш другите, когато ти е хубаво искаш и другите да се радват с теб. Ами не става така миличко

Не го казвам да те засегна. Може да му напсуваш ако искаш или да напишеш всичко каквото ти дойде на ум за мен Просто сме в различни категории. Успех с гаджетата и любовто



Тема Re: сладурченови [re: пaднaлa oт мeтлaтa]  
Автор George Sande (napulnonepoznat)
Публикувано18.10.02 18:09



Ima Gospod!

Vsichko,koeto ne me ubiva,me pravi po-silna


Тема Re: сладурче [re: пaднaлa oт мeтлaтa]  
Автор mireto:) (™)
Публикувано18.10.02 22:45



това си е твоето мнение...

Вятърът, който те докосва, са моите ръце. Морето, което те прегръща, е моето усещане...


Тема Re: Спрете се!нови [re: пaднaлa oт мeтлaтa]  
Автор kukundelka (присмехулник)
Публикувано18.10.02 22:53



Права си ,че никоя не е съвършенна но...защо когато Елия пусне нещо/дори и невярно/ всеки я защитава, а когато някой пусне нещо против нея веднага бива заклеймяван като човек ,който опорочава нещата и се чуди за какво да се хване?

Човек игре всякакви роли,защото е лъжец по рождение


Тема Re: Спрете се!нови [re: kukundelka]  
Автор Ancheto ()
Публикувано18.10.02 23:19



Ми щото този човек си се крие като мишка в дупката си и излиза на светлина само когато опре до неговото дупе



Тема Re: Спрете се!нови [re: kukundelka]  
Автор eva_ss (eva_s)
Публикувано18.10.02 23:31



Всеки я защитава ли??? Че така погледнато, аз мисля, че точно Елия е човека, който е получил най-малко защита точно в тоя клуб.

Но дори да приемем, че твоята констатация е вярна ---- то, ти защо мислиш е така?:-)

златото е злато, дори стъпкано долу в прахта...


Тема Re: Спрете се!нови [re: eva_ss]  
Автор kukundelka (присмехулник)
Публикувано19.10.02 00:10



Ми тва си е моето мнение. Може да не е вярно, ама нали си е мое...защитавам си го:))))

Човек игре всякакви роли,защото е лъжец по рождение



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.