Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:13 03.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Ako mojehte.........нови  
Автор George Sande (napulnonepoznat)
Публикувано09.10.02 00:02



da putuvate nazad vuv vrmeto,(neshto ot roda na staromodnata mashina na vremeto),koga i kude bihte iskali da otidete?i zashto?......

Vsichko,koeto ne me ubiva,me pravi po-silna


Тема Re: Ako mojehte.........нови [re: George Sande]  
Автор now (непознат )
Публикувано09.10.02 02:06



знаеш ли, страшно ми се носи красива кринолинена рокля :))) там съм! някъде около Скарлет О`Хара



Тема Re: Ako mojehte.........нови [re: George Sande]  
Автор dete (копеле)
Публикувано09.10.02 02:28



живея в миналото...не мога да се откъсна от него. май винаги съм живяла в миналото. връщам се към стари моменти, когато ми е гадно и се "храня" с емоции, когато ми липсват в момента. упрекват ме....но....Сега е Нищо (нещо, което повтарям доста често).

Аз знам какво е да изпиташ върху себе си "празен поглед приятелски"...тя ми го показа.


Тема Re: Ako mojehte......... [re: George Sande]  
Автор iva_g (wanted)
Публикувано09.10.02 05:06



Искам в детството си ....защо ли? защото не искам повече да знам защо....



Тема Re: Ako mojehte.........нови [re: dete]  
Автор Kultivirana (blue)
Публикувано09.10.02 10:59



една от най-големите грешки, които човек прави:

..сравнява настоящето си с миналото или с бъдещето..
понякога се получава контраст, който те изяжда..

ако спреш да го правиш и си наложиш да не гледаш назад - ще се почувстваш някак особено свободен и волен. чудесно усещане.

хубав ден :)




Тема Re: Ako mojehte.........нови [re: iva_g]  
Автор Kultivirana (blue)
Публикувано09.10.02 11:02



човек бил истински и осъзнато пораснал,

едва когато престанел да иска вече

да бъде голям..

м?




Тема Re: Ako mojehte.........нови [re: George Sande]  
Автор eмa ()
Публикувано09.10.02 15:23



предпочитам напред...много напред....в това време, в което ще е възможно всеки човек да пътува до други планети, да общува с други цивилизации, когато е открита истината за смъртта и живота, хората да са достигнали своя интелектуален и духовен епогей, без омраза, и мъка, и болести... химера.



Тема Re: Ako mojehte.........нови [re: Kultivirana]  
Автор iva_g (wanted)
Публикувано09.10.02 18:17



Понякога цифрата на годините, които са изминали за теб действа като шамар, който те кара да осъзнаеш, че не си малък...колкото и в душата да не може да го приеме...м?



Тема Re: Ako mojehte.........нови [re: now]  
Автор George Sande (napulnonepoznat)
Публикувано09.10.02 22:31



Kakvo suvpadenie:))s taqarazlika,che prekarah detstvoto si na opernata scena zad kulisite,tui kato...kakto i da e,ta togava mi se iskashe da buda neshto kato "Traviata".....
Memoties...all alone in the moonlight:))

Vsichko,koeto ne me ubiva,me pravi po-silna


Тема Re: Ako mojehte.........нови [re: iva_g]  
Автор George Sande (napulnonepoznat)
Публикувано09.10.02 23:34



4ovek e na tolkova,na kolkoto se 4uvstva,nikoga nqma da se umorq da go povtarqm.Ima hora(ne ti),koito imat narecheniq ot men"sindrom na komplex ot vuzrastta"za men to e bolestno sustoqanie,sreshtala sum go dori pri 25 godishni.Po moe mnenie e plod na vrodeniq stremej da ne ocenqvqme kakvoto imame i da sujalqvqme ,za kakvoto sme zagubili.Vsqko vreme i veqkqa vurzrast si ima pozitivi i negativi,vaprosa e da si ot horata,za koito "butilkata e napolovina pulna"

Vsichko,koeto ne me ubiva,me pravi po-silna



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.