Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:46 27.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Смисълът на живота!нови  
Автор mireto:) (™)
Публикувано24.09.02 19:23



в какво се изразява той...според вас?
за какво живеете? за какво се борите? какво целите....? всичко....



Тема Re: Смисълът на живота!нови [re: mireto:)]  
АвторSweetHeart (Нерегистриран)
Публикувано24.09.02 20:24



hmz....hubavi vuprosi...samo deto ponqkoga otgovorite mi se gubqt...ama 6te se pomu4a da otgovorq po nakakuv na4in...
за какво живеете? - purvo za6toto mi e daden tozi jivot i kolkoto i da e nespavedlivo vsi4ko toi trqbva da se jivee...jiveq za da obi4am..za da buda obi4ana..za da postigna vsi4ko koeto se vurti v glavata mi...za da ostavq ne6to sled mene...
за какво се борите? -borq se za pravat si...za svobodata si...borq se za
"our dark secret love".....
какво целите....? - celite mi....hm...celta mi e mojhe bi smisula na moia jivot da e smisul i za nqloi drug...hmz malko oburkano a?
ami mai e tova....Mire

Rainbow is my favourite colour...



Тема Re: Смисълът на живота!нови [re: SweetHeart]  
Автор mireto:) (™)
Публикувано24.09.02 20:31



добре, а какво разбираш ти под думата смисъл?
не мислиш ли че човек е роден и създаден с някаква мисия...цел, която е длъжен да постигне...нещо добро за човечеството? а не просто да живее за собствена изгода...



Тема Re: Смисълът на живота!нови [re: mireto:)]  
Авторnobody (Нерегистриран)
Публикувано24.09.02 20:51



da jivee za sobstvena izgoda ne e to4nata duma,a prosto da jivee za sebe si!ZAjoto ako ne se uvajava6 nqma koi da te uvajava!AKo ne se obi4a6 nqma koi da te obi4a!A tiq vaprosi koito si zadala prosto ne mislq 4e nqkoi moje da im nameri otgovorite!



Тема Re: Смисълът на живота!нови [re: mireto:)]  
АвторSweetHeart (Нерегистриран)
Публикувано24.09.02 20:55



smisula na jivota e da bude jivqn taka kakto ti se iska..kakto misli6 4e trqbva i ne trqbva da misli6 kak da napravi6 ne6to za tozi i za onzi...purvo gledai sebe si...malko egoisti4no no si e taka...
kazvat 4e 4ovek trqbva da jivee za da suzdade semeistvo...da go otgleda..i t.n.
znae6 li i na mene mi se iska tova,no ne znam kak 6te stane....iskam deca...iskam istinsko semeistvo...iskam edna krasiva jena do sebe si ( to koi ne go iska de )...misli za sebe si purvo a posle za ostanalite....

Rainbow is my favourite colour...



Тема Re: Смисълът на живота!нови [re: nobody]  
Автор mireto:) (™)
Публикувано24.09.02 21:06



може, стига да иска

именно това е безсмисленото според мен...да живееш за себе си....



Тема Re: Смисълът на живота!нови [re: SweetHeart]  
Автор mireto:) (™)
Публикувано24.09.02 21:06



Е, мен точно това ме дразни....няма смисъл....да живееш за себе си...бъръ-бъръ....

ти си жена нали?



Тема Re: Смисълът на живота!нови [re: mireto:)]  
АвторSweetHeart (Нерегистриран)
Публикувано24.09.02 21:42



ima...za sebe si i za tozi koito obi4a6..za nikoi drug...
i da jena sam....mai ne si me spomnq6..tova nqma zna4enie vsu6nost....

Rainbow is my favourite colour...



Тема Re: Смисълът на живота!нови [re: mireto:)]  
Авторвиж мe (Нерегистриран)
Публикувано24.09.02 22:02



Философка ли ще ставаш? Защото тези въпроси са предмет на измислената наука философия и още никой не им е намерил отговор. За беда, точно тук са се проваляли едни от най-гениалните умове на човечеството през вековете, а ти искаш да научиш отговорите сервирани наготово в някакъв нещастен клуб. Та тук не можеш да получиш адекватен отговор дори на въпросът "колко е часът"!



Тема Re: Смисълът на живота!нови [re: mireto:)]  
Автор ¤ asamus ad rinos ¤ (Divak)
Публикувано25.09.02 03:09



Единственият смисъл на живота е да се живее, единствената цел - съвършенството... останалото е июзия породена от неосъзнати желания...

O, Tempora... O, Mores !



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.