Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:57 05.10.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема za natrapnicite i mishkiteнови  
Автор dexter_sum (Мързелив)
Публикувано14.08.02 10:06



Тук няма да пиша за мишките, сложих ги в заглавието само за благозвучие.

Ще пиша за натрапниците. След известни наблюдения, ми се струва, че те се делят на 3 основни вида, а именно:

1. Страдащи от резоньорство (за тези, които не знаят какво значи този термин, справка в някой учебник по клинична психиатрия или психопатология). Гомора е типичен представител. Мулето е другия. Играят си с думи, без да успяват да кажат нещо смислено и разбираемо. Да подражаваш не е лошо, особено ако не успяваш да си създадеш собствен стил, но трябва и да умееш. Не винаги съм съгласна с възгледите на Карбовски, но поне е удоволствие да го чета и винаги стигам до края.
2. Дървени глави. Не виждам никакъв смисъл да спорим с тях - няма да ги мръднем ни на йота от първоначалните им убеждения. Те са обикновено надъхани млади WASP-чета, за които всичко различно от това, което те представляват, трябва да бъде заклеймено поне, а ако може - изтрито от лицето на Земята. Тези хора избиват комплексите си чрез омраза. Към хомосексуалните - защото имат сексуални комплекси за непълноценност. Към циганите (в България), защото не успяват да се реализират. Към черните - ей така, по принцип, защото са черни.
3. Хора, които са привидно толерантни, но в момента, в който някой ги настъпи по опашката, започват да бълват разни недосмислици в стила на гореупомената групичка(№2). И те са доста досадни.

Има и разни като Kenny, но смятам че е под достойнството ми да коментирам вулгарната логорея на един пъпчив, девствен пубер.

Написах всичко това, защото започна да ми писва. Хабим ценни нерви, извършваме интелектулани усилия, за да се опитаме да поместим чугунени колоси. А те няма да се мръднат от блатото на собствените си доволство и омраза.

В заключение - искам затягане на правилата на клуба. Не желая да чувам думата "педал", не желая някой, който нито ми е на годините, нито на интелекта, да ми обяснява, че съм природно недоразумение.
Има и други клубове. Там могат да вихрят изключителния си потенциал на воля, но тук, в клуб "Ева и ева", аз искам да се чувствам у дома си. И вместо някой да ми обяснява, че не ставам за майка, да си поговоря с други момичета, които имат същото желание като мен скоро да станат майки.

Толкова.

Аз казах. Хау.

I'm saying it loud
I'm saying it proud
Everywhere
And I don't care


Тема Re: za natrapnicite i mishkiteнови [re: dexter_sum]  
Автор Nikoletta (дзен будист)
Публикувано14.08.02 13:39



Има много по-лоши от тях - това са високомерните, самодоволни в своя избор и живот надменници. Те няма да ти кажат нищо, само ехидно ще се подсмихват от висотата на своето положение.

To be or not to be


Тема колко разочароващонови [re: dexter_sum]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано14.08.02 13:50



Почвам сериозно да се замислям че на някои хора тук им доставя удоволствие да се нервират. Anger is my power? Купищата безсмислени приказки изписани в темата за децата опитите да се убеждава явно неубеждаем тип и това което казах за ожесточението и се потвърди.
Декстър след като се съгласи с мен продължи да уйдисва на акъла на оня тип и дори му благодари че ти е разнообразил следобеда.
Елия направи същото след като бе пределно ясно че въпросния стоичков си прави гаргара и не може да бъде убеден по никакъв начин. Започнаха пак едни сексистки изцепки кой с какво трябвало да бъде горд и защо. Как трябвало хората да се надъхват за неща в които не вярват.
Извинете ме момичета но аз не смятам че сексуалната ориентация може да е предмет за гордост. Да се гордееш с това че си или не си хомосексуалист е тъпо и плод на изкривена психика. Все едно е кой и защо го прави. Това означава че въпросния човек просто няма с какво друго да се гордее и животът му е подчинен на сексуалноста. Докато тая сексуалност е първото нещо което ви виси на врата не ви виждам да се оправите.
Ако аз тръгна да се вея по улиците и да твърдя че се гордея че не съм хомосексуалист отначало сигурно ще ме вземат сигурно за пиян или надрусан за пиян а после и за луд.
В конкретния случай вие сами си го навлякохте на главата като тръгнахте да спорите с оня луд. Тя приказката да риташ редките лайна не е измислена току така. И изведнъж стана мръсно и смърдящо. Защо се сърдите сега след като сами си го направихте?
Забранете си клуба за мъже. Трийте безпощадно всяко мнение дето не ви харесва. Надъхвайте се колко сте горди и велики и върха. Отричайте всеки и всичко дето не ще да ви възвеличава какви съвършенни същества сте. Но отвън този клуб ви чака живота. И там подобни неща не минават.
Честно казано хич не ми пука дали ще ме баннете защото това е последното ми влизане в този клуб. Разочарован съм именно защото изглеждате умни и разбрани а се подавате на първосигнални инстинкти да търсите кой ви е крив и той естествено да не е сред вас. В няколкото бележки които размених с Декстър и Елия си личеше че са интелигентни и разбрани хора. А тук така изпростя.
Аз че не разбирам жените явно не ги разбирам. Ама си мислех че поне хората разбирам. Явно и тук съм сбъркал. Е случва се. Във всеки случай ми бе полезно и благодаря за наученото.
Бъдете живи и здрави

Истината не е някъде там...


Тема Re: колко разочароващонови [re: lnfinity]  
Автор dexter_sum (Мързелив)
Публикувано14.08.02 14:01



За някои неща - ок, прав си, олях се в заяждането със Стоичков, въпреки че ясно си давах сметка, че изобщо не си заслужава. Беше ми скучно. Наистина.

Но не виждам какво ти пречи факта, че се гордеем с това което сме, че се надъхваме, подкрепяме? Плаши ли те това? Да, хората стават силни, когато се обединят. И теб ли настъпваме по опашката, та изведнъж ти станахме криви и ние, и клубът?

В живота навън съм отдавна, знам какво е. Постигнала съм някои неща, и то не благодарение на, а въпреки сексуалността си, и имам за какво да се чувствам горда.

Едва ли някой ще те банне, ние сме толерантни хора. А ти имаш своето право на избор къде да влизаш.

p.s. срам ли те е, че си хетеросексуален? не виждам защо човек да не се гордее с това.

I'm saying it loud
I'm saying it proud
Everywhere
And I don't care

Редактирано от dexter_sum на 14.08.02 14:05.



Тема Забелязала ли си какво пише...нови [re: dexter_sum]  
Автор eлия ()
Публикувано14.08.02 14:20



... на сайта на Спартакус...

"..Малцинствата се организират заради самия факт, че са малцинства. Сто души, действащи организирано, при общо разбирателство, ще триумфират над хиляда, които действат несъгласувано, справяйки се с последниете един по един."

Гаетано Моска




Тема Re: колко разочароващонови [re: lnfinity]  
Автор Resurrector (бивш МиГ)
Публикувано14.08.02 14:24



Блестящо.

Я вышел им наперерез!

Редактирано от D. на 14.08.02 14:34.



Тема Re: Забелязала ли си какво пише...нови [re: eлия]  
Автор dexter_sum (Мързелив)
Публикувано14.08.02 14:27



Много добре казано. И явно това плаши някои хора, но това си е техен проблем, поне да момента, в който страхът не премине в параноя, а параноята - в агресия. И да се стигне до Холокоста, например.

А от малцинствата се ражда елита.

I'm saying it loud
I'm saying it proud
Everywhere
And I don't care


Тема Re: Забелязала ли си какво пише...нови [re: dexter_sum]  
Автор Wesel (Vesel)
Публикувано14.08.02 14:35



I k'wo kato ni pobedite/razbiete/natriete nosowete - golqma rabota :)))

Sled wreme nie shte stanem malcinstwo, shte se organizirame, shte wi natriem nosa i hop - wie shte stanete malcinstwo.

I k'wo ot towa - shte se organizirate, shte ni natriete nosowete...

Are da viweem zaedno i da se zabawlqwame dorde ne pochnala wojna/chuma i prochie drugi kofti raboti!

To nikoga ne move da se ugodi na edno mnovestwo - ako moveshe, nqmashe da ima delenie na kakwito i da e grupi :)))

Wesel den ot Wesel



Тема Re: Забелязала ли си какво пише... [re: eлия]  
Автор Resurrector (бивш МиГ)
Публикувано14.08.02 14:39



хахахаха, основна тактика в риълтайм стратегиите

Я вышел им наперерез!


Тема Re: Забелязала ли си какво пише...нови [re: dexter_sum]  
Автор eлия ()
Публикувано14.08.02 14:43



Страхът изяжда душата... но мисля, че преди да се радваме на техния страх... трябва да преборим собствените си страхове като лесбийки... Да видим гредата в собственото си око...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.