Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:00 23.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема KAKVO STAVA S MEN?нови  
АвторFlREBALL (Нерегистриран)
Публикувано22.07.02 14:33



ZDRAVEITE. BESHE MI TRUDNO DA SE OBARNA KAM VAS, NO RESHIH, CHE NISHTO NE GUBIA. ISKAM SAVET. NE ZNAM DALI IMA HORA V MOETO POLOJENIE. OMAJENA SAM I IMAM DETZA. DO TUK DOBRE. NO PREDI GODINA SI ME SVALIHA KATO PO UCHEBNIK /STAVA DUMA ZA DEVOIKA/ I SLED KATO VRAZKATA NI SE RAZPADNA AZ VECHE NE ZNAM KOIA SAM. V MEN OSTANAHA KOPNEJI I JELANIA. KAK DA SACHETAIA SEMEINIA JIVOT S MOITE JELANIA? DA SE PRIMIRIA LI ILI DA PRODALJAVAM DA TARSIA SEBE SI V LIUBOVTA. I KAK SE POSTIGA VRAZKA SAS JENA KOGATO CHOVEK E SEMEEN? NIAMAM NIKOI S KOGOTO DA RAZGOVARIAM PO TEZI VAPROSI.



Тема Re: KAKVO STAVA S MEN?нови [re: FlREBALL]  
Автор Lessy (7:7)
Публикувано22.07.02 15:18



Предполагам, че семейните тук трябва да ти обърнат внимание..макар че и тези от несемейните, които имат приятели (незадължително интимни)семейни също са доста наясно...аз съм от семейните де :)
Малко ми е дискомфортно да пиша нашироко по тези въпроси тук...така че, ако желаеш и наистина имаш нужда, можеш да ми пуснеш бележка на и-мейла (или тук, ако се регистрираш), който ми е в профила или на кю-то.
Всъщност един от въпросите е дали мъжът ти би приел тези твои предпочитания, давайки ти свобода...дали би приел, но само с негово участие ( друг е въпроса дали ти би искала подобно нещо:)..или е крайно отрицателен по този въпрос.
Да прецениш дали въпросната девойка е пробудила нещо в теб към жените..или усещането е било само към нея...
Да прецениш (не веднага:) какво е отношението ти към мъжете на този етап...в сравнение с това към жените...50:50, повече или по-малко внимание...
И такива нещица...


Понякога съм бяла и добра...
понякога съм си е***а майката...


Тема Re: KAKVO STAVA S MEN?нови [re: FlREBALL]  
Автор fairfff (Affrodisiiak)))
Публикувано22.07.02 17:30



....spokoino ,ne e lesno naistina ,no ne i nishto koi znae kolko osobeno ,prosto imash do sebe si ,,nesto,,poveche ot priatelka....
ako iskash mi pishi moje1@abv.bg-otg.na tovite vuprosi ima kolkoto iskash ........ zapazi samoObladanie,dishai dulboko i vsichko shte ok ,

All we need is love and fun!
...dve tolkova ne suvmestimi neshta


Тема Re: KAKVO STAVA S MEN?нови [re: FlREBALL]  
Авторkwartz (Нерегистриран)
Публикувано25.07.02 10:32



sledvai jelaniata si.



Тема Re: KAKVO STAVA S MEN?нови [re: dali_]  
Автор ¤ (¤)
Публикувано25.07.02 16:29



Много интересна позиция??

Тази тема не е подходяща за разискване в клуба, според мен, защото мненията, предствени пред всички, ако изключим отвлечените абстракции, които едва ли ще ти помогнат, неминуемо ще бъдат (авто)цензурирани.
Аз поне не бих могла да споделя почти нищо от собствения си опит на омъжена жена, харесваща и жени.
Така че, FlREBALL - най-добре е да пишеш лично на мейли или на кю,
или на бележки в дир-а - но се регистрирай - за да можеш да получаваш и ти.

Желая ти да намериш едно щастливо равновесие най-вече вътре в себе си!



Тема Re: KAKVO STAVA S MEN?нови [re: FlREBALL]  
Автор Гeвpek (същия)
Публикувано25.07.02 18:49



Защо да няма никой, с когото да говориш - мъж ти за какво е? (нали си семейна). Едва ли има съвременен мъж, на когото това да му прави особено впечатление - не поражда ревност, освен това е безобидно, безопасно /стига да е достатъчно дискретно/ и т.н., ще внесе и някаква интрига в семейството и въобще не мисля, че е някакъв проблем.

Друга е работата, ако си дотолкова обсебена от желанията си, че да не ти пука за семейството - това си е вече съвсем твой, личен въпрос (P.S.: в смисъл, че трябва да решиш дали сексът е най-важното в живота ти, след което да направиш някакъв избор).

Редактирано от Гeвpek на 25.07.02 18:53.



Тема Re: KAKVO STAVA S MEN?нови [re: fairfff]  
Авторlkj;lkj (Нерегистриран)
Публикувано25.07.02 21:44



';kln;lkn



Тема Re: KAKVO STAVA S MEN?нови [re: lkj;lkj]  
Автор fairfff (Affrodisiiak)))
Публикувано25.07.02 23:36





Kakvo?



All we need is love and fun!
...dve tolkova ne suvmestimi neshta

Редактирано от fairfff на 26.07.02 01:06.



Тема Re: KAKVO STAVA S MEN?нови [re: Гeвpek]  
Автор Lessy (7:7)
Публикувано26.07.02 08:06



Изказа се малко неподготвен, мисля...

Понякога съм бяла и добра...
понякога съм си е***а майката...


Тема Re: KAKVO STAVA S MEN? za Gevrek [re: FlREBALL]  
Авторfireball (Нерегистриран)
Публикувано26.07.02 22:40



Iskash li da te zapoznaya s moya maj da si pogovorite TOCHNO za tezi neshta?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.