Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:35 11.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Пояснение...нови [re: Ancheto]  
Автор eлия ()
Публикувано23.07.02 22:46



Хайде сега... живота...
Живота ни е застрашен от смога примерно... и ако чак толкова ни е скъп, защо не отидем да пасем кози в планината на чист въздух...
Живота се измерва в удоволствията, които успеем да изкопчим от него... преди да се оттеглим във "вечните ловни полета"...
Другото е суета...



Тема Re: AIDSнови [re: eлия]  
Автор Ancheto ()
Публикувано23.07.02 23:17



Abe myjete sa vinovni za vsichko
ako ne bqha te nikakvi zarazi nqmashe da ima
a sega i sled kato v chicagskiq universitet sa v proces na otkrivane kak jena moje da zabremenee ot druga jena puk hich nqma nikomu da sa nujni.



Тема Re: AIDSнови [re: Ancheto]  
Автор Aby (®)
Публикувано24.07.02 05:45



В клуб СПИН пуснах нещо любопитно, ако искаш го погледни...ще ти е лесно, направи ми впечатление, че там има малко хора. А лесбийките да най-НЕрисковата група от хората водещи полов живот


Път след път, пътища много...

Тема Re: AIDSнови [re: eлия]  
Авторpetja13 (Нерегистриран)
Публикувано24.07.02 09:02



Tova mi e predelno jasno, ne beshe nujno da mi go pojasnjavash, no vse pak ti blagodarja za informacijata.



Тема Re: AIDSнови [re: Ancheto]  
Авторpetja13 (Нерегистриран)
Публикувано24.07.02 09:09



Njakoj ima interes da ne gi poblikuvat sigurno.



Тема Re: AIDSнови [re: Ancheto]  
Автор Lessy (7:7)
Публикувано24.07.02 10:07



Преди два дена съобщиха, че ще се прави първия опит за клониране на човек - официално. Ставаше въпрос за семейство, което е опитало всички други методи. Всъщност детето ще е само на майката, защото ще се използват нейни клетки. Аз лично използвах тази новина да позлорадствам, че и за деца вече не ни трябват мъжете, докато мъжете без жени не могат все още да си имат дете.

Понякога съм бяла и добра...
понякога съм си е***а майката...


Тема Re: AIDSнови [re: Lessy]  
Автор eлия ()
Публикувано24.07.02 10:59



Това за което говори тя е нещо съвсем друго...
Взимат се клетки и на двамата родители... като детето носи гени и от двамата... Тоест - примерно от двете майки...
Така обаче се раждали само момичета... ако се вземат клетки от две жени...
Принципа е на клонирането... но не е клониране...



Тема Re: AIDSнови [re: petja13]  
Автор eлия ()
Публикувано24.07.02 11:06



Добре де... викаш че ти е пределно ясно...
Ми тогава как си виждала болен от СПИН... в какво се изразява болеста от СПИН...
Виждала си човек, болен от нещо друго.. а не от СПИН...



Тема Re: AIDSнови [re: eлия]  
Авторpetja13 (Нерегистриран)
Публикувано24.07.02 11:10



Da prava si, ok, prosto greshka na ezika, bolen chovek ot neshto v sledstvie na virusa sum vijdala.



Тема Re: Вжнови [re: eлия]  
Автор Гeвpeчka ()
Публикувано24.07.02 23:19



А, не се измъквам, известно време не бях в Сф, сега пък имам малко зор ... ако стане, няма начин да не се обадя, нали.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.