Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:47 29.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Narkotiziнови  
Автор duende ()
Публикувано09.06.02 10:58



Kato stana vapros za koz v temata za mireto i reshich da vi popitam:Kakvo vi e

otnoshenieto kam narkotizite? Smjatate li 4e ima takiva koito ne vredjat 4ak

tolkova i trjabva da stanat legalni? Mislite li 4e alkohola moje da se postavi na

edno stapalo s marihuanata? I oste edin vapros : Upotrebjavate li narkotizi?



Тема Re: Narkotiziнови [re: duende]  
Автор tram...traam (Peia si...)
Публикувано09.06.02 12:13



...njamam otnoshenie kam narkotizite,no vse mi se struva,che e njakak si po-dostoino da ostavish njakogo sam da reshava kakvo da pravi sas sebe si,otkolkoto da mu zabranjavash da pravi nesto....
....vie zamisljali li ste se-zasto ,vsastnost,sa zabraneni narkotizite...?
...ne kazvaite-vredni sa za zdraveto i okolnite...ima i drugi adski vredni nesta...

...tram-traam...tram-tram-traam...
"Pei si,Penke,le"-Dostoevski


Тема alkoholaнови [re: tram...traam]  
Автор duende ()
Публикувано09.06.02 12:58



da...alkohola naprimer e dosta po vreden i pri4injava pove4e bolesti otkolkoto

marihuanata.. s koeto ne iskam da kaja vmesto da piete pushete marihuana..



Тема Re: Narkotiziнови [re: duende]  
Автор mireto:) (Le soleil)
Публикувано09.06.02 13:07



Лично аз не мисля че тревата е наркотик. За наркотик може да се каже - кокаин, хероин, екстази, амфетамини и други подобни, които изцяло помрачават мозъка и те вкарват в една илюзия. Хашиша също не е наркотик, повдига ти настроението, ако ти е било добре, ако си се чувствал зле, се чувстваш още по зле. LSD - халюцинации, може да се каже че е наркотик. Но тревата според мен не е и за това и пуша. Не пуша защото съм пристрастена, а защото ми харесва, правя нещо което ми харесва. С алкохола също е така, но честно казано може би предпочитам повече тревата пред алкохола...но вече си зависи и от случая....Абе доста объркано пиша, но се надявам да ме разбереш!
А и относно тревата- мисля че знаеш че в доста страни тя е легална и се продава под път и над път. Ексовете също....

Всеки човек умира, но не всеки наистина живее!


Тема Re: alkoholaнови [re: duende]  
Автор mireto:) (Le soleil)
Публикувано09.06.02 13:09



А и тревата се препоръчва за астматици...аз съм такава:)

Всеки човек умира, но не всеки наистина живее!


Тема Защо говорите наизуст...нови [re: tram...traam]  
Автор eлия ()
Публикувано09.06.02 13:59



Наркотиците не са забранени... забранена е продажбата и разпространението им... това са различни неща...



Тема Re: Narkotiziнови [re: mireto:)]  
Автор eлия ()
Публикувано09.06.02 14:07



Мире... първо... не е вярно, че тревата не е наркотик... тя е леко упойващо вещество... но от това се започва... споко... давай така и ще стигнеш бързо до твърдата дрога...
Второ... не е вярно и това, че в държавите където са легализирани, марихуаната се продава свободно...
Там има специални заведения в които се продава и само вътре в тях се пуши... също така не се допускат непълнолетни вътре. Направено е именно за по-голям контрол върху употребата. Съответно, който иска да пуши и е пълнолетен - отива там и пуши легално... ако има дилър на улицата - той се съди... ако на улицата заловят сделка - съдят и купувача...
За това хората отиват да пушат в специално определените заведения а не рискуват затвор, ако си купят от дилър... целта е да се унищожи пазара, за да не се зарибяват деца и млади хора...
И не се заблуждавай, че да пушиш трева е безобидно... към трева не се привиква... но спира да ти въздейства в един момент... и с намаляването на това въздйствие идва и следващата логична крачка - да се усили ефекта и... в началото в комбинация с алкохол... после с нещо по-силно... и връщане назад няма...
Но...това си е твоя живот...



Тема Re: Narkotiziнови [re: duende]  
Автор eлия ()
Публикувано09.06.02 14:11



Не пия алкохол...
Не съм и няма да оглупея толкова... че да се съсипвам сама с наркотици...
Изобщо - избягвам неща, които ще ми отнемат контрола върху поведението ми... искам волята ми да си зависи от мен... и да си запазя здравето и свежеста...
Които искат наркотици - моля... живота им си е техен.. не може всички да сме Over The Top



Тема Re: Narkotiziнови [re: duende]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано09.06.02 14:14



преди време обсъждахме надълго тази тема. виж


има отговори на въпросите ти, и то от различни позиции.

IMAGINE...

Тема offtopic: виж си бележкитенови [re: eлия]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано09.06.02 14:17



.

IMAGINE...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.