Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:46 28.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Обичам си го този клуб :-)нови  
Автор Aby (®)
Публикувано07.06.02 01:46



Ще Ви разкажа една история, не е за тук, но искам да я споделя и не ме пращайте в клуб "споделено" че него го хакват и не знам дали няма да ми изчезне блестящата историйка.

Имало един служител във фирма който бил на много низш пост и вечно се стремял нагоре, но горкия, освен, че бил нисък и дебел, нямал и никакви дарби с които да блесне и години си кюткал на бюрото.
Много му се искало да се издигне и да общува с шефката си, която била пълна противоположност на самия него, но уви такъв шанс нямало. Един ден обаче му звъни телефона, а отсреща не бил кой да е, а баш шефката и той направо изумял. Викнала го тя при нея и той припкайки се озовал в офиса й. Там, говорили нещо безсмислено и се върнал на бюрото си щастлив, че е забелязан. Дори започнал да се заглежда в огледалото и да си мечтае.
И така ден след ден телефонът звънял, а шефката все повече го слушала, докато той говори и през цялото време се смеела. Той се възгордявал, колко бил забавен и започнал да се надува пред останалите, стигнал до там, че се помислил за шеф. И накрая дори си позволил да обиди заместника. Последния се зачудил доста, качил се при шефката и я попитал:
- Абе ти какво толкова го викаш оня при теб, той май си мисли, че е дясната ти ръка?
-Ти в ред ли си бе, избухнала в смях шефката, той е толкова посредствен, толкова заблуден, че ме разтоварва, непрекъснато ми говори глупости, има толкова дребни занимания, че като се почувствам преуморена го викам и просто го питам как е минал денят му, а той така се унася и прехласва, че ме разсейва.
Мъжът продължил да се възгордява и накрая след поредната забележка към заместника, шефката отново го извикала. Но този път да му връчи последната заплата, преди увонението му. Като намекнала, че шутове лесно се намират, за да го заместят.

Редактирано от Aby на 07.06.02 02:26.



Тема Re: Обичам си го този клуб :-)нови [re: Aby]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано07.06.02 02:14



В Споделено и аз не мога да трия. Спокойно.

Казах.


Тема Re: Обичам си го този клуб :-)нови [re: jj]  
Автор Aby (®)
Публикувано07.06.02 02:21



Оправиха ли Ви клуба, гадна работа беше това. Аз всъщност ще мина след малко.
А защо не можеш да триеш, нали си модератор?

И надявам се не си разбрал темата ми погрешно, тя е за тук и не исках излишно да ме препращат



Път след път, пътища много...

Тема Re: Обичам си го този клуб :-)нови [re: Aby]  
Автор Coня (Дете на ноща)
Публикувано07.06.02 02:32



Знаеш ли, аз пък лудо си обичам Споделено.
Така че прибави към своето "Пращай" отпред ОТ и после едно "от"
и дано ми разбереш намека...

Разкажете ми приказка...


Тема Re: Обичам си го този клуб :-)нови [re: Aby]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано07.06.02 02:38



Оправиха го, да - а иначе всички модове в момента са със снети права.
Докато се поправи бъга, който позволи случилото се. Не се притеснявай - всичко изтрито бе възстановено, с изключение на няколко поста.

Казах.


Тема Re: Обичам си го този клуб :-)нови [re: Coня]  
Автор Aby (®)
Публикувано07.06.02 02:30






Път след път, пътища много...

Тема Re: Обичам си го този клуб :-)нови [re: jj]  
Автор Aby (®)
Публикувано07.06.02 02:37



Невярвам някой да се е притеснил от това, в сто теми се изясни, че всичко ще се върне, но все пак е гадно това.
Искам да те попитам нещо, ако не е за тук се надявам да ми драснеш бележка, защото наистина много ме интересува. Може ли това да се случи и в друг клуб? В смисъл бъг в софтуера на дира ли е или хакната модераторска парола?

Благодаря.



Път след път, пътища много...

Тема Re: Обичам си го този клуб :-)нови [re: Coня]  
Автор Aby (®)
Публикувано07.06.02 02:43



Знаеш ли това което казваш може да се разбира двузначно...кое да си избера?


Път след път, пътища много...

Тема Re: Обичам си го този клуб :-)нови [re: Aby]  
Автор Coня (Дете на ноща)
Публикувано07.06.02 02:55



Избери си по-красивото :-)

Разкажете ми приказка...


Тема Re: Обичам си го този клуб :-)нови [re: Coня]  
Автор Aby (®)
Публикувано07.06.02 03:07



Благодаря, надявах се да кажеш това


Път след път, пътища много...


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.