Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:21 17.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Я ми отговорете сега...нови [re: Elfi]  
Автор willy_s (wallflower)
Публикувано31.05.02 20:03



camel lights ili boro lights sa cigarite, kogato ne sym si v nas. kogato sym si v nas karam na MM, haresvat mi.
kakvo piya_? pochti neprestanno kafe ili chai. voda syshto.
alkohol...hmm, bira, no naposledyk ne mi e lyubima. cherveno vino ili pyk "jameson" syshto e dobre.

"i appreciate your efforts to be supernaturally nice and i know it's not your fault that you're not god or jesus christ..."



Тема хич даженови [re: Aby]  
Автор D. (...)
Публикувано31.05.02 23:00



ако питаш конкретно мен. Но за сметка на това съм обградена с пушачи и дозата си я взимам

Редактирано от D. на 31.05.02 23:03.



Тема Re: Я ми отговорете сега...нови [re: mireto:)]  
Автор Lucid (clair de lune)
Публикувано01.06.02 00:58



Не пуша.
А иначе пия... почти всичко. Без анасон. И водка.
Тъмна бира - Столично с текили. И коктейли. Ах, даааааа...

Who does not love too much, does not love enough - Pascal


Тема Re: хич даженови [re: D.]  
Автор mireto:) (Le soleil)
Публикувано01.06.02 12:58



То това е още по вредно!

Всеки човек умира, но не всеки наистина живее!


Тема Re: Я ми отговорете сега...нови [re: Elfi]  
Автор mireto:) (Le soleil)
Публикувано01.06.02 13:04



Ми просто ми е интересно деее:))) А как успя да откажеш цигарите???? А и що водка с вода, а не със сокче или кола нещо?!

Всеки човек умира, но не всеки наистина живее!


Тема Re: Я ми отговорете сега...нови [re: willy_s]  
Автор mireto:) (Le soleil)
Публикувано01.06.02 13:05



Ам, MM са ужасниии

Всеки човек умира, но не всеки наистина живее!


Тема Re: Я ми отговорете сега...нови [re: Lucid]  
Автор mireto:) (Le soleil)
Публикувано01.06.02 13:06



Аз вчера и аз пих текила, не бях пила от сума ти време....и бира и водка....и ми беше екстра

Всеки човек умира, но не всеки наистина живее!


Тема Re: Я ми отговорете сега...нови [re: mireto:)]  
Авторdali_ (Нерегистриран)
Публикувано01.06.02 13:10



Ne znam ima li niakakvo zna4enie koi kakvo pie i pu6i. Tova ne e niakakvo dostoinstvo , no iavno za malkata ti vazrast e takova. Vseki izbira sam dali da sasipva tialoto si ili ne. Pak i da ti kaja grozna gledka e da vidi6 piana jena.Ne iskam da zvu4a,kato niakakva lelka prevazhojdam te s po4ti 11godini, no naistina si pomisli. Ne vi razbiram az dne6nata mladej, tazi degradacia koiato vi e obhvanala. O6te ne izlezli ot detskata gradina i ve4e zahapali cigarata i nadignali butilkata. Pak i niamate nikakvi interesi, dostata4no vi e da stoite pred kompiutrite i da haitosvate, pro4etete niakoia kniga razli4na ot fantastika, otidetet na niakoi cennosten film,posetete niakoia izlojba zapoznaite se sveta na kulturata i posle ve4e naistina ima s kakvo da se gordete. Porocite ne sa nai-vajnoto v jivota



Тема Re: Я ми отговорете сега...нови [re: dali_]  
Автор mireto:) (Le soleil)
Публикувано01.06.02 13:44



Ало, ако мислиш да показваш колко си културна - не в тази тема. Явно тук сме отговорили само деградирали личности, не мога да разбера защо изобщо отговаряш като не ти харесва. Трай си там и си се наслаждавай на книгите и изложбите, аз през това време отивам да пуша една, щото от такива хора като тебе, ми се вдига кръвното.....

Всеки човек умира, но не всеки наистина живее!


Тема Re: Я ми отговорете сега...нови [re: mireto:)]  
Автор2 klas (Нерегистриран)
Публикувано01.06.02 14:43



abe mire, mnogo se qdosva6!!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.