Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:03 30.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема папката за обявинови  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано28.04.02 02:45



стана място за чат. лошо няма. но не е по правилата.

IMAGINE...


Тема чат в папката за обявинови [re: Джeйн]  
Автор LessyМодератор (@)
Публикувано28.04.02 10:00



За съжаление в

не е изрично указано, че чатът в "папката за обяви" е забранен (а което не е забранено, е разрешено) и че подобни постинги ще бъдат изтривани. Според мен, това е пропуск, който трябва да бъде поправен.
В този момент мога само да помоля eva_s и Aby за разрешение да изтрия чат постингите им в темата, за да се запази тя "чиста" и да е максимално полезна за интересуващите се. Ако не получа отговор, ще приема, че оставят решението на мен.



Тема Re: чат в папката за обявинови [re: Lessy]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано28.04.02 10:41



и аз това исках да кажа - да бъде максимално полезна по предназначение. само че не го изказах като хората.
благодаря ти

IMAGINE...


Тема Re: папката за обявинови [re: Джeйн]  
Автор Aby (®)
Публикувано28.04.02 17:03



Ех де, споко ми аз с една от шефките си говоря, освен това си обявяваме мирки и подобни, да не казвам, че това е първото сватосване в клуба Що не го прибавим и това в правилата, та като си пишем нощем и на сутринта "първата смяна" да си има работа.
Шегата на страна, просто се заговорихме в тази тема, не е нарочно.




Тема Re: чат в папката за обявинови [re: Lessy]  
Автор Aby (®)
Публикувано28.04.02 17:06



Аз пък съм го пуснала на Джейн....махай ги, споко и наистина може да се добави в правилата и извинения за създадената работа, но ми е кефффф.

Честит празник на всички цветя, растения, дървенца, храсти и подобни




Тема Re: чат в папката за обявинови [re: Lessy]  
Автор eva_ss (eva_s)
Публикувано28.04.02 17:10



Нямам против да ги махнеш и аз:-) Вече се разбрахме:-))

само между другото - в тази папка има околко 17 постинга, които не са обяви. Може би трябва и те да се махнат, за да се запази темата чиста:-)

златото е злато, дори стъпкано долу в прахта...


Тема Re: чат в папката за обявинови [re: eva_ss]  
Автор Aby (®)
Публикувано28.04.02 17:13



Е голямо почистване ще му ударите
ДНЕС Е ДЕН ЗА ПРАЗНУВАНЕ, А НЕ ЗА чистине беееееееее




Тема Re: чат в папката за обявинови [re: Aby]  
Автор eva_ss (eva_s)
Публикувано28.04.02 17:23



е да, ама в правилата не сте дали почивен ден на модераторите, та сега и време за почивка нямаме горките ние:-)

Честит празник и от мен на цвететата в клуба :-)

златото е злато, дори стъпкано долу в прахта...


Тема Re: чат в папката за обявинови [re: eva_ss]  
Автор Aby (®)
Публикувано28.04.02 17:50



Хайде не реви толкова и вие, ако се оплаквате, не стига, че сте два, а на всичкото отгоре щом има нещо нередно се пуска тема от многото отговорни посетителки тук, като мен хихик.



Тема Re: чат в папката за обявинови [re: Aby]  
Автор eva_ss (eva_s)
Публикувано28.04.02 22:55



абе аз като съм се разревала, вземи ме утеши, а не ми разказвай колко малко работа имаме :-)))

златото е злато, дори стъпкано долу в прахта...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.