Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:48 27.06.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Темата на елия - e-mail-и, хисторита, чатовенови  
Автор LessyМодератор (@)
Публикувано05.04.02 14:07



Проблемът, който постави началото на всички последващи събития е все още нерешен. Беше казано, че хората, пишещи тук трябва да преценят дали темата, пусната от елия

трябва да съществува по начина, по който е пусната, т.е. с и-мейлите, снимките и ICQ номерата или те трябва да бъдат изтрити.
Тъй като доста хора са изказали становището си, за да не ги карам да го правят наново, ще ги посоча направо. Използвала съм темите:





Ако някого съм пропуснала или не съм разбрала добре становището му, ще помоля да ме извини и поправи.
Нека който има мнение по въпроса (освен изброените) за съществуване на темата С e-mail-ите и снимките или за съществуването й БЕЗ тях, да го напише тук. Моля да не се разисква и обсъжда, а само да се изрази мнение за или против.
След два дена тази тема ще бъде заключена и въпросът ще се сметне за приключен с мнението на мнозинството.


За съществуване на темата със снимки, и-мейли и номера на ICQ:
елия
eva_s
mireto:)
Aby
Lessy
Jacky
SamoTia
Jesica
duende
iva_g
tia
soldier of fortune


За съществуване на темата без снимки, и-мейли и ICQ номера:
Джейн
YD
fairfff
willy`s
nikoletta
Lucid
някоя ?


07.04. (7.30 ч. ) Съжалявам за пропуска. Бе ми напомнено, че двата дена на практика се падат почивните дни, а тогава по-малко хора влизат в интернет и могат да се окажат ощетени. Поради това темата ще бъде оставена малко повече - а именно - до 8.30ч. на 09.04.
Тъй като ми бе поискано обяснение за някои мои действия, то и там хората са прави, не бях упоменала изрично при поставянето на темата, че няма да се допуска чат, тъй като тя е за гласуване и подобни постинги ще бъдат трити, а съм го изразила пожелателно. Но тъй като пожелателното се оказва недействащо, то позволете да направя и тази поправка и да напиша ИЗРИЧНО, че чат постинги и не по темата ще бъдат изтривани.
Предварително благодаря за разбирането.

Редактирано от Lessy на 07.04.02 07:30.



Тема Re: Темата на елия - e-mail-и, хисторита, чатовенови [re: Lessy]  
Автор Aby (®)
Публикувано05.04.02 14:23



Разрешаването на съществуването на подобна тема ще даде възможност за злоупотреби. Няколко пъти писах в постингите си по време на разправията тук, че моето мнение е близко до това на Джейн, лу и няколко други, но не му е мястото и времето да се обсъжда. Елия също го каза и вярвам, че тя ще напише доста ясно какво има предвид. Аз съм ЗА обсъждане на въпроса тук, а не за гласуване, нека заедно да решим проблема. А моето лично мнение е, че темата трябва да остане пълна-в смисъл с мейли, кю-та и снимки, само и единствено, ако това се обяви за прецедент и вид успокоение за всяка която получава подобна пумия в пощата си. Ако темата се остави трябва да е много ясно казано, че е първа и последна подобна тук. Разбира се идеята със сайта също е добра, предполагам пускане на връзка към нея няма да е нарушаване на каквито и да било правила...доста смешно, нали? Като правилата са слаби и нарушаването им е лесно. Качваш си подобно нещо в мрежата, пускаш връзка и хоп-избегнал си спора и триенето. Наистина трябва да се поговори и да си оправим правилата тук, ако искаме да сме защитени и да не се забравя естеството на този клуб. Подобно тема, подобен прецедент ни е нужна на нас и най-много на още 4 клуба. Надявам се всички да се отнесем отговорно към това за да не стане, вместо изписани вежди-извадени очи.

Приятен ден и благодаря за темата-нужна е.


А, да не забравя-моля Ви, не превръщайте тази тема в караница, нека поговорим, като зрели хора.

Редактирано от Aby на 05.04.02 14:26.



Тема Re: Темата на елия - e-mail-и, хисторита, чатовенови [re: Aby]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано05.04.02 14:33



ако Елия може, защо аз да не мога? освен ако не се запише изрично, че за Елия има отделни правила, които не важат за другите.

питам съвсем сериозно! не е заяждане, а принципен въпрос.

IMAGINE...


Тема Re: Темата на елия - e-mail-и, хисторита, чатовенови [re: Aby]  
Автор LessyМодератор (@)
Публикувано05.04.02 14:38



Мисля, че достатъчно надълго и нашироко бе обсъждан въпроса.
Ще помоля само за мнения за и против.

Благодаря на всички предварително.

Редактирано от Lessy на 05.04.02 14:45.



Тема Re: Темата на елия - e-mail-и, хисторита, чатовенови [re: Lessy]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано05.04.02 14:42



Аби повдига важен въпрос - САМО за темата на Елия ли има/няма ограничение - или за всички подобни теми?

IMAGINE...


Тема Re: Темата на елия - e-mail-и, хисторита, чатовенови [re: Джeйн]  
Автор LessyМодератор (@)
Публикувано05.04.02 14:47



Аз лично бих се ограничила само до темата на елия. А тя като прецедент би била пример и довод за други подобни.



Тема Re: Темата на елия - e-mail-и, хисторита, чатовенови [re: Lessy]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано05.04.02 15:00



щом е пример и прецедент, като модератор не трябва да триеш всяка подобна. това означава прецедент.

IMAGINE...


Тема Re: Темата на елия - e-mail-и, хисторита, чатовенови [re: Джeйн]  
Автор Aby (®)
Публикувано05.04.02 15:03



Джейн недей така, не искам отново да стават караници. Още тогава писах, че имам мнение по въпроса и ще го изкажа, като има подходяща тема и време за това. Разбира се, че ти можеш, някъде да съм го оспорила или дори намекнала, споменах Елия защото говорих с нея-с теб не съм...това е. Никъде не съм била твърдо ЗА оставянето на темата без редакции, исках диалог, ако пък неможеше да има ок-да не се пипа.
Отново ли искаш да се пренесе спора, отново ли трябва да си вадя постингите и да показвам какво съм писала...моля те!
Това е важно и е важно взаимно да го решим- ние, тези които пишат тук и тези които страдат от подобни боклуци в пощите си. Не знам защо си чела само това което си искала, но на Елия казвам, че мнението ми е различно от нейното, а на теб и лу, че е близко до вашето...спора не беше за това Джейн.




Тема Re: Темата на елия - e-mail-и, хисторита, чатовенови [re: Lessy]  
Автор Aby (®)
Публикувано05.04.02 15:08



Глупости, това не е вярно.
Обсъждаха се други неща, за темата имаше основно нападки и караници Леси. Наложи се други да решават трябва ли да я има в този вид или не.
Със сила не става и за това и нямаше конструктивен диалог...върни я, остави я-ОК, но не ми казвай, че е обсъждано и, че не трябва да се говори за това. Ако я няма, утре друго момиче ще е подтиснато и ще е в депресия, ако я има без ясна обосновка какво прави тук, утре някой ще злоупотреби с това момиче с мен или с теб.




Тема Re: Темата на елия - e-mail-и, хисторита, чатовенови [re: Lessy]  
АвторDeborah (Нерегистриран)
Публикувано05.04.02 15:09



Po moe mnenie,
klubat ne e miasto kadeto e neobhodimo ili tryabva da se publikuvat podobni temi,
stryva mi se elia ima sobstven sait




Pri tova ne losh


Blagodaria za vniamanieto

Deborah




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.