Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:27 30.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: ПРИКЛЮЧИнови [re: Джeйн]  
Автор Aby (®)
Публикувано27.03.02 03:19



Приемам думите ти за истина.
Нещата са в ръцете ти. Не си махнала пагона значи можеш да избереш свой заместник. Смятам, че това ще е най-добре за клуба...нови избори също може да се правят, но ми се струва, че е излишно. Имаше избори, имаше кандидати и се видя мнението на хората тук...

Приятен ден...казах каквото исках и приключвам.




Тема Re: В същото време...edin kurshum za mnogo zaici))нови [re: fairfff]  
Автор eлия ()
Публикувано27.03.02 03:57



СЪС приятели и ЗА приятели аз винаги играя по правилата мила... Да си видяла или чула за мой бивш приятел?... Да искам много от приятелите си... но давам повече... и горя за тях повече отколкото за себе си. Да не говорим, че приемам на свой гръб повечето от ударите и срещу тях...
Но към неприятелите, наистина забравям всякакви правила... аз не съм боксьор на олимпиада, а уличен боец...Както и да е...
Ревността е много тихо изразена при мен, доколкото изобщо я има... и тя е насочена повече към отношението отколкото към поведението. За това и не те разбрах май.



Тема Re: А моето мнение е друго... !!!нови [re: YD]  
Автор eлия ()
Публикувано27.03.02 04:02



И това му е лошото, че има лагери тук...ама то май навсякъде ги има



Тема Re: koroviev,нови [re: nagyl]  
Автор eлия ()
Публикувано27.03.02 04:03



Все поназнайвам по нещичко и от това... не само от шпагатите



Тема Съгласна...нови [re: Джeйн]  
Автор eлия ()
Публикувано27.03.02 04:13



И тук не можеш дори да допуснеш, колко допирни точки имаме... май само нюансите бутнаха колибката...
Преди да започне всичко, ти казах, че те харесвам всъщност, и сега те харесвам и използвах лични нападки, но не и лични чувства... това пак са нюанси...
И ти и аз се борихме достойно... аз не подбирах средствата, но знам, че и ти не винаги ги подбираше... не колкото аз може би... но нека обсъдим всичко, и най-вече допирните си точки, когато всичко свърши... ти си на ход Джейн... аз спирам да чопля темата. Може и да ти е непонятно, но наистина повярвах, че достойнството за което претендираш го имаш... Стане ли факт, ще призная и грешката си, че се съмнявам...
Кой как ще ми я върне темата е въпрос, който.... може и новия модератор... все едно...
Избори аз да правя??? Не мисля... Клуба да реши...или както предложи Джеси, ти посочи... мисля, че заслужаваш това право напълно... за мен е без значение коя ще е.



Тема Re: скандалът приключи. права съм и се оттеглям.нови [re: Джeйн]  
Автор Byclops (Eye in the sky)
Публикувано27.03.02 07:14



Зaвиждaм ти нa търпението! Кaк можa дa го нaпишеш толковa дълго?:)Зa тези които те рaзбирaт и 2 думи сa достaтъчни, зa тези които не те - и 100 пъти по толковa нямa дa стигнaт... Жaлко че се стигнa дотук... Ако някой се чувствa победител дa му е честито



Тема Престани!нови [re: Джeйн]  
Автор sega (никоя)
Публикувано27.03.02 09:34



Права си, оттегли се!
Присъединявам се към Aby. Много те бива в тактическите ходове. Странното е, че пак се намират такива, които го удрят на молба "Джейн, не си отивай! Джейн, в чии ръце ще оставиш модераторството (разбирай - в чии ръце ще ни оставиш)". В думата арбитър също се крие достатъчно сила и еднолично решение, така че не си само модератор, а и човек, който може и трябва, когато е необходимо, да взема еднолични решения, без да се интересува в крайна сметка, на кого и колко ще угоди. А на теб явно доста ти пука да угодиш ако не на всички, то поне на по-голямата част от т.нар. аудитория, за да останеш ВСЕ ПАК модератор. И май войната е само твоя - модератор на всяка цена. Твой проблем в крайна сметка. Като знаеш, че има черна овца в стадото или може би повечко, ще ги следиш, това също е част от ръководенето и ако нещо не ти изнася няма да търчиш при админи или там други ръководни кадри, а ще го решиш САМА независимо от това, какво ще ти коства: нерви, усилия, търпение, компромис и т.н. Преди време ти бяха обрали офиса...сега пък дир-проблем....какво ще бъде следващия път? толкова ли не се намери компютър в едномилионна София, който да те пусне в клуба да модерираш? Или по-точно - да маневрираш? Или да манипулираш "вродени способности плюс професионална подготовка".... И точно пресечните точки пораждат конфликта. Обаче, когато пресекат твоята! И какво? Подразни се, че Ева намери компромисен вариант? И сега - аз многострадалната, обидената Джейн я оставям да се оправя, тя си го направи, тя да си го оправя. Обаче, докато не си изберете модератор, аз ще продължавам да многострадая. Да , не можахме да си изберем модератор предния път, подозирам, че и този път ще е така. Ами момичета дайте да се обърнем и ние към администраторите да ни изберат модератор? След като не можем сами...Всяко стадо си заслужава овчаря...извинете за перифразата...

P.S. Преди време скромната социалистическа милиция, когато не можеше да се справи с крадците, им налепи снимките по големите супермаркети. Да се пазят хората сами. Та въпросните личности (дори не си направих труда да изчета постингите в темата на Елия - извинявай Елия) да не са си пращали снимките. Проблемът си е техен. Не са оценили получателя както трябва. Поели са риск. Залъкът се оказва прекалено голям за тяхната уста. Хак да им е! Не харесвам методите на Елия, но пък шапка й свалям. Поне не се държи като ръжен. Може и да няма способности за модератор, но пък за екзекутор има. Понякога милостта към виновните е предателство към невинните. И когато обществените закони са безсилни да въздадат правосъдие, хората въздават възмездие. Съжалявам, че това тук се превърна отново в личностна война, радвам се обаче, че все пак останаха личности в този клуб, зад които си струва да застане човек.
А да...щях да забравя..."очернената" Ева не се "срамува" да пише като обикновен член на клуба...а неискащата, о да и неможещата да ни модерира Джейн...(манипулативни многоточия, извинете:)...и нещо друго се сетих за посредничеството...ама както казваш Джейн "вродени способности плюс професионална подготовка"....
Надявам се да не ви хареса дами и без това ме "обвиниха" в неконфликтност. По-конфликтна от това...може и да мога...и съм пристрастна.:))))Искам си модератор, който да си ми угажда. Тъй де!
Цирковата програма се обогатява! Билети...?...ъъъъъ...не знам при кого:))))

душата върви по всички пътеки, стига да имаш душа...майната им на пътеките...


Тема допълнение самонови [re: Джeйн]  
Автор eva_sМодератор (......)
Публикувано27.03.02 09:43



към p.s.-a
Решението обсъдихме, Джейн... Не че е толкова важно, но ми се струва некоректно да твърдиш, че нямаш общо с това.

златото е злато, дори стъпкано долу в прахта...


Тема Re: Нищо не е приключило!нови [re: Aby]  
Автор Moonbeam (tarseshta)
Публикувано27.03.02 10:41



Mnogo hubavo...abe ot kude izliahte cialata taia tinia....veche se chudia dali sum v klub 'Eva i Eva'...ili na kalni bani??!! Ne moje nikoi , nikogo v nishto da obviniava bez da e siguren....zashtoto i Elia ima dosta informacia ot klub'Administracia", koito e dostupen samo za moderatori i kato si pomislia samo ot kude moje da ia ima...?!! No tova sa samo predpolojenia i ne moje da se obviniava nikoi. No ako predpolojeniata mi sa viarni, to mislia , che Elia e veche novia moderator. Ostava samo da glasuvame i da i dadem pagona. Strashno mi se iska da ia vidia kato moderatorka Elia v tozi klub i shte glasuvam za neia s dve ruce!!! Derzai Elia, abe ti napravo si strahotna!!!!!!!!



Тема Re: Престани!нови [re: sega]  
Автор Moonbeam (tarseshta)
Публикувано27.03.02 10:50



Manipulirat se samo slabite hora.....zashto Elia , Eva ili Gane ne manipulirat men!!!! Ima mai dosta manipulirani dami v tozi klub, no ne iskat da si go priznaiat ili ne go vijdat, da dobrite manipulatori go praviat dobre!!! A za tova dali Eva e bezpristrasna, moje da se pospori, no kakto se kazva sled vreme/dano da e po skoro/, vsichko samo shte si izleze naiave! Pone az sum optimistka i togava shte se prolichi mnogo isno koi , kogo e manipuliral. Shto se otnasia do Gane, az sum obedena , che tia niama da e moderator poveche tuk , zashtoto tova ne e klub, a arena. Ako niakoi iska da se bie da napravi turnir bre...moje i da ima jelaeshti dami da se vkliuchat!!!! haha....az puk iskam da sum, neutralen arbitur, mi che to tuk vseki si iska po neshto!!! Aide lek den i gledaite povechko v svoite panichki ne v chujdite!!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.