Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:50 30.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема И аз ти се извинявам...но...нови [re: koroviev]  
Автор eлия ()
Публикувано26.03.02 20:35



Какво значи мнение на администратор, предадено ни от едната страна по случая, което мнение е в нейна полза ама тя не го спазва...
Значи три неща... или мнението не е такова каквото ни го предават...
Или е било пак само препоръчително... тоест "Аз така бих постъпил, но ти си реши"
Или самата Джейн ясно съзнава грешността на това мнение и вредата, която то би нанесло на дира, която вреда ще е пряка последица от нейните действия в този Клуб.

Мнението на Админа би трябвало да бъде изразено от самия Админ, и факта, че има спор с оставка на модератор, обсъждане в Административния форум и предаване на мнение на Администратор, говори, че админите не само много добре знаят за този възникнал казус, но и следят как се развива. Чакат дали ще се откажа с други думи... но аз няма да се откажа. НЯМА! НЯМА!

Та след като ми върнат темата и Джейн подаде оставка, тук ще се има прецедент, който аз създадох, и който ще съм отстояла. Което би трябвало да ги наведе на мисълта, че може и да им подскажа варианти да се справят със следващите такива казуси... Ама и да им се моля ли за да им помогна? Акъла не ми го побира....
То това не е и единствения казус който ги очаква де...



Тема Още нещо...нови [re: koroviev]  
Автор eлия ()
Публикувано26.03.02 20:44



Не може да бъда принуждавана, да спазвм морални норми и аспекти... Морала не е наказуем... тоест не мога да бъда трита и мачкана със сила. Може да ме порицаят, да не общуват с мен, да ме заклеймят... но не и да ме накажат...
Примерно ако един мъж е женен и жена му изчука всичките му приятели и го разкаже на приятелките си, тогава е нарушен морала... за това нещо 15 дена принудителен труд ли трябва да я осъдят питам?
Не може и да се иска от мен да спазвам правила и закони, които ги няма. Може да бъда помолена за това, но не и принуждавана. Еми аз сега ще ти кажа, че ти например си нарушил точка 5 от правилата на Дир-а изразявайки несъгласие с мен, с което си ми:
Причинил безпокойство
Дискредитирал си ме пред приятелките ми като комптентна
И е неприемливо от мен по други причини

Хайде сега да те трият.....



Тема Re: И аз ти се извинявам...но...нови [re: eлия]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано26.03.02 20:48



хаха - егати реваншизма ;)

елче, куул даун бе. не си центурана света.
може админите толкова да не им пука че да не са решили да си правят труда специално за теб да идват тук ;).
а може и въобще да не могат да си представят че джеин би била подозирана от някои в някви си намерения, че и интерпретаци да последват от това че не се е явил господ с огнени букви да ти каже отговора си.

live and let live. hate is NOT a familly value.

_____________________________________
Out of my mind - back in 5 min.
K.


Тема Begemotusнови [re: koroviev]  
Автор Лy (seductive)
Публикувано26.03.02 20:51



Има как да бъдат налагани. За какво си мислиш, че са модераторите тука? Аз идвам от гювеч и щях да се изненадам, ако тук при толкова много клубове и толкова много посетители нямаше модератори. Нали те са сложени точно, за да съблюдават за спазването на правилата. Ето затова подкрепям Джейн - видях каква кауза има и знам, че ако тя е тук няма да допусне някой да публикува снимката и мейла ми. За разлика от ева_с...




Тема Re: Още нещо...нови [re: eлия]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано26.03.02 20:51



виж - всеки си носи последствията от деиствията си. последствия има на всяко деиствие. дори и тези последствия които някои не е подозирал че ще се случат, и тях ги има. това е.
въпроса които всеки трябва да си задава е - кое от всичките неща които ми се случват е последствие от деиствията ми.

хаиде със здраве.

(например моето появявяне тук е едно от тях (последствия на твои деиствия). понеже темата за е-маилите ме засяга лично. за разлика от всички останали теми в които не не само не съм писал но и не съм чел. а видях диспута понеже ник на които бях направил 'дирене' беше част от диспута.
това е дребен пример, за негативно - според много хора, последствие. има и много други потенциални дългосрочни последствия които не ми се обясняват)


_____________________________________
Out of my mind - back in 5 min.
K.

Редактирано от koroviev на 26.03.02 21:27.



Тема Re: Да ти кажа нещо...нови [re: eлия]  
Автор Гeвpek (д-р на вс.науки)
Публикувано26.03.02 20:53



Все пак не забравяй, че аз наистина не правя пряка връзка с Дир-а,
клубирането за мен е 100% fun (не 99%) и наистина забрави за адвокати и щуротии по повод виртуалния спор тук (най-малкото, защото тук си "Елия" без ЕГН , а "Елия" ще трябва да ти издаде нотариално заверено пълномощно, за да й представляваш интересите, виждаш ли какви щуротии и колко общо има реалността с това тук... Споко, споко, споко !!! !!! !!! Take it easy! И тебе не могат да атакуват, ще трябва да атакуват някоя си "Елия", пък в електронния свят тя е на 2-3 годинки само и е непълнолетна ).

И-мейлът в профила ми работи (макар че е малко особено словосъчетан ), макар името там да е измислено - не тежкарея, просто работя с ICQ-то, в него данните ми са истински и така. (В Интернет аз пък държа на анонимност, за да си ги плещя по-свободно, иначе се самоцензурирам... )

P.S.: За администраторите или добро, или нищо - нали знаеш . Мисля, че наистина са пичове, но са царе в своята си област. Чета в Капитал, че Дир е станал нещо като монополист у нас и им правя евалла за ентусиазма, щото не вярвам да са се опаричили много от Интернет, не са ISP-та...

Gevrek

Редактирано от Гeвpek на 26.03.02 20:58.



Тема Re: А моето мнение е друго... !!!нови [re: YD]  
Автор eлия ()
Публикувано26.03.02 21:50



Права си... става ли дума за мен, нма обективност... нали за това пискам



Тема Re: Не - не разбираш....нови [re: koroviev]  
Автор eлия ()
Публикувано26.03.02 21:53



Губя си времето явно...
Успех



Тема Re: Begemotusнови [re: Лy]  
Автор eлия ()
Публикувано26.03.02 21:56



Дрън-дрън...
Точно Ева тогава ще спази правилата и законите....
Ама вече съм ти обяснявала...
Факт е че админите не излизат с официално становище....
Да си променят правилата



Тема Re: И аз ти се извинявам...но...нови [re: koroviev]  
Автор eлия ()
Публикувано26.03.02 21:59








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.