Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:23 29.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Виж....нови [re: moonbeat]  
Автор eлия ()
Публикувано26.03.02 19:33



Ще приема твоето несъгласие, когато то придобие име...
Дотогава твоята пълна анонимност, ще придава празнота на думите ти...
Все едно си сянка, която нещо там в ъгъла мърмори...



Тема Re: Пак се изсвинявам...нови [re: koroviev]  
Автор Гeвpek (д-р на вс.науки)
Публикувано26.03.02 19:35



Айде да се спасяваме, че направо си се месим в чужди работи

Gevrek



Тема Re: Хитро...ама не...нови [re: koroviev]  
Автор eлия ()
Публикувано26.03.02 19:54



Ако думите ти са истина, тогава не разбирам защо не ме подкрепяш...
Тези хора си носят последствията от арогантното си държание към мен точно както ти казваш че е правилно. Друго, аз лично нямам нищо против да ми изнесат кореспонденцията тук или където и да е - стига да е нещо наистина от мен. Аз и Солджър сме най публичните личности, май в целия дир даже... Всеки знае, или може адски лесно да разбере и имената ни и каде работим и как изглеждаме. Това отговаря на втория ти принцип, да не правя аз това на другите, което не искам те ми правят. Отгоре на всичко и съвестта ти както и моята не смята това, което съм получавала за правилно и недопустимо. Идеята мъжете да са в папка беше моя.... но и моя беше идеята да се махнат от папката. Дори и им се извиних. Както виждаш, когато разбера, че греша, не се инатя като магаре на мост, а признавам и поправям грешката си... ти можеш ли да направиш така? Мен не ме е страх, че ще изгубя достойнство признавайки "сгреших". Джейн примерно вместо това хукна да лъже и нагласява нещата... А ти? Как постъпваш?
Сега... допълнението ти е много интересно. Но неподходящо за случая... аз не съм им отговорила с циничност, а само тихо извадих простотията на показ. Ако не си съгласен, че е крайно време простотията да не се подминава с наведена глава и тихо недоволство под мустак - това вече е различие между нас. Но като те чета не мисля, че не смяташ така. Аз просто не подминах простотията с която лично се сблъсках. Тук ще ти кажа нещо, което сигурно ще взриви твоят морал - Аз не бих подминала и не подминавам дори и простотията, която срещат другите хора. Не само личната ми среща с нея.
Не... майтапя се за морала ти... ти също сигурен съм ще направиш така и би защитил и посочил пред всички с пръст мерзавецът унижаващ непозната жена. Тогава лошо ли ще си направил?
По темата за женския ти ник.... за сега ще се въздържа.. но непременно ще изкажа мнение. Имам мнение и съм сигурна, че и то ще е приемливо за теб. Просто не е подходящо сега... Има време...
След всичко това, ще ти кажа... горчи ми, когато и хора, които мислят като мен, ми противоречат само защото аз - Елия изказвам определено мнение. Мисля, че беше възможно да общуваш с мен и сега и в бъдеще при съвсем други чувства и отношения... но... станалото - станало...
Жив и здрав



Тема Re: koroviev,нови [re: nagyl]  
Автор eлия ()
Публикувано26.03.02 19:59



Заради такива като теб...когато това приключи...следващата ми стъпка ще е Клуба да е само за регистрирани потребители



Тема Re: Хитро...ама не...нови [re: eлия]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано26.03.02 20:06



отговора е вече написан - в постовете ми. намери го :)

е, ок - помагам - виж това за кенеди-озуалд- убиеца на озуалд.
наистина - нямам какво повече да кажа от това което вече съм казал.

и не забравяи че ставаше дума за изтриване на е-маил адресите. а не за садържанието. или идеятат ти. което (садържанието) според мен трябва да е преразказано - но аз съм по краен от джеин.

да не говорим за правилата и отговора на админите.

_____________________________________
Out of my mind - back in 5 min.
K.

Редактирано от koroviev на 26.03.02 20:18.



Тема Не - не разбираш....нови [re: koroviev]  
Автор eлия ()
Публикувано26.03.02 20:11



D. в нито един момент не ти е кимала по посока на изхода.
Тя просто имаше в предвид, че правилата на женски клуб е нормално да са приоритет на жените. Утре може да влезнат 50 мъже и да си изберат мъже модератори... и да променят правилата както си искат...
Ще използвам твоя пример....
Все едно в хетеросексуално заведение в което си ти, влиза хомосексуалист, ти не казваш нищо, но той започва да ви обяснява, че трябва да слушате Army of Lovers и Тату само, да наемете персонал от хомосексуалисти и да не пушите в негово присъствие защото не понасял тютюнев дим, тогава ти с право ще го изхвърлиш от заведението. Естествено той ще писне, че в това заведение мразят и бият хомосексуалистите, но това няма да е вярно... в това заведение ще мразят и бият простаците... Така че не се цупи като наранен хомосексуалист... Ние сме хора тук, и като е казано добре дошъл, си добре дошъл... все едно на гости да те поканя... ще те нагостя, ще ти сипя напитка, ще ти постеля, но няма да ти позволя да ми пренареждаш мебелите, да ми четеш дневника или да ми изхвърлиш котката защото си алергичен към котки. Направиш ли нещо от това, ще те изритам навън като мръсно коте, и това не ме прави негостоприемна.
Мисля, че сега ще разбереш по-лесно D.



Тема Re: А моето мнение е друго... !!!нови [re: eлия]  
АвторYD (Нерегистриран)
Публикувано26.03.02 20:13



Da, viarno e. No aide da te pitam, zashto ediniat moderator ne trie edni neshta, drugiya ne trie drugi neshta? Zashto se poluchi razdelenie? Imash li niakoya teoriya? Mozhem li da si govorim za obektivnost, kogato stava duma za teb?



Тема Re: Не - не разбираш....нови [re: eлия]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано26.03.02 20:15



пак проектираш. намерениата си. все едно че са мои. ако ти, а не аз, беше на мое място с моите думи и деиствия.

стига с тези закулисни помисли и параноя бе.

_____________________________________
Out of my mind - back in 5 min.
K.

Редактирано от koroviev на 26.03.02 20:16.



Тема Re: скандалът приключи. права съм и се оттеглям.нови [re: Джeйн]  
Автор Лy (seductive)
Публикувано26.03.02 20:22



Според мен не трябва да си ходиш, но ако аз бях на твое място и срещна такова неразбиране (при положение, че съм права) може би и аз щях да взема това решение. И все пак не искам да се отказваш - не те познавам, нямам никаква идея какъв човек си, но ми хареса това, че си обективна и че отстояваше позицията си, когато почти целия клуб беше срещу теб. Желая ти успехи, каквото и да решиш! :)




Тема Да ти кажа нещо...нови [re: Гeвpek]  
Автор eлия ()
Публикувано26.03.02 20:25



Администраторите тук... да ме прощават, не ги познавам и съм сигурна, че са супер пичове...
Но не само не са юристи, не само не ебават да попитат юристите си, когато възникне казус, но и общата им юридическа култура е в моите - на едно момиче нозе. Остави това, но са шубета да излезнат с официално становище, а дават мниние, че мейл и ICQ са лична информация с леко сърце и израза "Според мен" в началото... Както и да съм се свържела с юристите им. Разбира се не излизат с официално становище, а само си лялят в административния форум, което пък ми говори, че от 200 или и аз не знам колко модератори, също няма нито юрист, нито човек, който да попита юристи, нито човек с обща юридическа Култура. На едно место поисках да ми се покаже закон от която и да е държава, определяш мейл или ICQ за лично инфо... България, Америка, Пакистан, Мозамбик, Англия или Танганайка... която и да е.... и аз ще приема да бъда санкционирана според това законодателство... Както и да е...
Моля те... не им прави подсказки, за да не черпят инфо за ситуацията, защото още не съм приключила с тях. Ако се наложи, разбира се че ще се свържа с тия юристи... не аз де... адвоката ми...
И за още нещо те моля... дя се свържеш с мен на ICQ за да обсъдим малко чисто юридическата страна на въпроса... от една друга позиция...
Благодаря ти...
Елия




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.